škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

19 bin tl teklif ettiler

fenomen · 53 · 14616

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;173692
Abi uğraş derim,para kolay kazanılmıyor. Amaçları zaten sizi yıldırıp paranın üzerine yatmak. O sahibindendeki aracın fiyat düşürmek için fake olmadığı ne malum? Bir araca bakarak fiyat verilir mi? Ortalama ne ise o civarlarda para vermeleri gerekli,bunu onlar da çok iyi biliyorlar. Zaten siz kaza yaptıktan en geç 3 hafta içinde paranızın cebinizde olması gerekirdi. Bunca zaman paranızdan para kazanmışlar,bir de böyle hakkınızı vermemeleri çok ahlaksızca bence. Hakkınızı aramanızı öneririm.
Allah bunların topuun belasını versin diyorum:sopa::sopa:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;173692
Abi uğraş derim,para kolay kazanılmıyor. Amaçları zaten sizi yıldırıp paranın üzerine yatmak. O sahibindendeki aracın fiyat düşürmek için fake olmadığı ne malum? Bir araca bakarak fiyat verilir mi? Ortalama ne ise o civarlarda para vermeleri gerekli,bunu onlar da çok iyi biliyorlar. Zaten siz kaza yaptıktan en geç 3 hafta içinde paranızın cebinizde olması gerekirdi. Bunca zaman paranızdan para kazanmışlar,bir de böyle hakkınızı vermemeleri çok ahlaksızca bence. Hakkınızı aramanızı öneririm.
geçenlerde bir arkadaşda aksigorta'dan dert yanıyordu,onlarada bir ay geç vermişler ve burnundan soluyordu,bunların alayı aynı belkide.müşteriyi avlayıncaya kadar bülbül gibi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimkide Aksigorta..Bu sene kuzen ısrar edince kabul ettim, o zaman Allah kaza bela vermez ise seneye yine Axa veya Anadolu sigortaya geçiş yaparım..

Hocam gerekli yerlere şikayet etmeyi deneyin, ....
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benimde aksigorta mayısta değiştireceğim...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam en iyisi arayın bir iki hakaret edin (küfür gibi) sonradan 5.000 tl bile fazla verir cepçiler :D
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2010, 21:43:40 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bastırın derim dilekçe yazın vs.Sigorta olarakta groupama yı tek geçerim ilgi olarak en baba sigortadır 50-100 fazla verirsiniz hiç bir zaman uğraştırmazlar ve hizmetleride çok kaliteli tavsiye ederim şiddetle :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah sabır versin siz çok sakin davranabilmişsiniz ben yazılanları okurken bile kafamdan dumanlar yükseldi
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Alıntı yapılan: fenomen;173693
Arkadaşlar bazı kişiler diyorlar ki benim araç pert olduğu zaman şu fiyat üzerinden para alırım diye anlaşma yapıyorlarmış geçenelerde antalaya'da a5 araç sahibiyle konultum öyle dedi ne kadar doğru bilemem.böyle bişi varmıdır gerçekten bilmiyorum,ama varsa öyle yapmak makul bişi.zira benim aracın pert halini 8.600tl ye ihalede satmışlar.birde karşı taraf ksurlu olduğu için 18milyarlık çıkan masrafın%75 inide ordan alacaklar.14milyar falan.8600 de satıştan 22600 bana verdikleri 19500,yani kasko benim araçtan buz gibi 3100tl kazanç elde etmiş gibi.yuh diyorum başka bişi demiyorum.

Aracı perte çıkartmadan anlaşma yapsaydınız durum şöyle olurdu..

KAsko bedelinin yarısını şirket size 2-3 haftada öderdi.. 10.750TL yani..

Sizde 8600'e satsaydınız.. Ki bu fiyatın altı olurdu ama üstü olmazdı..

en fazla 19600 falan elde ederdiniz.. Araç çok hırpalanmadığı zaman bu şekilde satmak çok karlı.. Örneğin benim araç sırf airbagler'den dolayı perte çıkacaktı.. Ben servise sattım.. Allianz 15000 kasko bedeline 7500 verdi.. 8000'de servis verdi.. 15500.. Ben 15250'ye almıştım.. 2005 corsa 1.2 easytronic..

Haa servis ne yaptı, 8'e aldı.. tamir edip 13 buçuğa sattı..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;173794
Bastırın derim dilekçe yazın vs.Sigorta olarakta groupama yı tek geçerim ilgi olarak en baba sigortadır 50-100 fazla verirsiniz hiç bir zaman uğraştırmazlar ve hizmetleride çok kaliteli tavsiye ederim şiddetle :)
groupama ya zaten sigortamı yaptırıyordum kasko için onlar 860 tl teklif ettiler ama o yetkilide bana 21500 den yapalım ama perte çıkarsa bu parayı sigorta ödemez en alttan ödeme yapar dedi,ama kısa zamanda öderiz dedi.velhasıl ben kaskoculara 19bin tlden yapalım dediğimde olmaz diyorlar.Çünkü kasko reasürans şirketi diye bir birlikleri var orada ki listede 22.200tl.ama bu liste üzrinden en fazla %10 indirim yaparız diyorlar.21500den aşağı olmaz diyorlar ama araç perte çıkarsada o yaptıkları poliçeye ters düşüyorlar:sopa::sopa:,bu ne perhi bu ne lahana turşusu anlamak mümkün değil.Keşmekeşlik her yerde olduğu gibi burdada aynı maalesef.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Çirkeflikte fayda var, ölçüyü kaçırmadan yapılırsa en azından 20 olmalı diye düşünüyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;173933
Çirkeflikte fayda var, ölçüyü kaçırmadan yapılırsa en azından 20 olmalı diye düşünüyorum.
Turker bey ahlakımı bozmamaya gayret ediyorum ama insanda Eyüp a.s sabrı olması gerek.olacak şey değil.insan utanırda tam bari yapar buçukta bırakmaz.birde aracımı 8.600 verdiler.ondanda kazandılar.hiç olmazsa bundan sıkılır insan.kapitalizmin ahlak sorunu var gerçekten.etik nedir bilmiyorlar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şimdi karakoldan çağrı aldım kaza ile ilgili,karşı tarafda çağrıldı,karakoldan sonra cumhuriyet savcılığına gideceğiz,neler olcak yarın ki izlenimlerimi anlatırım.Dava süreci böylece başlamış oldu.Geçenlerde karşı tarafa dedim ki alımsatım ve kasko masraflarını karşılayın şikayetden vazgeçeyim dedim olmaz dediler.sürünsün aşağılık herifler.
 Bu arada 14 ocakta kasko ödeme yapacaklar hele şükür son anda bir evrak daha istemezler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün sabah jandarmaya gittim ordan savcılığa sevkettiler.savcılık kalemi savcının şu an duruşmada evrakları ben ona göstereyim dedi ve benim ifademi kalemi aldı.şikayetimim devam ettirip ettirmediğimi sordu hatta şiakayetimi geri çeksin diye savı denen o adam kalemine"şikayetçi olan kişiininde %25 suç oranı var demiş ve karşı tarafta yaralı demiş.Hasbünellah dedim nasıl olur evraklar önünüzde dedim okuyun bir dedim.okudu haaa tamam dediğin doğruymuş dedi.o zaman savcı göğüs cerrahından rapor istiyor dedi ve benim sol koluma mühür vurarak fethiye d.has.sevkettiler.
Hastanede adli rapor bölümünde ki elamanlar benimle o kadar çok ilgilendiler ki inanın şaşırdım be ne ilgi iltifat.Hemen dr,a evrakı verip hasta muayene raporu alacak dedi ve 20 kişilik sıranın önüne geçip anında muayene ve film.Bu arada adli rapor görevlisi her işi o halletti.Bende dedimki bunda böyle savılık kararıyle sevk alarak gelicem dedim.Gülüşmeler kahkahalar  gırla.Normalde geçen hafta gittiğimde randevu aldığım halde 3 saatte iş bitti.Randevusuz 15 dk.iş bitti.Sonra avukatımla görüştüm.Adlı rapor sonucundan hemen sonra harekete geçeriz dedi.Ama sabahleyin karakolda o kadar ilgi vardı ki inanın şaşırmamak elde.dedğildi.Uzamn ast.kahvaltı için boğaça bile ısmarladı tanımıyorum kendilerini.nerde o öyle eski karakollar insanın adıı duyduğunda bile korkardı.velhasıl günüm böyle geçti.
Gelişmelerden haberdar ederim.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;180255
Arkadaşlar bugün sabah jandarmaya gittim ordan savcılığa sevkettiler.savcılık kalemi savcının şu an duruşmada evrakları ben ona göstereyim dedi ve benim ifademi kalemi aldı.şikayetimim devam ettirip ettirmediğimi sordu hatta şiakayetimi geri çeksin diye savı denen o adam kalemine"şikayetçi olan kişiininde %25 suç oranı var demiş ve karşı tarafta yaralı demiş.Hasbünellah dedim nasıl olur evraklar önünüzde dedim okuyun bir dedim.okudu haaa tamam dediğin doğruymuş dedi.o zaman savcı göğüs cerrahından rapor istiyor dedi ve benim sol koluma mühür vurarak fethiye d.has.sevkettiler.
Hastanede adli rapor bölümünde ki elamanlar benimle o kadar çok ilgilendiler ki inanın şaşırdım be ne ilgi iltifat.Hemen dr,a evrakı verip hasta muayene raporu alacak dedi ve 20 kişilik sıranın önüne geçip anında muayene ve film.Bu arada adli rapor görevlisi her işi o halletti.Bende dedimki bunda böyle savılık kararıyle sevk alarak gelicem dedim.Gülüşmeler kahkahalar gırla.Normalde geçen hafta gittiğimde randevu aldığım halde 3 saatte iş bitti.Randevusuz 15 dk.iş bitti.Sonra avukatımla görüştüm.Adlı rapor sonucundan hemen sonra harekete geçeriz dedi.Ama sabahleyin karakolda o kadar ilgi vardı ki inanın şaşırmamak elde.dedğildi.Uzamn ast.kahvaltı için boğaça bile ısmarladı tanımıyorum kendilerini.nerde o öyle eski karakollar insanın adıı duyduğunda bile korkardı.velhasıl günüm böyle geçti.
Gelişmelerden haberdar ederim.
Azcıkta olsa size moral olmuştur hocam :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;180258
Azcıkta olsa size moral olmuştur hocam :)
savcıya uyuz oldum ama geri kalanda memnunum.inş.lehime sonuçlanır,av.kesin alırız davayı diyor.