Geri git   Skoda Forum ve Yardımlaşma Platformu / Skoda Turkey > SKODATURKEY TEKNİK SERVİS > Yeti

Yeti Bu modele ait sorular, sorunlar, çözümler...

User Tag List

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 11-01-2018, 11:46:32   #32
law23
Kıdemli ST Üyesi

Ad - Soyad: mustafa
Otomobil: Rapid TSI
Ettiği teşekkür: 51
Üye 9 mesajında 10 kez teşekkür almıştır
Mentioned: 8 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Standart Cevap: AVANS Sesi

Alıntı:
mşah´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
@law23

İlk başta bende çok taktım, katkı olsun benzin olsun Carbon Claen olsun hepsini yaptım sonuç değişmedi ama bu olay yağ bakımından sonra başladı sanki, ilk bakımda Mobil ikinci bakımda Motul kullandım şimdi Petronas kullanıyorum belki zamanla düzelir eğer elektronik yada mekanik bir problem yoksa, başka forumlarda okumuştum bu avans problemini konumlandırıcı yada değişken sübap zamanlayıcısından kaynaklandığını söylüyorlar değişimden sonra çözülüyormuş ama sıfır motoru kurcalatmak istemediğim için hiç o tarafı düşünmedim, önceki aracımda ilk marşta sübap sesi geliyordu onu şimdi kullanmış olduğum yağ ile halletim. Bence araçtan soğumaya gerek yok hangi markayı yada aracı alsanız bir sıkıntısı oluyor o yüzden gittiği yere kadar devam.

Üstad cevabınız için teşekkür ederim.Acıkçası benim soruna daha teşhis konulmadı, ustanınki tahmin sadece.Ama doğru teşhis konulmaz ise aracın her yerini sökmelerini de istemiyorum açıkçası. Yakıtla düzeleceğinide zannetmiyorum.Sorun yaşamamak için 0 aldığım araçta problem yaşamak can sıkıyor biraz.VW grubu bu Skoda gibi alt gruplarda aynı kaliteyi kullanmıyor sanki.Nasılsa satıyorum diye mi bilmiyorum.1.0 modeli 95 bin olmuş , sanruflu Honda Civic ile aynı para, sonrası ...satalımda sonrasını serviste hallederiz.Adam 2 yıl garanti veriyor arabasına 2 yıl garanti nedir. Geçen okumuştum çinde satacağı arabaya neredeyse 10 yıl garanti verecekmiş.Daldan dala oldu ama kusura bakmayın,çok doluyum biraz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
law23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil