škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ferrari Hata! [Tartışma konusu]

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;170890
Arkası doluydu, onlar durdu beni görünce, trafikten kurtulmak isteyen kişiler , pek acil durum olduğunu sanmıyorum dörtlüler veya korna kullanmıyodu.
Ama tabi haklısınız her ihtimali düşünmek lazım.

o zaman kıracan önüne:D

Uğraşmamak lazım böyleleriyle birgün bi kaza yaparlar tam yaparlar..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kadıköy Belediyesi' nin oradaki ışıklara yaklaşan istisnasız her araç korna çalıp selektör yaparak ve biraz daha gaza yüklenerek yaya geçidine yaklaşıyor. Temkinli olması gerekirken bunları yapıyorlar. Daha yayalara geçiş imkânı tanıyanını geçtim yavaşlayanına bile rastlamadım.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elektronik kontrol sistemi vardır abi mutlaka yavaşlayıp geçmeleri lazım :S Yayaları böyle hiçe saycak kadar vicdanlıyız ya, arkadan selektör küfür yemektense basıyım diyerek geçiyolardır.
-------------------------------------------------

efe_38

• Ziyaretçi
her ne kadar zübbede olsa kurallara uymasada bilerek gidip çarpmak bize yakışmaz,lüsk arabayı almayla trafiği satın aldım sanıyorlar...

allahtanki istanbul trafiğindesiniz yani orası kayseriye göre daha iyi sürücüler,buraya gelseniz sinir hastası olursunuz,adam kırmızıda geçiyor ben kıl payı yandan geçirmekten kurtuluyorum birde inip niye yol vermiyorsun diyor :D

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu tür insanlara halk arasında bildigim kadarı ile y..ş.k deniyor :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;170922
...adam kırmızıda geçiyor ben kıl payı yandan geçirmekten kurtuluyorum birde inip niye yol vermiyorsun diyor :D
Trafik ekipleri kurulacak. Böyle kırmızıda geçenlere ceza falan yazmayacaklar. Allah yarattı demeden dövecekler. Bak bakalım bir daha yeşilde bile geçebiliyor mu?:kro1::cnv::sopa::boks::kafa::acl::ban::mad:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;170950
Trafik ekipleri kurulacak. Böyle kırmızıda geçenlere ceza falan yazmayacaklar. Allah yarattı demeden dövecekler. Bak bakalım bir daha yeşilde bile geçebiliyor mu?:kro1::cnv::sopa::boks::kafa::acl::ban::mad:

trafik ışıklarının 100 metre yakınına yaklaşamazlar:haha::haha::haha:

efe_38

• Ziyaretçi
yok uğur abi adam kendini resmen haklı ilan etti tamam sen haklısın allah yolunu açık etsin dedim bindim hem suçlu hem güçlü :) acelenmi var hastan hamilenmi var nereye yetişeceksin diyorum,ben geçerken yeşil yanıyordu niye yol vermiyorsun diye cevap veriyor oysaki bize yeşil yandı ben yavaş kalktım yani o kırmızı yandıktan baya sonra geçti vede yol geniş olunca ortada kaldı :) yeşilde yansa dikkatli geçmek lazım böyle canlıların bu dünyada var olduklarını unutmayalım :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hiç bişey olmazdı, verirdi cebine 3-5 kuruş devam ederdi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kamyonet kullanırken denk gelirse üstlerine kırıveriyorum kasayı, geçemiyorlar :D

En güzel minibüsçülere yapıyorum :D Onlar çok meraklı sinyal vermeden(gerçi versede farketmez anında kafayı çıkartıyorlar)kafayı çıkartırlar, yada kırarlar üstüne.Kasalı kamyonetle çok iyi oluyor.

Binek otomobille, doblo vs ile sakin sakin gidiyorum.Şaka tabi her zaman yapılacak şey değil.piyasa psikopat kaynıyor.Çarparsın, durursun ama adam çıkartır bıçağı saplar ne olduğunu bile anlamadan sen..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;170979
yok uğur abi adam kendini resmen haklı ilan etti tamam sen haklısın allah yolunu açık etsin dedim bindim hem suçlu hem güçlü :) acelenmi var hastan hamilenmi var nereye yetişeceksin diyorum,ben geçerken yeşil yanıyordu niye yol vermiyorsun diye cevap veriyor oysaki bize yeşil yandı ben yavaş kalktım yani o kırmızı yandıktan baya sonra geçti vede yol geniş olunca ortada kaldı :) yeşilde yansa dikkatli geçmek lazım böyle canlıların bu dünyada var olduklarını unutmayalım :D
Kırmızıda geçip çarpışmamıza ramak kaldı bir gün taksinin birisiyle. Ters ters bakıyordu bana. İndim arabadan, gittim yanına. Tabii hemen kapıyı açıp o da indi aşağıya ve yumruklarını sıktı. Ben gidip elini sıkıp "kırmızı ışıkta geçerken seni rahatsız ettiğim için çok özür dilerim" dedikten sonra rabaya bindim ve uaklaştım. Aynadan baktığımda hâlâ büyükbaş gibi bakınıyordu.:D
Alıntı yapılan: mygokhan;171018
Kamyonet kullanırken denk gelirse üstlerine kırıveriyorum kasayı, geçemiyorlar :D

En güzel minibüsçülere yapıyorum
:D Onlar çok meraklı sinyal vermeden(gerçi versede farketmez anında kafayı çıkartıyorlar)kafayı çıkartırlar, yada kırarlar üstüne.Kasalı kamyonetle çok iyi oluyor.

Binek otomobille, doblo vs ile sakin sakin gidiyorum.Şaka tabi
 her zaman yapılacak şey değil.piyasa psikopat kaynıyor.Çarparsın, durursun ama adam çıkartır bıçağı saplar ne olduğunu bile anlamadan sen..
Kesinlikle. Taşların bağlı köpeklerin serbest olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Necaset yoluna gitti Niyazi olur iş. Niyazi olduğunla kalakalırsın. Sakın ha!

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;171233
Kırmızıda geçip çarpışmamıza ramak kaldı bir gün taksinin birisiyle. Ters ters bakıyordu bana. İndim arabadan, gittim yanına. Tabii hemen kapıyı açıp o da indi aşağıya ve yumruklarını sıktı. Ben gidip elini sıkıp "kırmızı ışıkta geçerken seni rahatsız ettiğim için çok özür dilerim" dedikten sonra rabaya bindim ve uaklaştım. Aynadan baktığımda hâlâ büyükbaş gibi bakınıyordu.:D

:++::++::++:

Çevrimdışı babako

• Audiophile
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
kırmızıda geçip çarpışmamıza ramak kaldı bir gün taksinin birisiyle. Ters ters bakıyordu bana. Indim arabadan, gittim yanına. Tabii hemen kapıyı açıp o da indi aşağıya ve yumruklarını sıktı. Ben gidip elini sıkıp "kırmızı ışıkta geçerken seni rahatsız ettiğim için çok özür dilerim" dedikten sonra rabaya bindim ve uaklaştım. Aynadan baktığımda hâlâ büyükbaş gibi bakınıyordu.

:++: :++: :++: :++: :++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI