škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bana Acil olarak V.A.C cihazı lazım

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: shadow;171168
Selam Zafer
Arkadaşım gidip konuştu ama cihazla ilgili bilgileri yok .Yinede teşekkür ederim ,fark ettiysen burada bu kadar kişiyiz bununla ilgili birtek sen yardımcı olmaya çalıştın.
Saygılar.

Ben bu konunuz ile ilgili bizzat ilgileneceğim..Medikalci gelenlere sorup size net nereden temin edebileceğinizi adres ve telleri ile bulup size yollayacağım..Bir hekim olarak görevimiz insanlara sağlık sunmak ve bu konuda gerekeni size bizzat yapacağım..

Çevrimdışı shadow

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kozmekolik.com
Burada inanın gittiğim adını daha sonra vereceğim bana bas ayağının üzerine iyileşirsin diyordu başka bir hekimle konuştuğumda seni nasıl bu durumda bırakıyorlar 5 cm açılmış yara mikrop kaptığı için iyileşmiyordur dedi
Gerçektende deği çıktı şimdi antibiyotik verdi yarın devlet hastahanesine gideceğim şişli etfal plastik cerrehi ile randevu aldım testte çıkan mikrop pSEUDOMONAS AERUGİNOSA ÜREDİ.

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: shadow;171182
Burada inanın gittiğim adını daha sonra vereceğim bana bas ayağının üzerine iyileşirsin diyordu başka bir hekimle konuştuğumda seni nasıl bu durumda bırakıyorlar 5 cm açılmış yara mikrop kaptığı için iyileşmiyordur dedi
Gerçektende deği çıktı şimdi antibiyotik verdi yarın devlet hastahanesine gideceğim şişli etfal plastik cerrehi ile randevu aldım testte çıkan mikrop pSEUDOMONAS AERUGİNOSA ÜREDİ.

Hastane enfeksiyonudur o...İrin yapan kötü bir mikroorganizmadır..Büyük ihtimal bu enfeksiyonu hastaneden almış olmalısınız..Yarına bu konu ile gereken yerlere haber verilmesini sağlayacağım..

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: shadow;171194
teşekkür ederim iyi geceler ..

Plastikçi arkadaşlara söyledim onlar bakınıyorlar medikal firmasının ismi ve gereken iletişim bilgilerini haber aldığım gibi size ileteceğim..

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: shadow;171194
teşekkür ederim iyi geceler ..

Cihazı fakültemize getirip temin eden medikalci firmayı buldum..Size ÖM olarak firmadaki yetkilinin cep telini yazıyorum umarım faydalı şekilde yararlanır ve tekrar eski günlerinize dönersiniz...