škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursa'da dün 40bin kişi ceza yemiş..!

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MOBESE kameraları dün devreye girmiş ve 40bin kişi ceza yemiş :++:

Ben yokum içlerinde.. :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
toplu ayaklanıp itiraz etmek gerekmez mi? haber verilip alınsa sistem devreye millet kendine çeki düzen verirdi.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;168988
MOBESE kameraları dün devreye girmiş ve 40bin kişi ceza yemiş :++:

Ben yokum içlerinde.. :)

Neyaptın yahu, ben varmıyım acaba :gaz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: takara34;169055
toplu ayaklanıp itiraz etmek gerekmez mi? haber verilip alınsa sistem devreye millet kendine çeki düzen verirdi.
Çeki düzen vermek için illaki uyarı gerekmediği kanaatindeyim ben.;)

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;169074

Uğur@k@r yorumun için teşekkürler.
illaki uyarı gerekmiyor dediginiz gibi.yasak veya yanlış oldugunu bile bile yapılıyor bazı şeyler

en basiti emniyet kemeri takılması zorunlu ama insan bile bile takmıyor.sonra ceza kesildimi kemerden cezamı olur diyor.hız sınırı bugun kaç kişi hız sınırına uygun seyrediyor trafikte.

abi ayrıca imzandaki sözlelerin çok ama çok hosuma gitti.tebrikler

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;169074
:ok::+1::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birde mobeseden niye ceza kesiliyorsa o saçmalır. mobese asayiş için kullanılır.  eds gibi sistemler sadece trafikte görev alırlar.  benim isyanım ona  ve 40 bin ceza dan bahsediyoruz . büyük para 1 günde devlette.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: takara34;169140
birde mobeseden niye ceza kesiliyorsa o saçmalır. mobese asayiş için kullanılır.  eds gibi sistemler sadece trafikte görev alırlar.  benim isyanım ona  ve 40 bin ceza dan bahsediyoruz . büyük para 1 günde devlette.

Olur mu hiç? Ekipler herkesi tek tek bulup cezalandıramaz, fakat bu sistemlerden kaçış yoktur, kırmızıda mı geçtin, hız sınırını mı aştın, cihaz hemen listeler arkasından adrese teslim...

İçime evlat acısı gibi oturdu tam 270 TL ceza yemiştim, bir daha yapıyor muyum? Asla....

Kesinlikle destekçisiyim, yaygınlaşmasını istiyorum, trafik magandalarını dize getiriyor yavaş yavaş.

Ankara'da İstanbul ve Ayaş yollarındaki apaçilerde ciddi bir azalma sezinliyorum.

(Hafta içi her gün 50-100 km geçerim Ankara'da)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi oldu bu mobeseler.Hakan' a katılıyorum.Apaçiler durulmaya başladılar.Gerçi bugün kaymakam beyimize araç yetiştireceğim diye 180-200 bizim çevre yolunda yardırdım ama o mecburiyetten oldu onu saymayın :D Bu arada araç beğenmediğiniz golf TDI valla rampada haşamat ettim cümle alemi :D:D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169249
Olur mu hiç? Ekipler herkesi tek tek bulup cezalandıramaz, fakat bu sistemlerden kaçış yoktur, kırmızıda mı geçtin, hız sınırını mı aştın, cihaz hemen listeler arkasından adrese teslim...

İçime evlat acısı gibi oturdu tam 270 TL ceza yemiştim, bir daha yapıyor muyum? Asla....

Kesinlikle destekçisiyim, yaygınlaşmasını istiyorum, trafik magandalarını dize getiriyor yavaş yavaş.

Ankara'da İstanbul ve Ayaş yollarındaki apaçilerde ciddi bir azalma sezinliyorum.

(Hafta içi her gün 50-100 km geçerim Ankara'da)

Yok abi sen yanlış anlamışsın İstanbulda mobeseler polis ve akom için çalışır o yüzden mobeseden ceza kesilmesi saçma denmiş. .

Burda zaten uzun zamandır EDS denen bir sistem var elektronik denetleme sistemi diye çoğu trafik ışıklarında mevcut u dönüşü olmayan yerlerde dönme kırmızıda geçme yaya geçidinin üzerinde durmu vb durumlarda direk şakırt diye yazıyor gece gündüz fark etmiyor :)

Akşam haberlerde duyduğuma göre sarıyerede hız kameraları konmuş pilot ilçe olarak dikkatli olunması lazım. .

İstanbul içinde hız yapılcak yol yok zaten burası Ankara gibi düzlük olmadığı için pek sıkıntı olmuyor ankara bu konuda tehlikeli insanın yardırası geliyor :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;169262

İstanbul içinde hız yapılcak yol yok zaten burası Ankara gibi düzlük olmadığı için pek sıkıntı olmuyor ankara bu konuda tehlikeli insanın yardırası geliyor :)

Doğrusun gerçi sıkışıklık tıkışıklıkta nere basıyon :D Apaçi videolarında görüyom İstanbul'da basışmak için sabaha karşı 04.00'te anlaşıp kapışmışlar şafak atıyor :++: :++:

Ben kameralar yokken 180 ile fakülteye gidip 190 ile dönüyordum :++:

Semtimizin içindeki yollar bile 3 şerit gidiş arada refüj 3 şeritte geliştir bizim :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;169261
İyi oldu bu mobeseler.Hakan' a katılıyorum.Apaçiler durulmaya başladılar.Gerçi bugün kaymakam beyimize araç yetiştireceğim diye 180-200 bizim çevre yolunda yardırdım ama o mecburiyetten oldu onu saymayın :D Bu arada araç beğenmediğiniz golf TDI valla rampada haşamat ettim cümle alemi :D:D

Abi 200 geçemiyormuş 1,6 TDI lar doğru mu?:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;169268
Abi 200 geçemiyormuş 1,6 TDI lar doğru mu?:D

Gaza gelip yarın video çekermiş test aracıyla :D