škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

pc yazıcıyı tanımıyor

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen günden buyana yazıcı pc den uyarı almıyor en ufak bi refleks yok,yazdıra tıklıyorum kesinlikle uyarı falan yok.mürekkep yeni doldu.fotokopi çekiyor sorunsuz.hatta yarım bi çıktı aldım yazıcıdan.daha sonra tekrar deneyeyim dedim o zaman hiç cevap vermez oldu.pc deki yazıcı fax bölümünde ki proğramda sorun yok.ne yapmam gerek,kablodan sorun olur mu?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kablo sorunu olabilir, driver birdenbire sizden habersiz tatile çıkmış olabilir.
Driver'ları taratın eksik varsa yeniden yükleyin.
Başka bir bilgisayarda deneme imkanı varsa başka bir bilgisayarda deneyin.
Bilgisayarın başka bir protunu deneyin.
Ama herşeyden önce tüm sistemleri kapatıp yeniden açın derim. Belki anlık kafası bulanmıştır.

Şimdilik aklıma bunlar geldi, konu ile ilgili daha bilgili ve tecrübeli arkadaşlara sahayı teslim ediyorum.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam pc yi kapatıp açın bence de. driver silinmiştir büyük ihtimalle yazıcıyla ilgili bir ibare yoksa. marka modelini yazıp sonuna driver ekleyin google dan, rahatlıkla bulup yükleyebilirsiniz.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi ara efsane olarak modaydı

-- beyfendi pc niz yazıcıyı görüyormu

---evet yazıcıyı tam karşısına koydum şimdi görüyor

:_))))))))))))))

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar pc işlemleri yapan elemana sordum ve hatta bağlantı kablosunu götürdüm kablo sağlam.drayvır sorunu olduğunu sanmıyorum dedi eleman, öyle olsaydı hiç yazmaması gerekirdi dedi.çünkü yazıcıdan bir evrak çıktısı almıştım ve yarısı düzgün yarısı bozuk çıkmıştı.ondan sonra bir yerlere tıkladım herhal n'olduysa o zaman oldu.velhasıl eleman usb bağlantılarında sorun var dedi.ama bunu nasıl yapmam gerek onu bilmiyorum.bu arada pc yide yazıcıyıda kapattım açtım artema gibi ama nafile.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2010, 17:26:15 Gönderen: fenomen »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Canı saolsun yazıcının, zorla çalıştıramazsın ki...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar biraz önce sağını solunu karıştırırken yazıcıyla bağlantı kurdum artık pc komut verebiliyor ama sayfaları boş veriyor yazmadan,yalnız yazdırıyor gibi ses geliyor yani yarım yamalak yazmaya başladı,ama canı istemez oldu.kafam karıştı doğrusu.

Çevrimdışı bostancı34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yazıcı kartuşlarınızın ağız kısmı tıkanmış olabilir .. çaydanlıkta suyu kaynatın ve çıkan buhara kartuşunuzu tutun daha sonra peçete ile silin tıkanma varsa kesin açılacaktır...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bostancı34;175100
yazıcı kartuşlarınızın ağız kısmı tıkanmış olabilir .. çaydanlıkta suyu kaynatın ve çıkan buhara kartuşunuzu tutun daha sonra peçete ile silin tıkanma varsa kesin açılacaktır...
şimdi hutbe çıktısı almak için bir daha deneyeyim dedim bu defa hutbenin yarısını yani a4 kağıdının yarısını yazdı diğer yarısını boş verdi.bir daha deneyeyim dedim bu defada sadace en başta ki ilgili ayeti yazdı türkçe metne hiç girmedi bile.ne olabilir sizce*buhara tutmam gerekli olsa o kadarınıda yazmaması gerekirdi değil mi?

Çevrimdışı bostancı34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
o zaman yazılımsal bir sıkıntıya benziyor pc format atarsanız tüm sıkıntılarınız ortadan kalkıcaktır.. veya yazıcının yüklü tüm driver larını silin ekle kaldır dan ve program files içerisindeki hp klasörünü falan baştan bir daha kurmaya çalışın düzelmezse tabikide format atmalısınız... 11 yıllık bilgisayar teknis servis ile uğraşıyorum hiç böle bir sıkıntı ile karşılaşmadım...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam pcden yazıcı programını sil artık hpmi canonmu neyse sil.Sonra pcden kabloyu çıkar ve yeniden başlat.Sonra cdden tekrar yükle yazıcı programını ve kabloyu tak.%80 geçer.Geçmezse Allah büyük:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bostancı34;175436
o zaman yazılımsal bir sıkıntıya benziyor pc format atarsanız tüm sıkıntılarınız ortadan kalkıcaktır.. veya yazıcının yüklü tüm driver larını silin ekle kaldır dan ve program files içerisindeki hp klasörünü falan baştan bir daha kurmaya çalışın düzelmezse tabikide format atmalısınız... 11 yıllık bilgisayar teknis servis ile uğraşıyorum hiç böle bir sıkıntı ile karşılaşmadım...
teşekkürler,dediklerini bi yapalım bakalım nasıl netice alacağız.beni yeteri kadar uyuz etti:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;175441
Hocam pcden yazıcı programını sil artık hpmi canonmu neyse sil.Sonra pcden kabloyu çıkar ve yeniden başlat.Sonra cdden tekrar yükle yazıcı programını ve kabloyu tak.%80 geçer.Geçmezse Allah büyük:D
Denemediğim bir bu kalmıştı zaten:ok:deneyip soucu buraya yazarım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar azindir com.dan bir proğram indirdim c4680 drıver proğ.ama indirdiğim proğramı çalıştır dedi ok dedim sonra bir sayfa geldi exıt dedi tıkladım sayfada kayboldu proğramda kayboldu yarım saatte inmişti.yani bir çıktı alayım dedim hutbe metni arapça metni ve besmele lafzını yazıyor türkçe metni asla yazdırmıyor nedendir anlamadım.indirdiğim link yazıcı resminin altındaki ilk link.
http://www.dodownload.net/search/hp%20photosmart%20c4680%20driver
bunu nerden indirebilirim.proğ.ekle kaldır da hp proğramını da bulamadım.
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2011, 20:30:49 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183210
Arkadaşlar azindir com.dan bir proğram indirdim c4680 drıver proğ.ama indirdiğim proğramı çalıştır dedi ok dedim sonra bir sayfa geldi exıt dedi tıkladım sayfada kayboldu proğramda kayboldu yarım saatte inmişti.yani bir çıktı alayım dedim hutbe metni arapça metni ve besmele lafzını yazıyor türkçe metni asla yazdırmıyor nedendir anlamadım.indirdiğim link yazıcı resminin altındaki ilk link.
http://www.dodownload.net/search/hp%20photosmart%20c4680%20driver
bunu nerden indirebilirim.proğ.ekle kaldır da hp proğramını da bulamadım.
güncel.:(