škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İşlemlere başlıyorum :)

crash · 89 · 30387

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merakınızı gidermek adına, koltuk üstü 1 adet OZ RACING SUPERTURISMO GT BLACK ve salonun köşesine konumlandırılmış SPARCO 35 yaylarım ve 4 adet jantım ( kutularıyla birlikte ) :++::++:

bu arada o jantları ve yayları biran önce takmam gerekiyor yoksa annem bana o kirlettiğim yerleri yalattıracak :D
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2010, 20:37:05 Gönderen: crash »
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jantlar süper:D

evoya takılmış hali:hanz::hanz:

« Son Düzenleme: 23 Aralık 2010, 20:51:39 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi çok para verdin yav.dj 100 ü al siyaha boya oz yaz sağına soluna al sana orjinal hepsi 500 lira.:D
şaka bi yana hayırlı ugurlu olsun güle gule kullan..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koskoca Türkiye' de bu jantlardan 4x108 olarak sadece bir tane vardı.Onuda ben aldım zaten :) Onun dışında getirtmeye kalksaydım 2 ay bekleyecektim.Sağolsun aldığım yer baya ilgilendi naptı etti buldu bir tanede gönderdi ;) Yalnız Evo' dada çok güzel durmuş gerçekten.İnşallah benim arabadada böyle durur :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;172059
abi çok para verdin yav.dj 100 ü al siyaha boya oz yaz sağına soluna al sana orjinal hepsi 500 lira.:D
şaka bi yana hayırlı ugurlu olsun güle gule kullan..

valla çok para verdimde kaliteli birşey olsun istedim.Lastikleride öyle aldım.Çünkü lastik ve jantın ne kadar önemli bir parça olduğunu biliyorum.Lastik eğitimindeyken birçok video izledik ve çok şey öğrendim.En azından lastik ve jantın bir otomobil için ne kadar önemli parçalar olduğunu gördüm.Lastiğin yere temas ettiği yer sadece avuç içi kadar biryer.Jantın orjinal üretim olması veya sağlamlık açısından kaliteli olmasıda çok önemli.Videoda hızlı girilen keskin bir virajda jantın eğildiğini bile gördüm.Bunlar önemli şeyler gerçekten.

Çevrimdışı Crzyboy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tuning07.com

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bilseydim o kadar para vermezdim yavv :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;172713
Eğer daha önce görmediyseniz fikir verebilir;

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=193287

daha önce görmedim.Teşekkürler.Ön tampon ve jantlar olmamış.Orjinal ön tamponu daha güzelmiş.Arka tampon ise harika.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Boşver jantlar çok güzel hasta oldum, güle güle kullan abi.

Kaskoya eklettir bunları, Allah muhafaza önüne köpek çıkıp kadırıma kırsan kırılır bunlar ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözümüz forumun bu kısmında kaldı :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jant-lastik yaklaşık 1 saat önce takıldı arkadaşlar.Akşam olması sebebiyle ve arabanın kirli olması sebebiyle fotolar rastgele çekilmiştir.Birazdan ekliyorum ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bırak o jantları odada tutmayı yatağıma bile alırım :D:D

Hayırlı olsun abi merakla bekliyoruz pug u sana burdan yeni tavsiyeler yapacağım umarım çok orjinal bir araba olur :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çalınmaya karşı önlem amacıyla herbir janta şifreli bijon aldım.Araç biraz yüksek duruyor farkındayım ama yay taktıracak bir yer henüz bulamadım.Daha doğrusu buldumda taktıracak zamanım yok maalesef.En kısa zamanda o işide halledeceğim inşallah ( aslında hakanın işi olmadığı birgün aracı versemde o taktırsa diyorum ama tabi kabul ederse :D ) Lastiklere gelince, taktırdığım yerden eve kadar 7-8 kmlik bir mesafe katettim.45 yanak olmasına rağmen konfor çok başarılı.Kasisleri, çukurları nerdeyse orjinal lastik gibi emiyor.Yol tutuşsa muazzam oldu gerçekten.Bu kadarını tahmin etmiyordum.Aracı virajlarda zorladım ama banamısın demedi.207' lerin süspansiyonlar zaten sert ve bu süspansiyonların kendisini göstermesi içinde demekki 45 yanak lastik takmak gerekiyormuş :) Yayı taktıktan sonra hiç düşünemiyorum bile zaten.Bu arada lastiğin ebatları 215/45/17, arkadan baktığınızda kalın tabanlı olduğu için çok sportif duruyor.Şuan anlatacaklarım bu kadar.Ama herşey bitmedi, henüz yeni başlıyoruz :) Daha cam filmi, xenonlar, yay, spoiler gibi aracın duruşunu dahada güzelleştirecek şeyler var.Tabi bunların en sonunda aracın dahada güzelleşmesi için sizlerinde önerileriyle güzel bi boya koruma sistemi uygulanacak.Bizi izlemeye devam edin :D:D