škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sipariş Etsem?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,1.2 TSİ Elegance Fabia veya 1.2 TSİ Style Roomi'de karar kıldık, tabiki az km'li 2.el uygun bir roomide düşünücez, birde sizin yorumlarınızı alıyım dedim ve bir sorum olucak;
Sipariş getiren arkadaş varsa ne kadar sürede geliyor ?
Ruhsat işlerinin hepsini biz yapıcaz sanırım,Plaka içinde ne denk gelirsemi yoksa seçme olayı varmı?
Sıfır alan arkadaşların yorumlarını,aldıkları anda yaşadıklarını merak ediyorum.
Teşekkür ederim :ok:
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2010, 13:39:21 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sipariş birkaç ayı bulur, ama depolarında sana uygun olanı varsa sorun yok.

Plaka olarak sana şunlar, bunlar var, seç diyorlar Yüce'den alırken öyle oldu her 2 takayı da.

Sıfır araca binmek keyifli, 1.2 TSI güzel seçim. Ambiante Dinamikten altını düşünme derim. Ruhsat işlerini onlar yapıyor, sadece vekaletname veriyorsun.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;173505
Sipariş birkaç ayı bulur, ama depolarında sana uygun olanı varsa sorun yok.

Plaka olarak sana şunlar, bunlar var, seç diyorlar Yüce'den alırken öyle oldu her 2 takayı da.

Sıfır araca binmek keyifli, 1.2 TSI güzel seçim. Ambiante Dinamikten altını düşünme derim. Ruhsat işlerini onlar yapıyor, sadece vekaletname veriyorsun.

İrfan abi peki ben Ocak sonunda parayı denkleştiricem,şimdiden sipariş versem bir kaporamı vermem gerekiyor,

Yani onlar halledicek ruhsat işlerini ek bir masraf olarak sadece metalik boya sipariş ederseniz o olur diyosunuz :)

Atik de 2.el az km'li bir roomster vardı öve öve bitiremedi ama arabanın her köşesinde vuruklar var,iyi kullanan biri bu kadarda şanssız olamaz diye düşündüm ben. o an güvenmediğim birinden almamız doğru fikir değil diye düşündüm. tamamende olmasa 2.eli kafadan attık :)

Ambiante Dinamik bile boş geldi bana arka elektrikli camlar sis farları mercekli far var,1.6 16v 105 beygir Elegance fabia vardı onu görünce obaa dedik. Bej döşeme bile insana konfor hissi veriyor,

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roomster 1.2 TSI style güzel bir seçim olur..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;173513
İrfan abi peki ben Ocak sonunda parayı denkleştiricem,şimdiden sipariş versem bir kaporamı vermem gerekiyor,

Yani onlar halledicek ruhsat işlerini ek bir masraf olarak sadece metalik boya sipariş ederseniz o olur diyosunuz :)

Atik de 2.el az km'li bir roomster vardı öve öve bitiremedi ama arabanın her köşesinde vuruklar var,iyi kullanan biri bu kadarda şanssız olamaz diye düşündüm ben. o an güvenmediğim birinden almamız doğru fikir değil diye düşündüm. tamamende olmasa 2.eli kafadan attık :)

Ambiante Dinamik bile boş geldi bana arka elektrikli camlar sis farları mercekli far var,1.6 16v 105 beygir Elegance fabia vardı onu görünce obaa dedik. Bej döşeme bile insana konfor hissi veriyor,

Metalik boya ve trafik sigortası sana ait, kalanını onlar hallediyor.

Depodaki seçenekleri sor bence, renk donanım ne mesela.

2. el olan araç motor ve yürüyeni iyi ise çok takma dış küçük darbeleri, eğer makul fiyata veriyorlarsa.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;173526
Metalik boya ve trafik sigortası sana ait, kalanını onlar hallediyor.

Depodaki seçenekleri sor bence, renk donanım ne mesela.

2. el olan araç motor ve yürüyeni iyi ise çok takma dış küçük darbeleri, eğer makul fiyata veriyorlarsa.

İrfan abi arabaya oturduğumda 2008 bi arabadaki sorunlu motor bile beni cezbeder anlamam bile şurdan tıkırtı geliyomuş falan, Favoritten inip 4-5 yaşındaki arabaya binince :)

Yüce'ye mail atsam cevap gelir herhalde.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon et, mailler sorunlu. 2005'te attığım maile hala cevap gelmedi, ciddiyim  ;)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;173533
Telefon et, mailler sorunlu. 2005'te attığım maile hala cevap gelmedi, ciddiyim  ;)
Sorumsuzluk ya,koskoca firma mail gibi ciddi iletişim yardımcısını göz önüne almalı bence Yüce tam dayaklık :sopa:
Teşekkür ediyorum abi,yorumların için  :ok: