škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cruise control bilgi rica

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kocsistem19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba;

Skoda Yeti 1.4 TSI Active model araç satın aldım.Ancak araç Active versiyon olduğu için cruise control donanıma sahip değil.
Bu tür bir değişiklik aracımda uygulanabilir mi maliyeti ne olur yardımlarınızı rica ederim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kocsistem19;168304
Arkadaşlar merhaba;

Skoda Yeti 1.4 TSI Active model araç satın aldım.Ancak araç Active versiyon olduğu için cruise control donanıma sahip değil.
Bu tür bir değişiklik aracımda uygulanabilir mi maliyeti ne olur yardımlarınızı rica ederim.

Sol sinyal kolu CC destekli kol ile değişip adapte edilecek serviste 300-400 tl ye yapıyorlar genelde ama bazı servislerin daha yüksek istediğide oluyor:ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kocsistem19;168304
Arkadaşlar merhaba;

hayırlı olsun kazasız belasız vede cezasız keyifli sürüşler dilerim.
Aracınıza cc taktırabilirsiniz bunun için altyapısı müsaid konumdadır.cc özelliği olan far veya silecek kolu alıyorsunuz ve serviste taktırabiliyorsunuz.çıkma bulabilirseniz bu koldan daha ucuza maledebilirsiniz.değilse serviste komple yaptırabilirsiniz.350-400 tl civarını geçmez.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı sekoer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;168308
hayırlı olsun kazasız belasız vede cezasız keyifli sürüşler dilerim.
Aracınıza cc taktırabilirsiniz bunun için altyapısı müsaid konumdadır.cc özelliği olan far veya silecek kolu alıyorsunuz ve serviste taktırabiliyorsunuz.çıkma bulabilirseniz bu koldan daha ucuza maledebilirsiniz.değilse serviste komple yaptırabilirsiniz.350-400 tl civarını geçmez.

Yeti 1.2 Ambition aracıma Skoda ata plaza servisi sadece kol yeterli olmadığını direksiyon kısmındaki bir beyin (?) parçasının da değişmesi gerektğini belirtiler. Yüce oto satış teknik destek de bunu doğruladı.

Bu kadar kolay olduğundan emin misiniz?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunların birde çin mali olanları vardı daha ucuza sonucta ikiside sabitler hızı bence onlarada bakın.eğer arabada kontagi acarken epc ışığı yaniorsa arkadaslarin deigi gibi takılır.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2006 caddye taktırdım ben, 140 tl ye 3 sene oldu sanırım, alt yapısı hazırmış sadece sinyal kolu değişti. Uzun yolda icat edene rahmet okutuyor. :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
corsa ya 140 tl ye takılıyor...
300-400 e ne satıyo bunlar ya...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yan sanayisi oluyor hatta gokhan abi fabiası varken o almıştı galiba
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:) yanlıs anlasıldı sanırım, yani 100-150 likler yan sanayidir demek istemistim,
orijinal parca fiyatı bile daha yüksektir,
birde bu iste en önemli sey montaj zaten, herkes montaj yapamıyor, yapsa bile adaptasyon yapamıyor, genelde yetkili servisler veya adaptasyon icin cihazı olan büyük özel servisler yapabilir,

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim söylediğim 140 tl orjinal gm parça ile yetkili serviste montaj ve adaptasyon dahil fiyatı corsa için...
skoda kuş mu konduruyor da 300-400 tl istiyor...
aynı işi yapan, aynı maliyetli parçalar firmalar için neticede...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sekoer;220781
Yeti 1.2 Ambition aracıma Skoda ata plaza servisi sadece kol yeterli olmadığını direksiyon kısmındaki bir beyin (?) parçasının da değişmesi gerektğini belirtiler. Yüce oto satış teknik destek de bunu doğruladı.

Bu kadar kolay olduğundan emin misiniz?
valla ben okumuştum başka yerden sadece pedalların sensörlü olması vede kol aparatının değişmesiyle hallolduğunu biliyorum.:ok::ok:bu konuyu serkan usta daha iyi bilir özelden de mesaj atarak sorabilirisniz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Caddy'de bile gaz teli yoksa bence Yeti'de yoktur abi :)