škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursa'da dün 40bin kişi ceza yemiş..!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuna emin olun hiç abartmıyorum o araçla 220' yi görürüm :) Yeterki basacak yer olsun ;) Kıytırık 1.3 CDTI astra sedanla 220 yapıyorsam bunlada yaparım herhalde :D gerçi o hafif meyilli bir yoldu kabul ediyorum :)
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2010, 21:46:54 Gönderen: crash »
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169266
Doğrusun gerçi sıkışıklık tıkışıklıkta nere basıyon :D Apaçi videolarında görüyom İstanbul'da basışmak için sabaha karşı 04.00'te anlaşıp kapışmışlar şafak atıyor :++: :++:

Ben kameralar yokken 180 ile fakülteye gidip 190 ile dönüyordum :++:

Semtimizin içindeki yollar bile 3 şerit gidiş arada refüj 3 şeritte geliştir bizim :D

Bizde öyle bir yerden geç dönerken basıyoruz basarkende kavacıktan sabiha gökçene doğru başka basılcak yol yok yada riva yolunda kastırmaca o kadar :D

He birde belediyenin yamaları ve ptt çukurları var hele kışın tuzun patlattığı yollar paha biçilemez :D

Sonrada sessiz asfalt diye hava atarlar hiç gelipte ara sokaklara caddelere bakmazlar sonra EDS den haşırting yaparlar :D Böyle bir şehir işte. .

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;169274
Şuna emin olun hiç abartmıyorum o araçla 220' yi görürüm :) Yeterki basacak yer olsun ;) Kıytırık 1.3 CDTI astra sedanla 220 yapıyorsam bunlada yaparım herhalde :D gerçi o hafif meyilli bir yoldu kabul ediyorum :)

Bravo 1.3 ile 220 tbrkler ama bence dikkat etmek gerek çünkü birgün motor kucağa gelebilir...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;169274

1,3 cdtı astra ile bizde meyilli yolda 215 görmüştük:D

1.6 TDI n onca videosu var nette hiçbirinde ibre 200ü geçmiyor ondan sorduydum Abi:D

Alıntı yapılan: zafer tolga;169282
Bravo 1.3 ile 220 tbrkler ama bence dikkat etmek gerek çünkü birgün motor kucağa gelebilir...

6. vites oranı uzun, 1.3 puntolarda görüyor 215 i.Kucağa motor felan gelmiyr yani.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2010, 21:55:09 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;169284
1,3 cdtı astra ile bizde meyilli yolda 215 görmüştük:D

1.6 TDI n onca videosu var nette hiçbirinde ibre 200ü geçmiyor ondan sorduydum Abi:D

6. vites oranı uzun, 1.3 puntolarda görüyor 215 i.Kucağa motor felan gelmiyr yani.

Peki o km ile devam edin ileride ne demek istediğimi anlarsınız...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: zafer tolga;169282

Günümüz ECU'lü araçlarında hiç bir surette hızlı gittin diye motor cuflamaz.

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169288
Günümüz ECU'lü araçlarında hiç bir surette hızlı gittin diye motor cuflamaz.[/QUOTE

Ok daha iyi biliyorsunuz...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yok abi estagfurullah ama ben değil ECU biliyor, izin vermez kendine ciddi anlamda zarar verecek yüke binmelere veya devirlenmelere. Ya istop ederler ya da gaz keserler.

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169291
Yok abi estagfurullah ama ben değil ECU biliyor, izin vermez kendine ciddi anlamda zarar verecek yüke binmelere veya devirlenmelere. Ya istop ederler ya da gaz keserler.

Benim orada bahsettiğim motoru kucağa almak derken yapılan kazalar sonucu motoru kucağı almayı ima etmiştim..Çünkü ben hergün o tür vakaları kazıyıp bize getirdikleri için onu anlatmaya çalışmıştım..Çünkü 1.3 motoru o kadar zorlamanın getirdiği en ufak bir hata da şans diye bir unsur kalmaz..Neyse iyi akşamlar..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bizim jargonda motoru kucağa almak genelde gümletmek olarak geçer :D

Sineğin fara yapıştığı gibi yapışırsın, g.tüne piston girer, direksiyon boynuna kolye olur, parçaların 7 cihana savrulur, trafik canavarı insaf eder namazında saf tutar tarzı söz sanatları daha anlaşılır olur, yanlış anlaşılma olmuş.

Yoksa hepimiz süratin, apaçiliğin, trafik terörünün karşısındayız ;)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169266
...Ben kameralar yokken 180 ile fakülteye gidip 190 ile dönüyordum :++:...:D
Dönüş rampa aşağı sanırsam.:D
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169308
...Sineğin fara yapıştığı gibi yapışırsın, g.tüne piston girer, direksiyon boynuna kolye olur, parçaların 7 cihana savrulur...
:++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Samsunda da trafik ışıklarının olduğu yerlere mobeseler kurmuşlar ve kırmızada geçen vs. durumlarda yapıştıroylarmış cezayı...
[SIGPIC][/SIGPIC]