škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İşlemlere başlıyorum :)

crash · 89 · 30388

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pazar gününden itibaren araca mod işlemleri başlıyor arkadaşlar.Aracın apaçi işi olmayacağını ve en kaliteli malzemelerle süsleneceğine sizi temin edebilirim :) Zaten sade ama bir o kadarda şık bir araç yapmaya çalışacağım.

--- Orjinal makyajlı 207 RC tampon ( sis farlarıyla beraber )

--- Orjinal makyajlı 207 ledli stoplar

--- 17'' O.Z Racing Superturismo GT black jantlar

--- 215/45/17 ebatlarında Goodyear-Bridgestone yada Michellen lastikler

--- 35 mm eiback yada vogtland yaylar ( en iyisi bunlar diye biliyorum )

--- Markası belli olmamakla birlikte kaliteli bir cam filmi

--- Led ışıklı kapı eşikleri

--- Mercekli xenon farlar ( bunun markasını siz önerirseniz sevinirim )

--- İşlemlerin hepsi bittikten sonra güzel bi cila attırmayı düşünüyorum :)

Birde ilk başta komple mat beyaz folyo ile kaplatacaktım aracı fakat ruhsat işlemleri falan uğraştırıyor baya.Benimde buna ayıracak boş vaktim yok maalesef.Ayrıca bayada pahalı bir işlem.Aldığım en ucuz fiyat bu işlem için arkadaş hatrına 1350 TL ruhsat masrafları dahil.Mat beyaz güzel oluyor ama dediğim gibi 1350 TL ona verilmez diye düşünüyorum.Aslında amacım araçtaki ufak tefek çizikleri ve taş izlerini kapatmaktı.Ama kaliteli bir cila ve uygulamayla bunları kapatmak mümkün.Hemde çok daha ucuza.Bu yüzden vazgeçip güzel bi cila yaptırmayı düşünüyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oy oy  pug modlanıyor ha.çok güzel bi olay..yalnız jantları siyah değilde altın sarısına çevirirsen daha güzel olur diyorum..haydi hayırlısı şimdiden kolay gele...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;168901
oy oy pug modlanıyor ha.çok güzel bi olay..yalnız jantları siyah değilde altın sarısına çevirirsen daha güzel olur diyorum..haydi hayırlısı şimdiden kolay gele...

sağol cihangir.Valla siyah janta fena takmış durumdayım.Bu alacağım jant kafamda 1 senedir var nerdeyse.Başka bir jant taktırmayı düşünmüyorum.Altın sarısı, siyahın altında sırıtır gibime geliyor.Birde ben sade birşey düşündüğüm için çok fazla abartıya gerek duymuyorum ama fikir verdiğin için yinede çok teşekkür ederim ;)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi senin jantlar hemen hemen dj 100 ün aynısı haberin olsun...

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bekliyoruz merakla güzel olacak gibi gözüküyor.

yayda H&R veya Eicbach derim;) Cam filminde ise kaliteli bir işçilik ile LLumar veya Solarguard öneririm.

Jant gayet güzel replika olmayacaksa orjinal olacaksa(hafiflik için) en hafif jantlardan biri ülkemizdeki.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;168935
abi senin jantlar hemen hemen dj 100 ün aynısı haberin olsun...

dj 100 ne yavv :++:

Alıntı yapılan: Baran35;169015
Bekliyoruz merakla güzel olacak gibi gözüküyor.

yayda H&R veya Eicbach derim;) Cam filminde ise kaliteli bir işçilik ile LLumar veya Solarguard öneririm.

Jant gayet güzel replika olmayacaksa orjinal olacaksa(hafiflik için) en hafif jantlardan biri ülkemizdeki.

H&R' da iyi diyolar haklısın.Cam filmi benim kafamda solarguard vardı.Llumarda güzel gerçekten.Jantlarda tamamen orjinal olacak.Zaten aracı yormasın diye O.Z Racing almak istedim.

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Solarguard'ın 2 numarası biraz koyudur aklınızda olsun eğer polislerle Ankarada çok sorun oluyorsa 1 numara geçin derim 1 numara Polislerin kıllattığı yerlerde çok daha güzel hatta diğer markaların 2 numarası gibi. Solarguard'ın 2 numarası çoğu markanın 3 numarası gibi:D

06lkn66

• Ziyaretçi
yakışır abi desene eskihisarın önü şenlenecek

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam filmi yerine camları ışınla karartın derim polisler buna pek bir şey yapamıyor camlarda film yok orjinali böyle dersin illa takarsa en dip köşeden anahtarı takarsın film olmadığından kalkmayacağına göre poliste mor mor geri döner :D

Güzel birde fazla abartı olmadan eksoz ucu takılırsa birazdaha güzel görünebilir far konusunda ise en kaliteli marka helle ve valeo diye biliyorum bunlarda zaten orjinal üretim yapıyor mod için ürünleri var mı bilmiyo yok.

Jant seçimide güzel kışında saç jant oh süper durur :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jantların siparişi verildi.Pazartesi günü elimde olacaklar inşallah.Koskoca Ankara' da istediğim jantı bulamadım bende şehirdışından istettim.Fiyatıda cidden iyi fiyat.Piyasada bana verilen rakamdan 350 TL düşük aldım jantları.Bunun en büyük nedenlerinden biriside parayı nakit olarak vermem oldu.Pazar günü servise gidip RC tampon siparişi vericem.O da bu hafta içi sonuçlanır diye düşünüyorum.Arka led stoplar zaten sorun değil servisin elinde kesin vardır.Yay konusuda basit fakat bugün yüksek bi fiyat aldım yaylar için işçilik dahil 450 TL hemde nakit vermeme rağmen.H&R marka, bana biraz pahalı geldi.Ben 350 TL' den fazla vermek istemiyorum.Başka yerleree sormak lazım.Lastikleri bizim eskihisardan alacağım sanırım.Personel indirimi varmış.Bu yüzden lastikler ya michellen yada pirelli olacak.Yarın fiyat vercekler bana.Onuda iyi bi fiyata kapatırım gibime geliyor.Elimde param kalırsa RC rüzgarlıkta taktırmak istiyorum ama bakalım :) Kapı eşiği falan kolay şeyler halledilir.Yalnız Xenon far kafamı kurcalıyor.Hella iyi marka gerçekten.Acaba fiyatı nasıl olur.Yada şöyle sorayım, fiyat kalite oranı en yüksek marka hangisidir ? Mercekle beraber kaça malolur ?

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;169235
Jantların siparişi verildi.Pazartesi günü elimde olacaklar inşallah.Koskoca Ankara' da istediğim jantı bulamadım bende şehirdışından istettim.Fiyatıda cidden iyi fiyat.Piyasada bana verilen rakamdan 350 TL düşük aldım jantları.Bunun en büyük nedenlerinden biriside parayı nakit olarak vermem oldu.Pazar günü servise gidip RC tampon siparişi vericem.O da bu hafta içi sonuçlanır diye düşünüyorum.Arka led stoplar zaten sorun değil servisin elinde kesin vardır.Yay konusuda basit fakat bugün yüksek bi fiyat aldım yaylar için işçilik dahil 450 TL hemde nakit vermeme rağmen.H&R marka, bana biraz pahalı geldi.Ben 350 TL' den fazla vermek istemiyorum.Başka yerleree sormak lazım.Lastikleri bizim eskihisardan alacağım sanırım.Personel indirimi varmış.Bu yüzden lastikler ya michellen yada pirelli olacak.Yarın fiyat vercekler bana.Onuda iyi bi fiyata kapatırım gibime geliyor.Elimde param kalırsa RC rüzgarlıkta taktırmak istiyorum ama bakalım :) Kapı eşiği falan kolay şeyler halledilir.Yalnız Xenon far kafamı kurcalıyor.Hella iyi marka gerçekten.Acaba fiyatı nasıl olur.Yada şöyle sorayım, fiyat kalite oranı en yüksek marka hangisidir ? Mercekle beraber kaça malolur ?

O.Z jantların fiyatları sağlam diye biliyorum 1500 e yakın vardır heralde :D

Farları zaten mercekli far almayacakmısınız? büyük ihtimalle H7 kit uyumlu oluıcak farlar 3.nesil kaliteli bir kit işinizi görür.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;169248
O.Z jantların fiyatları sağlam diye biliyorum 1500 e yakın vardır heralde :D

Farları zaten mercekli far almayacakmısınız? büyük ihtimalle H7 kit uyumlu oluıcak farlar 3.nesil kaliteli bir kit işinizi görür.

Normalde liste fiyatı 2200 TL en son 2000 TL fiyat vermişlerdi.Ama ben 1650 TL' ya aldım ;)

Mercekler ne kadar peki kadir onu biliyomusun ?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;169252
Normalde liste fiyatı 2200 TL en son 2000 TL fiyat vermişlerdi.Ama ben 1650 TL' ya aldım ;)

Mercekler ne kadar peki kadir onu biliyomusun ?

Mercek harici alıcaksanız

80 tl çifti diyor

http://urun.gittigidiyor.com/Bosch-Bixenon-D2S-D1S-Mercek-Xenon-Modifiyesine_W0QQidZZ33911582

Önemli olan farın içine sığanı almak 1-2 çeşit daha var.

Birde montaj yapabilecek usta. . Bu işler biraz hassas.