škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sakaryalı arkadaşaların dikkatine...

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;169565
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36121555/detay
doğan bey ilanda ismi ve soyadı var onun dışında bişi bilmiyorum.bu dr yalan atarmı bilmem ki.4x4 lük bir araç hemen satmam gerek başka araç alacağım kaçırmamam gerek dedi.istediğin yere gösterebilirsin dedi.ama burdan nasıl güvenerek gelirim oralara bilemem.

Hocam argo gibi olacak ama adam hiç traş yapmasın,bariz boya var o arka sol kapıda...
Bu aracı geç derim ben,genel temizlik olarakta hoşuma gitmedi nedense...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bakarsın sadece kapı boyasız çıkar :lol: :lol:

Ya da zındık kendide bilmiyor :++:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;169570
Bakarsın sadece kapı boyasız çıkar :lol: :lol:

Ya da zındık kendide bilmiyor :++:
:haha::++:Bende özellikle arka tampon altı çamur gibi baya bi rezil ama bu aracın sorunlu olduğunu göstermez ama dr adamın aracı böyle olmamalıydı:ok:,yalnız aracın 21 olması başlı başına bir kuşku uyandırıyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence tek kapı boyalı ise bile bu araç bu fiyata iyi

kalanına baktırıp alınabilir.
bende kara çocuk a5 i sakaryadan almıştım hemde internetten bularak.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;170361
bence tek kapı boyalı ise bile bu araç bu fiyata iyi

kalanına baktırıp alınabilir.
bende kara çocuk a5 i sakaryadan almıştım hemde internetten bularak.
işte bütün mesele ordan bir arkadaş bulmamız lazım yoksa şüphe de ediyor insan bu araç bu fiyatla neden duruyor diye,kafası karışıyor insanın.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Satılmış araba, yine de bu tarz fazla ucuz arabayla işim olmaz...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben a5 i satarken millet 26-27 isterken ben 25 istedim ve hemen sattım ama 24.750 ye  şimdi az istemek her zaman soru işareti oluştursada aracı görmek inceletmek ve her tür kayıtlarını okeylettikten sonra almak mantıklı olur.

sen alırsın her tür işlemi yaparsın ruhsatı alırsın ertesi gün araca haciz koyarlar satın aldığın adamdan ötürü. sonra uğraş dur. ( nerden biliyorum çünkü başıma geldi.) polis demezki kardeşim bu araba satıldı başkasına diye sonra işin adı olur icradan mal kaçırma. ama keşke baktırıp alabilseydiniz şu fiyata a5 i

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;170430
ben a5 i satarken millet 26-27 isterken ben 25 istedim ve hemen sattım ama 24.750 ye şimdi az istemek her zaman soru işareti oluştursada aracı görmek inceletmek ve her tür kayıtlarını okeylettikten sonra almak mantıklı olur.

sen alırsın her tür işlemi yaparsın ruhsatı alırsın ertesi gün araca haciz koyarlar satın aldığın adamdan ötürü. sonra uğraş dur. ( nerden biliyorum çünkü başıma geldi.) polis demezki kardeşim bu araba satıldı başkasına diye sonra işin adı olur icradan mal kaçırma. ama keşke baktırıp alabilseydiniz şu fiyata a5 i
:(satıldığını bilmiyordum kaldırılmış mı siteden?sağlam ve sorunsuzsa kaçırdığıma üzülürüm ama nasipde ne varsa kaşığımızada o çıkar nasipten öteside olmaz.ama bu kadar ucuz olması kaçırılmaması gereken bir fırsattı.hayırlısı olsun.adam yemin etti bana kesinlikle sorunsuz ve boyasız diye.:uhu::uve::uve:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nasip de hocam daha iyisi çıkar paran hazırsa bekle .beklediğin zaman sonunda istediğini buklursun.aceleye gerek yok

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;170433
:(satıldığını bilmiyordum kaldırılmış mı siteden?sağlam ve sorunsuzsa kaçırdığıma üzülürüm ama nasipde ne varsa kaşığımızada o çıkar nasipten öteside olmaz.ama bu kadar ucuz olması kaçırılmaması gereken bir fırsattı.hayırlısı olsun.adam yemin etti bana kesinlikle sorunsuz ve boyasız diye.:uhu::uve::uve:

Ucuz et - yahni durumları... Üzülmeye gerek yok bence.

Sizin kasko işleri neticelendi mi? Ne oldu sonuç? Para cepteyse biz de araç bakalım ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;170459
nasip de hocam daha iyisi çıkar paran hazırsa bekle .beklediğin zaman sonunda istediğini buklursun.aceleye gerek yok
evet son 10 günden buyana fiyatlarda ciddi bi düşüş var.en az 4 octi fiyatlarında 2-2,5 milyar civarında indirime gittiler.bir tanede kayseriden geldi teklif.daha önce mesaj attığım kişi a5 ambiante lpg li 24 den 22.5 milyara düştü şimdi 500 daha almıyayım diyor.şöyle bir iki ay daha sallıyayım diyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;170547
Ucuz et - yahni durumları... Üzülmeye gerek yok bence.

Sizin kasko işleri neticelendi mi? Ne oldu sonuç? Para cepteyse biz de araç bakalım ;)
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=10253