škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Doğum Günü hediyesi ?..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ST ailesi birşey aklıma gelmedi, sizin fikirlerinizi almak istiyorum 6 senelik kız arkadasıma (Dostum) hediye alıcağım beşiktaşlı ama bjk ürünleride çok banel geldi bana ucuz yollu bişey düşünürseniz minnettar kalırım. :rolleyes:

İsabete bak ki benim 9 Aralık onun 11 aralık :haha:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
klasik bir müzik cdsi iyi olur bence:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;166183
klasik bir müzik cdsi iyi olur bence:)
Süpersin abi düşünücem. :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı dert bendede var benim 1 ayım var ama henüz karar veremedim.Ama temel düşüncem ilginç bir şey almak olucak uğraşsın dursun onun içinde şöyle bir şey düşünüyorum sanada fikir olabilir :)

http://www.bunlardanistiyorum.com/productdetails.asp?ProductTypeID=2723

Videosunuda izle çok deli bir şey :D

efe_38

• Ziyaretçi
doğum günününde bir anlam bulamayan biriyim :(  ...sene önce bugün doğdum onu kutluyoruz diyorlarda her sene tarihler farklı günlere geliyor ben cumartesi doğmuşum kaç senedir perşembeye cumaya falan geliyor :D ve bir sene daha yaşlanmışım ölüme bir sene az kaldı diyede kutlamanın bir alemi yok diye düşünüyorum kendi doğum günümü kutlamam kimseyede hediyede aldırmam değişik biriyim :D

konuyu baltalıyor gibi olmamamışımdır inş eğer olduysa affola :) hediye içinde bence dünya paralar dökmeye gerek yok manevi değeri yüksek olacak birşey en pahalı hediyeden daha mutlu edecektir :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kolye bileklik küpe takımı set halinde alınabilir altın gümüş olmasına gerek yok taşlarla kaplı olsun yeter bütün kadınlar bundan hoşlanır
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;166189
Aynı dert bendede var benim 1 ayım var ama henüz karar veremedim.Ama temel düşüncem ilginç bir şey almak olucak uğraşsın dursun onun içinde şöyle bir şey düşünüyorum sanada fikir olabilir :)

http://www.bunlardanistiyorum.com/productdetails.asp?ProductTypeID=2723

Videosunuda izle çok deli bir şey :D
Vuvv. farklıymış ama 2 gün uğraşır sonra çöpe atar :D :haha:

Alıntı yapılan: efe_38;166192
doğum günününde bir anlam bulamayan biriyim :(   ...sene önce bugün doğdum onu kutluyoruz diyorlarda her sene tarihler  farklı günlere geliyor ben cumartesi doğmuşum kaç senedir perşembeye  cumaya falan geliyor :D  ve bir sene daha yaşlanmışım ölüme bir sene az kaldı diyede kutlamanın  bir alemi yok diye düşünüyorum kendi doğum günümü kutlamam kimseyede  hediyede aldırmam değişik biriyim :D

konuyu baltalıyor gibi olmamamışımdır inş eğer olduysa affola :)  hediye içinde bence dünya paralar dökmeye gerek yok manevi değeri  yüksek olacak birşey en pahalı hediyeden daha mutlu edecektir :)
Kendime bile alamıycağım şeyleri hediye etmem zaten Sıla'nın yeni albümü  alırım herhalde aklıma o geldi konunun içine falan etmedin herkezin  bakış açısı Efe, :ok:

Alıntı yapılan: serkan35;166204
kolye bileklik küpe takımı set halinde alınabilir  altın gümüş olmasına gerek yok taşlarla kaplı olsun yeter bütün  kadınlar bundan hoşlanır

Doğru, ama kıytırık gümüş bileklik 30TL den başlıyo :) Daha farklı şeyler daha farklı :D
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2010, 19:58:29 Gönderen: gokcen59 »

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
su anda en iyi kapis kapis satilan Hediye´yi al, yani Iphone 4 al Kiz arkadasina :). Eger pahali geliyorsa git arastir cok istediyi birseyi al (Bayanlara ne alsan begenmiyorlar zaten).
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 sene önce doğum günümde herkes parfüm alınca o gün ailecek kutlamaya karar verdim:D

Hediye olarak madem dost olarak gördüğünüz biri şu yeni çıkan beyaz seramik saatlerin sahtesi var 20-25 Tlye bulunur hem moda hemde her zaman kullanabilceği bir şey.

Alıntı yapılan: VW_Passat;166206
su anda en iyi kapis kapis satilan Hediye´yi al, yani Iphone 4 al Kiz arkadasina :). Eger pahali geliyorsa git arastir cok istediyi birseyi al (Bayanlara ne alsan begenmiyorlar zaten).

iphone 4 nedir be Abi Türkiye burası araba alır kapısının önüne koyar kızın:D
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2010, 20:02:09 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;166207
3 sene önce doğum günümde herkes parfüm alınca o gün ailecek kutlamaya karar verdim:D

Hediye olarak madem dost olarak gördüğünüz biri şu yeni çıkan beyaz seramik saatlerin sahtesi var 20-25 Tlye bulunur hem moda hemde her zaman kullanabilceği bir şey.

iphone 4 nedir be Abi Türkiye burası araba alır kapısının önüne koyar kızın:D

haklisin ama burada su anda en iyi hediyelerden biri özellikle Yilbasi Hediyesi Iphone 4.

Neyse Bayanlarin en cok hoslanacagi birsey al. Parfüme bayiliyorlar misal :)
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: VW_Passat;166210
haklisin ama burada su anda en iyi hediyelerden biri özellikle Yilbasi Hediyesi Iphone 4.

Neyse Bayanlarin en cok hoslanacagi birsey al. Parfüme bayiliyorlar misal :)

Burda (TR) kıza iPhone 4 alsan korkar senden kaçar bunu bana verip, benim ona ne vermemi istiyo diye düşünürler abi.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugun dükkanda bilgisayarıın içindekileri temizlerken bi vidyo buldum.müşterinin biri sevgilisi için bizim kameraların karşısına geçmiş.bi kaç tane arkadaşı ve kendısı oğlanın doğum gününü kutluyorlardı.tabi bi fon müziği ve resimlerde var aralarda.düşünürsen güzel bişi..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aman abi nettin gümüş kolye alamıyoruz iPhone falan :D
Valla şimdi kolye alsamda aynı tepki parfüm alsamda aynı tepki kızlar beğenmiyo hep jest farklı bir sürpriz bekliyolar.Bu jest olayıda Dost değilde sevgilime yapmam daha doğru, Ona masum farklı güzel bir hediye yeterli :D  Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ediyorum :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;166205
...Daha farklı şeyler daha farklı :D
Debriyaj baskı-balata seti al. "Bu ne böyle ya" derken sana saracak vakit kalmaz.
Alıntı yapılan: hakanerdogan;166215
Burda (TR) kıza iPhone 4 alsan korkar senden kaçar bunu bana verip, benim ona ne vermemi istiyo diye düşünürler abi.
Ne fesat adamsın ya!

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tişört tasarım sitelerinden tişört tasarla - bastır, hediye et.. ;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI