Geri git   Skoda Forum ve Yardımlaşma Platformu / Skoda Turkey > SKODATURKEY TEKNİK SERVİS > Fabia III

Fabia III Bu modele ait sorular, sorunlar, çözümler...

User Tag List

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 08-01-2018, 21:24:00   #1
yusuf28
ST Üyesi

Ad - Soyad: YUSUF
Otomobil: Fabia III
Ettiği teşekkür: 0
Üye 4 mesajında 4 kez teşekkür almıştır
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Standart Garanti uzatma hakkinda

Merhaba fabia severler ben bu aralar 25.04.2016 senesinde almis oldugum 1.2 tsi style model aracimin garantisi bitmek uzere ve istanbuldan cakiroglu ,ayhan,erya servsilerini aradim 1 yil 1150 tl ,2 yil 2250 tl ,3 yil 5000 tl civarinda fiyat aldim simdi garanti uzatma konusuna gelince son bir kac aydir resmen servisten cikamiyorum ilke basta istanbul da yogun tarfige girdigimde 15 dk boyunca dur kalk yaptigimda kalkislarda ses geliyordu sanziman baglanti prcasi degisti 2 olarak teyp kendiliginden kapaniyordu aldigimdan beri simdi teyp degisti sonuncusu ise ana kumanfa pil degistir uyrisi verdi kac defa pil degistim servsite simdi anlasildiki kumanfa degisecekmis bu sebebden garanti bitimine bu kadar sorun cikaran yarin obur gun neler neler yapar bana belli degil eger mumkunse sizde garanti uzatma yapan varmi ykin zamanda veya cevre sevisten fiyt alan varmi ? Bilgi verirsenix sevinirim
yusuf28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil