škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Devletin verdiği görevi kötüye kullanma!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 aydan beri bir problemle uğraşıyorum....Ama çok enteresan.Bakın nasıl olduğunu anlatayım..

Adama 3 ay önce kombi sattım.Yanında doğalgaz tesisatınıda değiştirmemiz gerektiği için değiştirdik.Projemizi çizdik vs..Buraya kadar herşey normal.Adamın gazını, kombisini zamanında açtık.Hatta banka üzerinden taksitlendirdik.Altınada "okudum, imzaladım" yazısının altına imzayıda çaktı.Faturası, sözleşmesi hepsi tam..Adamın kombisini açtık.Kullandı gitti adam..

1,5 ay sonra bu vatandaş çıkıp geldi.Ben polis memuru M.T..Benim kombinin fiyatını yanlış söylemişsiniz.Yok ben böyle anlaşmadım vs ...demeye başladı..

Eee iyi güzel , bir şikayetin var..Ama banane senin polisliğinden memurluğundan?!!!!!!:polis:

Güzelce araştırdık, baktık.Fiyatta anormallik yok..Adam imzayıda atmış."abi imza atarken okumadınmı?" "yahu ne bileyim ben" SAÇMALIĞA BAK!!!!

Kombide sorun yok.Gazda sorun yok.EEe neden ??Beni banka ile muhatap etmeyin.Ben illa tam günündemi getirmek zorundayım.Ya bana icra gelirse..!!!!!!!!! Eee bahaneya bak ödemezsen gelir tabi :kiki:

Tabi adam bağırış çağırış vs...Adam gitti.Bu arada 2. takside ödedi.(eli mahkum banka var arada :kiki:)

Neyse 1 ay sonda MALİYE geldi:knp: ..Meğer maliyeye şikayet etmiş.Ondan öncede TÜKODER'e şikayet etmiş.Vaillant'a şikayet etmiş.Ama hiç biri bizden kaynaklı sorun bulamadı.

Aldılar incelediler..Hiç bir eksik bulamadılar:huh:.

Aradan yine zaman geçti.Adam bugün geldi.Benim işimi çözmediniz.Falan filan bağırış çağırış.(Tabi ben hiç bir şey demiyorum.)Abi eğer sorunun varsa git şikayetini et.Bizim eksik yaptığımız hiç bir şey yok..

Adamın eşi bizi savunuyor.Zira adamda var bir psikolojik sorun.:mad:
Bugün yine tantana..Şirket sahibi ile görüştürdüm.Yokefendim çözün yoksa farklı yollar denerim.Ağzımı bozarım.Ben polisim vs.. vs...:mad::mad::mad::mad::mad:

Bizene be kardeşim senin polisliğinden!!!...

Çok sinirlendim.Adama kötü bir şey deyipte suçlu duruma düşmemek için çıktım şirketten...Ama çok sinirlendim.

Tabi o da bilmiyor kiminle raks ettiğini..Onunda hesabı görülecek elbet..:boks: Kaba kuvvet değil canım :kiki: Resmi yollarla :hanz:

Ama asıl sinirlendiren olay, Polis kimliğini kullanması..En çok delirten beni o oldu.Birde o kadar çaba sarfettim işi ile ilgili..O kadarda teşkilattan müşterim vardır.Hiç birinde böyle sorun yaşamadım.Adam açık açık tehdit etti.Söylediği lafları bir duysanız.Eğer çözmezseniz farklı yollarda deneriz falan filan...

Neyse Em.Müd. tanıdık.Görüştük.Halledeceğiz..Sessiz kalmamak lazım bu tiplere karşı..Polisliği lekeleyen bir tiptir bunlar..Yazık çok yazık..Çok sinirlendim  paylaşmak istedim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi yapmışın... emn. müd. tanıdıksa sorunu çözer... sicil amiri... bide emniyetin müd. bağlı olduğu vali yardımcısınada bi çıtlatın... bak o polis memurunu ne yapıyolar... geçmiş olsun....
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çingeneye padişahlık vermişler önce babasını asmış. Asli görevi kanunlara uymayanlarla uğraşmak olan bir kişinin böyle bir davranış sergilemesi hiç hoş olmamış. Polislerin vatandaş gözündeki kötü imajı hep bu tip şahsiyetler yüzünden. Kimbilir kaç kişiye bu tür davranışlarda bulundu. Umarım gereği yapılır.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Personel şubenin amiride tanıdık.Önce ona çıkacağız..Polisleri severim.Ama böyleler yüzünden milleti soğutuyorlar polise karşı..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;14301
Personel şubenin amiride tanıdık.Önce ona çıkacağız..Polisleri severim.Ama böyleler yüzünden milleti soğutuyorlar polise karşı..

sen direk vali yard. ulaş... tepeden koparta koparta insin... daha tesirli oluyo... :kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;14303
sen direk vali yard. ulaş... tepeden koparta koparta insin... daha tesirli oluyo... :kiki:

Alttaki personeli ezmeyelim diye böyle aşağıdan yukarı çıkıyoruz ..:)

Ama tecrübesi olan konuşuyor :kiki: Denemek lazım.Altta kalamam hiç bir zaman..:bnn:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Geçmiş olsun ..
Fazla sevmem Polis'leri bende bu kıllıkları yüzünden :hh:  (Böyle ''Ben Polis'im istediğimi yaparım'' ahkam kesmeler filan)olaylarını çok görüp duyduğum için.En iyisi Jandarma vallahi ..
Güzel davranma,halden anlama,kültürlü,seviyeli vs.
Bu zamana kadar hiç kıllık yapmadılar bana hiçkimseden duymadım da  :hanz:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Takma kafana.

Birgün saray elemanlarından biri dolaşırken gölgede yatan bir ihtiyar görmüş.

- Ne yatıyorsun benim kim olduğumu bilyormusun? demiş.
Adam : Yoo sen kimsin?
- Ben sarayda çalışıyorum.
Adam : Sadece bir saray çalışanı mı?
- İlerde belki vezir olurum.
Adam : Eee sonra.
- Baş vezir.
Adam : Sonra?
- Sadrazam.
Adam : Sonra?
Düşünmüş geriye birtek rütbe kalıyor ama söylese kelle gidecek boynunu bükmüş : Hiiiç

Adam gülmüş : Ben şimdiden hiçim.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ispat, şahit, kamera kaydı vs gibi şeyler varsa ver mahkemeye tehidtten, her gün şikayet yazıyorum bilirim. babamı bi astsubay tehdit etti, delil ve şahit topladık ki bende dahilim, adam muvazzaf, sonra hakkında işlem yapılacağını duyunca geçen gelmiş yalvarıyo şikayeti geri çekin askerlik hayatım yanarda vs. vs...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sahit cok :) Yarin sabah halledecegiz Allahin izni ile ...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;14346
Sahit cok :) Yarin sabah halledecegiz Allahin izni ile ...

bekliyoz... gazan mübarek ola...:kiki:

gogo969

• Ziyaretçi
geçmiş olsun.para makam mevki kullanları sevmem sevmedimde allah kolaylık versin.sanki salak herif çoluğun çocuğunun rıskını bizim vergilerimizden alınan parayla ona maaş olarak dönmüyor.görevi kötüye kullanmanın ve 1 polisin veya 6-8 her neyse çürük yumurtanınn polis - emniyet teşkilatına verdiği ön yargıya bakın.aklımıza gelen il şey güvensizlik......

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hanımı razı demekkii
ama adamda duyusal ankisiyete bozukluğu var anlaşılan
bunlar müstakil olaylar.
ancak yukarıda dediğim ruhsal rahatsızlık var ise konuşmalarınızda dikkatli olun. işinizi halletseniz bile o sizi bir pundunda halleder. aman dikkatli olun

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;14353
hanımı razı demekkii
ama adamda duyusal ankisiyete bozukluğu var anlaşılan
bunlar müstakil olaylar.
ancak yukarıda dediğim ruhsal rahatsızlık var ise konuşmalarınızda dikkatli olun. işinizi halletseniz bile o sizi bir pundunda halleder. aman dikkatli olun

Adamda psikolojik sorun var.Çok belli.Adam silahını çıkarıp vurabilirde.:knp: Çok sakat bir durum aslında..Hatta Eşi adamın hareketlerine bakıp bize "buna uymayın" der gibiydi.Hatta ne var bu işte gibi söylemleri oldu.

Birde her telefon açışında, "ben polis memuru MT " demesi çok sinir bir şey..Burası karakol değil, yanlış numara diyesim geldi çok defa..

Gerçi bugün şirket sahibi bu lafa karşılık fena patladı ama :kiki:

Hatta bizim muhasebeci olay hakkında bugün hiç tartışmayınca "neden konuşmuyorsun "diye kızmış:kiki: Konuşunca daha bir hiddetleniyor zira.Bence bizden kötü hakaret bekledi ama olmadı...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 9336;14300
Çingeneye padişahlık vermişler önce babasını asmış...
Halil özetlemiş olayı işte.:ok: