škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VAG-COM'la Octavia'da hangi özellikler açılmalı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
far yıkama var mı? yanlış anlamayın sadece bilgi almak istiyorum daha önce hiç duymadım bu konuyu

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;416692

benim araç 2011 elegance ama böyle birşey yok tamponda

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: msidestructive;416713
benim araç 2011 elegance ama böyle birşey yok tamponda

Fotodaki far sabit mercekli far değil, sanırım fabrikasyon cornering özellikli dönüş yapan mercekli ve xenonlularda standart bu far yıkama.

Ülkemize gelenler sabit mercek ve halojen olduğu için konmamış olabilir.

Çevrimdışı muratç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;416691
Octavia da yok mu far yıkama. elegance olanlarda vardır.

15 gün önce aracımı teslim aldım elegance dsg far yıkama malesef yok. Bildiğim kadarıyla zenon farlarda standart.

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende yeti döner modüllü bi-xenon var fabrika çıkışı. far yıkama mevcut.

Çevrimdışı Akifgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracımızı teslim aldık çok şükür ocak ilk haftası (ovt.eleg. 1,6 TDİ - düz), irfan bey özellikle sizlere teşekkür ediyorum, aynen dediğiniz gibi açılabilecek bir çok özellik maxi dotda (türkçe menü) mevcut.
zaten teslim almadan önce viraj asisst özelliği olsun, geri vitese takılınca iki yan aynaların şağı inmesi olsun, biniş - iniş aydınlatma sistemlerin aktif olması ..vb hepsi açık geldi.... keza gündüz led farlarında maxi - dot ekrandan kendimiz açıp kapatabiliyoruz. ben açtırmadım gündüz ledlerini, trafikde seyir eden diğer insanlara da sıkıntı vermemek için.  

Araçla hakkında ilk izlenimlerimi ilgili sayfalara aktarmaya çalıştım acizane...  far yıkama özelliği yok, sadece zenon farlarda olduğu beyan edildi bana. sağlıcakla...
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2013, 10:43:58 Gönderen: Akifgazi »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akifgazi;418217
aracımızı teslim aldık çok şükür ocak ilk haftası (ovt.eleg. 1,6 TDİ - düz), irfan bey özellikle sizlere teşekkür ediyorum, aynen dediğiniz gibi açılabilecek bir çok özellik maxi dotda (türkçe menü) mevcut.
zaten teslim almadan önce viraj asisst özelliği olsun, geri vitese takılınca iki yan aynaların şağı inmesi olsun, biniş - iniş aydınlatma sistemlerin aktif olması ..vb hepsi açık geldi.... keza gündüz led farlarında maxi - dot ekrandan kendimiz açıp kapatabiliyoruz. ben açtırmadım, trafikde seyir eden diğer insanlara da sıkıntı vermemek için... araçla ilgili ilk izlenimlerimi ilgili sayfalara aktarmaya çalıştım acizane... sağlıcakla...

Hayırlı olsun!

Gündüz farı diğer sürücülere sıkıntı vermez, watt'ı düşük. açık olması sizin görülebilmeniz açısından önemli hatta

Çevrimdışı Akifgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;418218
Hayırlı olsun!

Gündüz farı diğer sürücülere sıkıntı vermez, watt'ı düşük. açık olması sizin görülebilmeniz açısından önemli hatta

İrfan bey haklısınız ama oct. nin gündüz ledleri, avensis - audi - passat gibi çok net ==  ben gündüz led aydınlatmasıyım demiyor acizane...  

sis farı gibi görünüyor, bu bağlamda hem rahatsızlık hem de polislerle çatışmamak için açmamayı tercih ettim.   ama düşük watt olduğu bilgisini öğrendiğim iyi oldu, teşekkür ederim...

Çevrimdışı cfenkci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar, octaviayımı yeni aldım keşfetmeye çalışıyorum. Geri viteste aşağı inen yan ayna özelliği için bilgi alabilir miyim?

Aldığıma çok memnunum her açıdan herkese tavsiye ediyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cfenkci;419377
Selamlar, octaviayımı yeni aldım keşfetmeye çalışıyorum. Geri viteste aşağı inen yan ayna özelliği için bilgi alabilir miyim?

Aldığıma çok memnunum her açıdan herkese tavsiye ediyorum.

Hafızalı koltuk yoksa araçta o özellik yok

Çevrimdışı muratç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akifgazi;418217
zaten teslim almadan önce viraj asisst özelliği olsun, geri vitese takılınca iki yan aynaların şağı inmesi olsun, biniş - iniş aydınlatma sistemlerin aktif olması ..vb hepsi açık geldi.... keza gündüz led farlarında maxi - dot ekrandan kendimiz açıp kapatabiliyoruz. ben açtırmadım gündüz ledlerini, trafikde seyir eden diğer insanlara da sıkıntı vermemek için.

Araçla hakkında ilk izlenimlerimi ilgili sayfalara aktarmaya çalıştım acizane... far yıkama özelliği yok, sadece zenon farlarda olduğu beyan edildi bana. sağlıcakla...

Selamlar acaba aracınızda elektrikli koltuk mu var. Benim Aracımda 1,4 tsi elegance dsg geri viteste aynalar sabit :)