škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ford c max'a ne dersiniz?

fenomen · 95 · 12155

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;169697
1.6 tdci motorda oluyor o olay diğer motorlarda yok. yanlşm yoksa puglarda da durum aynı.
Bakım maliyetleri yüksek o zaman...sadece baskı balata1500 lira.:kork2:
Yeniden...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla baskı kullanıcı faktörlü olaydır :) bizde mesela minimum 150 200 bin kmde değişiyo :D kimisi var aynı arabada 23 kmde değişiyor. ( seat sitesinde paylaşılmştı ablamızın biri 23 kmde ki arabasında bitirmiş balatayı :D )

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim arac suanda 102.000 km de bi 15 bin daha yapar yapmaz baskı balata.banada 1500 tl dediler serviste volanda değişiyor baskı balatayla.Tamamen servis kendini kurtarmak için acmısken değiştirimde bidaha sorun cıkmasın mantıgıyla volanlarıda değiştiryor.Tiriger + 90 bakımına 1200 tl verdim serviste...
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;169700
valla baskı kullanıcı faktörlü olaydır :) bizde mesela minimum 150 200 bin kmde değişiyo :D kimisi var aynı arabada 23 kmde değişiyor. ( seat sitesinde paylaşılmştı ablamızın biri 23 kmde ki arabasında bitirmiş balatayı :D )

Satılık c-maxlara bakıyorum hemen hemen 100.000km. nin altında araç yok gibi,bir çoğu anladığım kadarıyla bakım zamanı gelince elden çıkartıyor.Muhammet abinin bu araç hakkında  bence bu ayrıntıyı da değerlendirmesi faydalı olacaktır.
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Şahinbey;169707
Satılık c-maxlara bakıyorum hemen hemen 100.000km. nin altında araç yok gibi,bir çoğu anladığım kadarıyla bakım zamanı gelince elden çıkartıyor.Muhammet abinin bu araç hakkında  bence bu ayrıntıyı da değerlendirmesi faydalı olacaktır.

Kesinlikle doğru bir tespit, arkadaşımda 2. el almıştı ve masraflar kucağında patlamıştı, 92.000 idi aldığında ;)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla arkadaşımda vardı 22 ye sattı 110 bin kmdeydi. piyasasıda 20 25 arasına düşerse ben olsam alır yaptırırım arabanın yol tutuşu olsn konforu olsn tartışılmaz ford sonuçta o konularada en iyi markalardan. ha bunlarda ses yalıtımı vw grubu gibi olmaz yol sesi alır falan ama o kadar. iyi arabadır alınır kullanışlıdır ve kolay kolay üzmez.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kasanın hantal olduğu ve yakıtının fazla olduğu şikayeti fazla,birazda iç kalite plastik malzemesinin ses yapması gibi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yakıt dizel sehir içi 6 lt.valla benim araç gayette atak.Aslına bakılırsa bu araç aile aracı ayrıca dizel.Araçtan ne bekledigin önemli bence
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam yeni makyajlı A5 yakışır..Şu güzelliğe bakarmısınız yahu..Bu sınıfta bu segmentte bunun kadar güzeli var mı?

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan ben makyajaız olanını daha çok seviyorum nedense.a5  in yakışması doğrudur elegansını makul bütçe ölçülerinde bulabilirsek ne ala değilse,kaşığımızda ne varsa o diyeceğiz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;169741
yakıt dizel sehir içi 6 lt.valla benim araç gayette atak.Aslına bakılırsa bu araç aile aracı ayrıca dizel.Araçtan ne bekledigin önemli bence
sizin araç c-max mı?

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;169785
sizin araç c-max mı?

2005 focus c-max 1.6 tdci ghia
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;169788
2005 focus c-max 1.6 tdci ghia
ş.i/ş.d yakıtları nasıl km de?

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sehir içi performanslı 6 en fazla 6.2 yi gördüm norma kullanımda 5.5.Sehir dısı 5 5.2
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mygokhan;169771
Hocam yeni makyajlı A5 yakışır..Şu güzelliğe bakarmısınız yahu..Bu sınıfta bu segmentte bunun kadar güzeli var mı?

Bu araç Kayseri'de satılıktı, hemi de Classic :) Baya uğraşmışlar üzerinde...

Gerçekten bu kasa çok başarılı...