škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia vs Grandepunto

dgn · 40 · 14249

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tıkırtı yok sadece torpido kapağı tam oturmuyor oda ses yapmıyor.

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evo'yu bende biraz inceledim çok hoşuma gitti fiyatı süper , skydome açılır cam tavan bide tamamdır. :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Alıntı yapılan: dgn;169564
tıkırtı yok sadece torpido kapağı tam oturmuyor oda ses yapmıyor.

Evo da torpido yok be hocam.. Yani navigasyon cihazını şarz cihazıyla koysan başka da bişi girmez.. Torpido dediğin en azından yarımlık su şişesi sığsın.. Onu kapı bölümüne koymuşlar..

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 punto 8v 21 bintl ingilterede baya tutulmuş gencler arasında.

Çevrimdışı dinoman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende birşeyler yazıyım önceki aracım grande punto tek kapı 1.3 90 bg 6 ileri manuel di aracı arac antalya birmot`un test arabasıydı 60000 km de aldım çok güzel bi arabaydı çekişi gidişi güzeldi uzun yol 4.5 şehir içi 6.5 lt yakıyorsu devirli kullanırdım genelde sonra 65000 de sattım bu yaz sonuda punto evo 1.3 75 bg likten aldım skydome da var aracta araç 4 litre şehir dışı 5.5 litre şehir içi start & stıp un faydası ile evo nun içi gp ye göre daha güzel ama gp nin dışı daha güzeldi. fiatın araçları güzeldir ama ben bu fiatın pazarlama stratejisini anlamıyorum yıllarca dobloya 1.3 veya 1.9 motorla sattı fiatın ortası yok ya motorun en küçüğü yada en büyüğü şimdi başladı ufaktan 1.6 lık dizeller yurtdışında evo ların 1.6 dizelleri var ama getirirsem bravo satamam diye getirmiyor. opele motor veriyo yeniş astrada 1.3 95 bg motor var 1.6 multijeti vermiyor. bravo ile lineayı satamam diye aynı olay generak motor ve chevroletin cruz modeli içinde geçerli onada hiç bir dizelini vermiyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet araçlarla ilgili son gözlemlerimi aktarayım size.

Fabia 2,5 yıllık punto ise 1,5 yıllık sayılır ve puntoda fabiadan fazla kılcal çizik var aslında bu durum beni pek şaşırtmadı çünkü puntonun boyası yumuşak ve araç daha fazla yıkanıyor.
İkinci durum ise fabiada arkada ki şaft tüneli hep eleştirilir ama güvenlik amaçlı olduğu söylenir.Puntoda ise arkada şaft yeri neredeyse yok sayılır.Fabia 4 punto 5 yıldızlı bunuda hatırlatalım.

Ugur A.

• Ziyaretçi
O şaft tüneline iyice ifrit olmaya başladım. Sanki arkadan itişli versiyonu varmış gibi.:sopa::boks::kafa::acl::ban::mad:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;176200
O şaft tüneline iyice ifrit olmaya başladım. Sanki arkadan itişli versiyonu varmış gibi.:sopa::boks::kafa::acl::ban::mad:

4x4'e ön hazırlık o bir kere:hoh::hoh::hoh:
Ben belki mesela arabayı 4x4'e çevireceğim Turbo'layıp, ne yani birde oturup tünel mi açtıracağım, adamlar hazırlamış koymuşlar işte:hoh::hoh::hoh:
:kork1::kork1::kork1::kork1:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;176468
4x4'e ön hazırlık o bir kere:hoh::hoh::hoh:
Ben belki mesela arabayı 4x4'e çevireceğim Turbo'layıp, ne yani birde oturup tünel mi açtıracağım, adamlar hazırlamış koymuşlar işte:hoh::hoh::hoh:
:kork1::kork1::kork1::kork1:
Sen arka diferansiyelin şaftını tavandan bile geçirirsin.:kiki: Sen kategori dışısın.:++::kart::f1:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;176711
Sen arka diferansiyelin şaftını tavandan bile geçirirsin.:kiki: Sen kategori dışısın.:++::kart::f1:

:rm::rm::rm::aman::aman::aman:

Şaka bir yana tünelden egzozu geçiriyor adamlar, bizim arabaların orta susturucu ile kat. ciddi yer tutuyor, arabanın altını saçma salak alçaltan bir etken. İçeriye gömüyorlar sistemi komple. Favorit'te mesela eğildinmi görürsün ama Fabia'da görmen neredeyse imkansızdır, tünelin içinde kalır sistem. Öbür türlü olsaydı ben şimdiye kadar zirilyon kere egzozu söküp atmıştım sanırım. Gene bile zaman zaman kemerini inceden çıtlatırım kasislerde:D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: FF;177278
:rm::rm::rm::aman::aman::aman:

Şaka bir yana tünelden egzozu geçiriyor adamlar, bizim arabaların orta susturucu ile kat. ciddi yer tutuyor, arabanın altını saçma salak alçaltan bir etken. İçeriye gömüyorlar sistemi komple. Favorit'te mesela eğildinmi görürsün ama Fabia'da görmen neredeyse imkansızdır, tünelin içinde kalır sistem. Öbür türlü olsaydı ben şimdiye kadar zirilyon kere egzozu söküp atmıştım sanırım. Gene bile zaman zaman kemerini inceden çıtlatırım kasislerde:D

Bi anlamda iyi aslında, geçen araba doluyken eksozu iyi bi kanırttım, arka susturucu komple 150 kağıt açtı bana.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169228
Ek olarak ne kazası???

Kaza kısmı yeni dikkatimi çekti abi, pardon.
Geçen demette arkadan transit vurdu sadece tamponla stop değişti başka hasar yok.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle