škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

19 bin tl teklif ettiler

fenomen · 53 · 14229

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2007 yılında yapmış olduğum bir kaza sonucu aracım pert olmuştu (aracım 2005 focostu) kasko çok komik bir rakam verdi (geçmiş gün 17 bin küsür net hatırlayamadım),kız kardeşim avukat kendisine vekalet verdim ben uğraşamam bunlarla 20 nin üstü senin ne koparırsan dedim iki haftaya kalmadı kaskodan 22.250 lira koparmayı başardı..tatsız şeyler tabi bunlar,Allah bir daha bunlarla uğraştırmaz inşallah cümlemizi,tekrar geçmiş olsun.
Yeniden...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Şahinbey;183287
2007 yılında yapmış olduğum bir kaza sonucu aracım pert olmuştu (aracım 2005 focostu) kasko çok komik bir rakam verdi (geçmiş gün 17 bin küsür net hatırlayamadım),kız kardeşim avukat kendisine vekalet verdim ben uğraşamam bunlarla 20 nin üstü senin ne koparırsan dedim iki haftaya kalmadı kaskodan 22.250 lira koparmayı başardı..tatsız şeyler tabi bunlar,Allah bir daha bunlarla uğraştırmaz inşallah cümlemizi,tekrar geçmiş olsun.
şahinbey kardeşim aynen dediğin gibi 57 günde 1 yaş daha yaşlandım çok adileşiyorlar gerçekten.müşteriye değer verme diye bişi yok.Peki siz ne kadar sürede aldınızdı,ben 57. günde aldım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun hocam..Yatırın parayı altına, seneye araba alırsınız..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;183550
Geçmiş olsun hocam..Yatırın parayı altına, seneye araba alırsınız..
ya gökhan seneye kadar neyle gezeceğim ben,arabaya alışkın bir kişi arabsız nasıl durabilir ki.altın şu günlerde düşüşte zaten.c.altıı 470 tl den 456 tl ye düştü.altın en az 1 yılda kar getirir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun tekrardan Allah tekrarını göstermesin, böyle sıkıntılarda artık elim direk Bimer'e gidiyor. Bir güzelde takibini yapıyorsun, e-devlet şifrenle girip yaptığınız tüm şikayetleri dahi görebiliyorsunuz.

Allah ne verdiyse Vakıfbank ,Türk Telekom ..yazıyom sırayla bir güzelde ilgileniyorlar. Tavsiye ederim tüm arkadaşlara..:ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgca;183577
Geçmiş olsun tekrardan Allah tekrarını göstermesin, böyle sıkıntılarda artık elim direk Bimer'e gidiyor. Bir güzelde takibini yapıyorsun, e-devlet şifrenle girip yaptığınız tüm şikayetleri dahi görebiliyorsunuz.

Allah ne verdiyse Vakıfbank ,Türk Telekom ..yazıyom sırayla bir güzelde ilgileniyorlar. Tavsiye ederim tüm arkadaşlara..:ok:
BİMER dediğin nedr? Ben bilmiyorum.:hmm:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;183583
BİMER dediğin nedr? Ben bilmiyorum.:hmm:

Başbakanlık iletişim bilmem bişili bişey olacak :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;183585
Başbakanlık iletişim bilmem bişili bişey olacak :)
İşim olmaz.:hih: