Geri git   Skoda Forum ve Yardımlaşma Platformu / Skoda Turkey > SKODATURKEY TEKNİK SERVİS > Fabia I

Fabia I Bu modele ait sorular, sorunlar, çözümler...

User Tag List

Seçenekler Stil
Alt 17-04-2009, 17:07:05   #11
FF
Y A R D I R K I N G

FF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad - Soyad: Baki
Otomobil: Fabia I
Ettiği teşekkür: 1,059
Üye 2,932 mesajında 5,849 kez teşekkür almıştır
Mentioned: 0 Post(s)
Tagged: 0 Thread(s)
Standart Cevap: akü olabilir mi?

Alıntı:
Zoran´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
cok sınır bozuku gecenın bır yarısı farlar kesılcek yolda kalırım dıye endıse ettım uzun yolda olması cok can sıkıcı yarın gıdıp akumu olcturcem bakalım ne cıkacak
Elbette haklısınız,idare edilecek bir sorun değil direk arabanın gitmesi üzerinde etkisi olan bir sorun.En kısa zamanda götürüp baktırın,olur olmadık yerde yolda kalırsınız Allah korusun.
FF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
FF Nick'li kullanıcıya bu mesajı için teşekkür eden üyemiz
Zoran (17-04-2009)
Alt 17-04-2009, 17:24:30   #12
mustisahin
T U R B O T

mustisahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad - Soyad: Mustafa
Otomobil: VW
Ettiği teşekkür: 9,239
Üye 1,178 mesajında 1,656 kez teşekkür almıştır

Alıntı:
FF´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Elbette haklısınız,idare edilecek bir sorun değil direk arabanın gitmesi üzerinde etkisi olan bir sorun.En kısa zamanda götürüp baktırın,olur olmadık yerde yolda kalırsınız Allah korusun.
basit gibi gelen bazı seyler yolda bırakabiliyor, eski arabamda yagmurlu bi havada silecek bozulunca, yola devam edememistim bir kez,
mustisahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2009, 18:06:48   #13
FF
Y A R D I R K I N G

FF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad - Soyad: Baki
Otomobil: Fabia I
Ettiği teşekkür: 1,059
Üye 2,932 mesajında 5,849 kez teşekkür almıştır

Alıntı:
mustisahin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
basit gibi gelen bazı seyler yolda bırakabiliyor, eski arabamda yagmurlu bi havada silecek bozulunca, yola devam edememistim bir kez,
Kesinlikle.
Favorit varken dinamonun ufacık teli kopmuş.Akü ışığı yandı şarj etmiyor araba,ilk kontrol ettiğim yerleden biriydi elimi değdirir değdirmez geldi zaten,hemen düzeltip tekrar bağladım baştım marşa aynen devam sonra,ışık mışık düzeldi tabii minicik bir tel ucu dersin
FF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2009, 20:07:25   #14
ssayin72
Kıdemli ST Üyesi

ssayin72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad - Soyad: Savaş
Otomobil: Fabia I 1.4 16V
Ettiği teşekkür: 94
Üye 26 mesajında 55 kez teşekkür almıştır

Alıntı:
cetrefilli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
slm arkadaşlar 101 lik 2004 model fabiam var 40.000 km de... son 1 ay içinde 2 defa şu oldu: tam aracı park ederken hız son derece düsük ve park etmeme 3-4 metre var yani birkac metre daha gidip kontağı kapatacağım motor arıza lambası ile birlikte epc yanıyor ve araç kendiliğinden stop ediyor ve tekrar calıştırınca sadece motor arıza lambası yanıyor oda 10-15 km sonra yine söüyor ve sorunsuz calısmaya devam ediyor(serviste vag-com bağlantısında bi problem gözükmüyor gecici arıza kötü yakıt v.b. dediler)... aceba diyorum üzerindeki orjinal akü (tam 5 yıllık) artık ömrünün son demlerine gelmiş olabileceğinden ateşlemede bir sorun yasanıyor bundan dolayı arç stop ediyor ve yanmamış yakıttan dolayı egzost emisyonu değişeceği için motor arıza lambası yanıyor olabilir mi zira kalıcı arıza olsa lambanın sürekli yanması gerekmez mi.... böyle birsey daha önce basına gelmiş olan varsa onlardan veya bu konuda yorum yapabilecek teknik bilgiye sahip arkadaşlardan yardım bekliyorum.... simdiden hepinize tesekkür ederim.... saygılarımla

Selam aynı duruma yakın olay benimde başıma geldi. Trafikte dur kalk yaparken birden Epc ışığı yandı ve ardından motor arıza ışığı yandı
ama bende motorda durma gibi bir olay olmadı arabayı sorunsuz şekilde kullandım.Ertesi sabah servise götürdüğümde bilgisayar kontrole soktular.Potansiyelmetrenin kirlenmiş olduğunu ve artı bujilerin eskimiş olduğunu söylediler. Potansiyelmetreyi temizlediler ve bujileri değiştirdiler dolayısıyla arabanın çalışmasıda değişdi.
ssayin72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil