škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

19 bin tl teklif ettiler

fenomen · 53 · 14276

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;180550
Hayırlısı olsun hocam.
Kovuşturmaya 50 günde başlanabildi soruşturma ve mahkeme safhası ne kadar sürer bilemem,uzun ince bir yola koyulduk bakalım ne getirir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;180775
Kovuşturmaya 50 günde başlanabildi soruşturma ve mahkeme safhası ne kadar sürer bilemem,uzun ince bir yola koyulduk bakalım ne getirir.
İstanbulda olsaydınız uzun sürerdi ama sizin oralarda muhtemelen daha kısa sürer.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;180255
Arkadaşlar bugün sabah jandarmaya gittim ordan savcılığa sevkettiler.savcılık kalemi savcının şu an duruşmada evrakları ben ona göstereyim dedi ve benim ifademi kalemi aldı.şikayetimim devam ettirip ettirmediğimi sordu hatta şiakayetimi geri çeksin diye savı denen o adam kalemine"şikayetçi olan kişiininde %25 suç oranı var demiş ve karşı tarafta yaralı demiş.Hasbünellah dedim nasıl olur evraklar önünüzde dedim okuyun bir dedim.okudu haaa tamam dediğin doğruymuş dedi.o zaman savcı göğüs cerrahından rapor istiyor dedi ve benim sol koluma mühür vurarak fethiye d.has.sevkettiler.
Hastanede adli rapor bölümünde ki elamanlar benimle o kadar çok ilgilendiler ki inanın şaşırdım be ne ilgi iltifat.Hemen dr,a evrakı verip hasta muayene raporu alacak dedi ve 20 kişilik sıranın önüne geçip anında muayene ve film.Bu arada adli rapor görevlisi her işi o halletti.Bende dedimki bunda böyle savılık kararıyle sevk alarak gelicem dedim.Gülüşmeler kahkahalar  gırla.Normalde geçen hafta gittiğimde randevu aldığım halde 3 saatte iş bitti.Randevusuz 15 dk.iş bitti.Sonra avukatımla görüştüm.Adlı rapor sonucundan hemen sonra harekete geçeriz dedi.Ama sabahleyin karakolda o kadar ilgi vardı ki inanın şaşırmamak elde.dedğildi.Uzamn ast.kahvaltı için boğaça bile ısmarladı tanımıyorum kendilerini.nerde o öyle eski karakollar insanın adıı duyduğunda bile korkardı.velhasıl günüm böyle geçti.
Gelişmelerden haberdar ederim.
Muhammedim davandan kesinlikle vazgeçme hiç bir savcı sana kalkıpta bak seninde suçun var davandan vazgeç diyemez, eğer diyorsa o savcının tarafsızlığından şüphe duyarım. ikinci konu sen nerde yaşıyon Allahını seversen bende hergün kat i rapora adam götürüyorum ama hiç birinin koluna damga basmıyorum. sizin oralarda kalkmamışmı karakolda ayna kız kolunda damga olayı...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;181618
Muhammedim davandan kesinlikle vazgeçme hiç bir savcı sana kalkıpta bak seninde suçun var davandan vazgeç diyemez, eğer diyorsa o savcının tarafsızlığından şüphe duyarım. ikinci konu sen nerde yaşıyon Allahını seversen bende hergün kat i rapora adam götürüyorum ama hiç birinin koluna damga basmıyorum. sizin oralarda kalkmamışmı karakolda ayna kız kolunda damga olayı...:D
Oralarda güvenilir memur bulamamışlar demek ki.:wnk:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;181652
Oralarda güvenilir memur bulamamışlar demek ki.:wnk:
bonservis ücreti iyi olursa transfer işini ayarlarız haşmetlüm...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;181618
bana o zaman savcı kalemi bayan sakın bu mühürü sildirme dikkatli ol dedi.bende tama dedim:++:ben kaybolmam dedim.ama dışarıya gittiğimde hemen sildim elimle sürttüm.hastanede dr sormadı sorsaydı :haha: diyeceğimi biliyordum.koskoca devletin imamına güvenmiyorsunuzda orada ki mühre mi inanıyorsunuz diyecektim.
Savcı bana kalırsa avukatımı söylediğine göre işi baştan savarak dosyayı kapatmaya çalışıyor ki başından bir dosyayı daha savmış olacak savcı:sopa::sopa:.zaten savcı demek başındakileri savdığı:++: için savcı olmuş.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;182170
bonservis ücreti iyi olursa transfer işini ayarlarız haşmetlüm...:D:D:D
Mehmet bey senin kulakları çınlatmıştım kayboldu gitti kayıplara karıştı dedim.irfan hocamda o gçebe dedi sürekli göçüyor:++: dedi.Hakikaten kendinizi özlettiniz yaw.
Mehmet bey bu arada ben konyadan bir octi buldum hasar sorgulattım 5664 e sms yoluyla.Ama eleman dedi ki karda kaymış araç sağ ön veya arka ile arka sol mu ne çaprazlama tıklamış ve parça değişimi olmadan vakumlandığını ve sonrada boyandığını söyledi.ben bunun detaylı bir sorgulamasını nasıl yaptırabilirim.burdan emniyetten detaylı alabilirmiyim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hele şükür bugün 8 kez arama yaptıktan sonra yarım saat öce hesaba eft yaptılar.Allah bir daha bu sigortaya muhtaç etmesin muhtaç olanlarıda tez zamanda bu işkenceceden kurtarsın.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183065
Arkadaşlar hele şükür bugün 8 kez arama yaptıktan sonra yarım saat öce hesaba eft yaptılar.Allah bir daha bu sigortaya muhtaç etmesin muhtaç olanlarıda tez zamanda bu işkenceceden kurtarsın.
Amin :++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;183065
Amin.
Geçmiş olsun Hocam.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sövmek caiz değil ama bazen hakediyorlar gerçekten,ya o kadar çok pişkinler ki o kadar yani.ya siz siz olun bu sigortayla haşir neşir olmayın.Gerçi bunların çoğu böyleymiş ama içlerinde bir kaç düzenli ödeme yapanda varmış.Birlik sig.adından dolayı "birlik"kelimesinden bile nefret eder oldum.Bana bundan böyle "birlik ve beraberlik..."başlayıp devam eden nutuklar atmasın büyükler(!).nefret ettirmwyi bu kadar beceren bir sig. inanın olmaz......

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle