škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

207-Getz CRDI kapışması :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce cuma namazından geldim ve gelişte geçen seferki sümbül gibi getzin teki beni taciz etti.Araç CRDI' dı.Olay şöyle oldu.Ben sakin sakin giderken arkamdan adam öyle bi geliyodu ki sormayın.Önce selektör yaptı sürekli ben çekildim bu geçti beni, geçerkende burun ucu bi bakış attı bana :) Bende dedim şimdi görürsün sen :) Işıklarda durduk yanyana ( sümbül gibi hazırlıksız yakalanmadım bu sefer ) Yeşil yandı ve kapışma başladı :D 3.vitese hiç çıkmadım gerek kalmadı zaten :D Hızlanırken 2.vites hızım 100 olmuştu, sonra yanıma baktım getz falan ortalarda yok dikizden görüyorum onu :D Adam sert kayaya çarptığını anlayınca bıraktı zaten :D Benim dikkatimi çeken aracın 2.vitesdeyken 100' e kadar çıkmasıydı ve redline' a gelmemişti henüz :hanz:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli

gogo969

• Ziyaretçi
helal diyorum ankara diyorum.....ne demiştim dün psikopatlık delilikte türkiyede 1.adana , 2.ankara, 3. bursa

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gogo969;14460
helal diyorum ankara diyorum.....ne demiştim dün psikopatlık delilikte türkiyede 1.adana , 2.ankara, 3. bursa

Aynen :) Öyle bi kaptırmışım ki kendimi vites değiştirmeyi unutmuşum.Hani sanki geçimde arabaya nolursa olsun :D

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;14467
Aynen :) Öyle bi kaptırmışım ki kendimi vites değiştirmeyi unutmuşum.Hani sanki geçimde arabaya nolursa olsun :D
akşam trafiğinde bu olaylar eskişehir yolu ile istanbul yolunda çok yaşıyorum.....geçeyimde arabaya ne olursa olsun:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim roomi anca 3. viteste 100 görüyor :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı wickedMuK.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bazen sinir eden olursa ve ışıklarda yakalarsam gazlıyorum, şimdiye kadar hiç boynu bükük bırakmadı fabiam sağolsun ama durup düşünüyorum bazen canımı tehlikeye atmaya değermi lavuğun biri selektör yaptı makas attı diye.