škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaza ve elde sıfır

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün saat 23.15 gibi izmir bornova ege üniversitesi kavşağı yakınında bir ara sokaktan caddeye çıkarken duruduğum sırada arkadan ufak bir darbe aldık.araçta ufaklıklar da vardı onların korkması ile bayağı bi sinir katsayım arttı.yağmurda vardı.vuran ford minibüs tiplerinden alkollü olduğunu düşündüğüm gençler.birde üste çıkmaya kalktılarniye durmuşum yolda araç yokmuş.araç olmasa niye durayım tam sopalıklardı
         araçtarka tampon üstünde çatlaklığı farkettim.onların anlaşırız lafına güvenemedim.o anda geçen polis ekibini durdurdum onlarda asayişmiş 155 aramamı söylediler.o anda ulaşamadım derken gençler pırr uçtu.şüphelerim doğrultusunda plakayı almıştım.hemen tekrar 155 arayıp ekip istedim.gelip rapor tuttular şikayetçiyseniz alkol muayenesine gitmem gerektiği ve oradan bornova karakol amirliğine uğramamı istediler..saat bu arada 00.00 oldu.neyse alkol muayenesi için bornova adliye sarayına gittik.rapor aldık oradan karakola.karakolda önce aracın ve şahsın bilgilerine ulaştılar.telefon kapatılmış.adresten teyit için bayraklı karakolu arandı.ekipler ev adresine gidip şahsı aramışlar evden 3 gün önce taşınmışlar.saat oldu 00.30 çocuklar ve eşim arabada sabah okul mesai var.polis memuru arkadaş şikayetçiyseniz işlemleri yapalım dedi. adliyelik olusunuz manisa dan izmir e adliyeye gelicez onu düşündümç bir yandan yağmur bir yandan çocuklar.iyice geçikecem onuda düşündüm.ALLAH a havale ediyorum dedim.ALLAh razı olsun polis memuru arkadaşlar çok yardımcı oldular.polis memurları sabaha kadar aracı bulursak ceza yazarız dedi.
       VArdı bunda bir hayır deyip o sinir bozukluğuı ile eve döndük.Çok şükür ki araçtakilere bir şey olmadı tesellimiz bu oldu.
        Tampon için bugün tekrar baktım üstü yırtılmış ama tırnaklar sağlam birşey yok bagaj kapağınıda bugün farkettim çok hafif dikkatli bakınca az bir çöküntü var başka br şey yok kasgodan tampon değişirmi bilmem.sorayım diyorum.sizce değişirlermi :
    selametle
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun :(

Gereken tamir,parça,boya fiyatını öğren servisten, kaskodan hasarsızlık bozmana değecek mi hesap et en güzeli. Allah cana vermesin. Ya da Auto King Mini Onarım klozun varsa kaskoda, oradan ücretsiz  ;)

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
cok geçmiş olsun..
Allah beterinden korusun
Canınızı da sıkmayın her şey zamanla halolur ,düzelir

06lkn66

• Ziyaretçi
geçmiş olsun böyle kendini bilmezler her yerde var kaskonuzun auto kingle anlaşması varsa tamponun yırtıklarını falan çok güzel onardıklarını duymuştum hiç belli olmuyomuş kaskoyla bi konuşursanız onlar detaylı bilgi verebilirler

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok gecmis olsun bence kaskoyu bozmaya gerek yok onun icin senelik mini onariminiz varsa ondan yararlanin derim.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun öncelikle.Bizede geçen hafta arkadan ford transit vurdu.Tampon ve sağ stop kırıldı.Servis toplam 700TL civarında bir şey çıkar dedi.Kasko karşılıyor.

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun,
bildiğim kadarıyla kaskonuzun auto kingle anlaşması varsa mini onarımla kasko bozulmadan yapılıyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle geçmiş olsun

pğolise rapor tutturmuşsunuz güzel  şimdi kaskoya müracaat edin ve o tamponu sıfırdan değiştirin

kasko bozulacakmış falan gibi şeylere kulak asmayın
1000 tl pirimle kasko yaptırsanız % 10 indirim kaybınız 100 tl olur. ( sizin pirim 400 tl ise 40 tl olur )

peki 100 ( 40 )  tl ye tamponu sıfır alıp orjinal boyası ve işçilikleri ile halledebilirmisiniz   hayııırrrrrrr

o zaman kasko işini yapacak sen keyfine bakacaksın

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsu Allah beterinden korusun,böylelerini tutupda bi güzel benzeteceksin o biçim yani.....
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;170363
öncelikle geçmiş olsun

pğolise rapor tutturmuşsunuz güzel  şimdi kaskoya müracaat edin ve o tamponu sıfırdan değiştirin

kasko bozulacakmış falan gibi şeylere kulak asmayın
1000 tl pirimle kasko yaptırsanız % 10 indirim kaybınız 100 tl olur. ( sizin pirim 400 tl ise 40 tl olur )

peki 100 ( 40 )  tl ye tamponu sıfır alıp orjinal boyası ve işçilikleri ile halledebilirmisiniz   hayııırrrrrrr

o zaman kasko işini yapacak sen keyfine bakacaksın

Şöylede olabilir servis sizin kaskonuzdan alır parayı kaskoda çarpan kişinin trafik sigortasından.Biz öyle yaptık servisin anlaşması olmadığı için.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, buna da şükür alkollülermiş akşam akşam olay da çıkarabilirlerdi.