škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ford c max'a ne dersiniz?

fenomen · 95 · 12156

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;168650
sizin araç değişelim dediğin yani pejo mu versomu?

pejo..407

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;168730
pejo..407
:knp::(
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ben sizin yerinizde olsam once elimdeki parayla gider kredimi kaparim daha sonra 1-2 ay kafami dinleyip uzerine 2-3 bin tl koyar gene krediyle kapima elegance a5 i cekerim...

Çevrimdışı TranSporter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;168688
Yapmayın etmeyin Allah aşkına aynı motoru peugeot,ford,mini,citroen gibi markalar kullanıyor.

1.4 1,6 TDCI ı tüm şirket araçları kullanıyor.Madem dayanıksız bir motor niye şirketler kullanıyor..

2 araç rektefiye gördü diye forddan araba alınmaz demi..

benzinli 1.6 t-cvt motoru ise 1.6 atmosferikler içinde 1 numara sayılır.

Bu benim şahsi fikrim..

Bu söylediğiniz ise sizin şahsi fikriniz.Saygı Duyuyorum..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;168807
Hocam ben sizin yerinizde olsam once elimdeki parayla gider kredimi kaparim daha sonra 1-2 ay kafami dinleyip uzerine 2-3 bin tl koyar gene krediyle kapima elegance a5 i cekerim...
kadir zaten 2 ay oldu kredi borcum biteli, borç bitti octi pert oldu:(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;169078
kadir zaten 2 ay oldu kredi borcum biteli, borç bitti octi pert oldu:(

O zaman üzerine koyup iyi bir şey almak şart bu aralar fiyatlar yavaş yavaş düşer yazın daha çok şişiriyorlar birde firmaların stok eritme kampanyalarıda düşürüyor 27 değilde 28-29 verip bir kere almak en mantıklısı diye düşünüyorum biraz sınırları zorlamakta fayda var titanium focus olabilir A5 elagance olabilir ben bundan sonra dizel tavsiye ederim benzin uçtu gidiyor.Sizi 1.6 102 den sonra 1.4 85 lik dizeller rahat tatmin eder o yüzden fazla hacimli araba bakmaya gerek yok col plus ın eş değeri şu an o fiyatlarda passatlar var onlarında fiyatları uçuk kilometreleri yüksek ve modelleri düşük cmax in şu an çıkan kasanın bir önceki kasaları çok hoş gerek iç mekan gerek dış mekan olarak 1.6 dizel motoruda bence octi mpı dan daha iyi.

Araba alma olayı gerçekten zor bizim kapıda arabamız olduğu halde 0 araba beğenemiyoruz ya fiyatları uçuk yada keşke şuda olsa diyoruz o yüzder Allah Sabır versin :)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;169116
sahibindendeki rider yerine collection ve col plus secenegını koymuslar.belkı aynı aractan devam edersiniz..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-113-000-km-de-2003-model-businnes-35842315/detay
demir kardeş 10 dk önce bu aracın sahibiyle görüştüm ön kaput değişmiş,tavan hariç komple boyalı artı neyden dolayı boyandığını da bilmiyormuş,ya insan neyden dolayı olduğunu nasıl bilmez anlamış değilim.ben bisküvi alırken bile kolinin sağına soluna bakıyorum ezik varsa neden böyle bu diyorum,açıklama tatmin etmezse hemen değiştiriyorum.:sopa:
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2010, 16:22:22 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TranSporter;168604
Abi ben fiestaya bişi demedimki :)

Benim lafım fordun yeni nesil motoruna..

Ki senin kullandığın connect daha 95.000de

Rektefiye olan araç ise hem 120000de hemde 150000de rektefiye ediliyor

Ben sadece bunu çözemedim..

benim eski sattığım connectte 2 yaşında ama 150 bin kmde idi motor bitikti ama niye tabiri caizse arabanın ırzına geçerek kullandık. bu yeni connectte bırak motorda arızayı ne turbosu ne baskı balatası el değmedi sarf malzemeleri bile kolay kolay eskimedi anlıcan.

vw grubu dışında alıpta aman şu olur aman bu olur diye kafayı  takmıcam 1 2 markadan biriside forddur.

Çevrimdışı TranSporter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;169267
benim eski sattığım connectte 2 yaşında ama 150 bin kmde idi motor bitikti ama niye tabiri caizse arabanın ırzına geçerek kullandık. bu yeni connectte bırak motorda arızayı ne turbosu ne baskı balatası el değmedi sarf malzemeleri bile kolay kolay eskimedi anlıcan.

vw grubu dışında alıpta aman şu olur aman bu olur diye kafayı takmıcam 1 2 markadan biriside forddur.

abi gördüğüm şeyler olmasa haklısın

ha belki kullanıcı hatası vardır sökülen rektefiye görülen arabalarda bilemiyorum..

ama şunu çok iyi biliyorum Fordda yalnızca Transite binerim :)

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eski bir ford kullanicisi ve ford sever biri olarak grand c-max almayi isterim .
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;169446
Eski bir ford kullanicisi ve ford sever biri olarak grand c-max almayi isterim .
peki şu anda kullandığın octi a5 ile hangisini tercih edersin bana,konfor kullanım,donanım,estetik olarak.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Komşumda var,yakınıyor baskı balata değişimine 1500 lira vermiş...bu gün birlikte Ata oto ya gittik Octi pazarlığını yaptı anlayacağınız onuda Skoda cı yaptım.Bu arada arkadaşın söylediğine göre c-max larda baskı balata değişirken volan da değişiyormuş bana garip geldi,bilgisi olan arkadaşlar varsa ve aydınlatırlarsa bu konuda sevinirim.
Yeniden...

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Şahinbey;169693
Komşumda var,yakınıyor baskı balata değişimine 1500 lira vermiş...bu gün birlikte Ata oto ya gittik Octi pazarlığını yaptı anlayacağınız onuda Skoda cı yaptım.Bu arada arkadaşın söylediğine göre c-max larda baskı balata değişirken volan da değişiyormuş bana garip geldi,bilgisi olan arkadaşlar varsa ve aydınlatırlarsa bu konuda sevinirim.
fordların genel sorunu volantı sıkıntılıdır ne zaman sorun çıkaracağı belli olmuyor serviste kendini riske atmıyor komple değiştiriyor

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Şahinbey;169693
1.6 tdci motorda oluyor o olay diğer motorlarda yok. yanlşm yoksa puglarda da durum aynı.