škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yılbaşında ne yapacaksınız?

mygokhan · 140 · 33414

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Yeni yıla polish yaparak girelim ne dersiniz? :D:kro:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;174637
Yeni yıla polish yaparak girelim ne dersiniz? :D:kro:

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş o sene :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tuğber herkes çıkana kadar aaa ne demek köpeğin olsun falan der ancak çıkınca herkes toz olur ...Ben o gün gelsin de eğer foruma isimsiz bir şahsın yardımı olursa olursa o zaman göz kırpmış olurum ...İnşallah çıksında forumdan bir arkadaşımıza çıksın ...Forumca işte bu foruma vurdu piyango diye popülerliği daha da arttırmış oluruz hehe...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;174636
zafer abi artık bizim siteye bi garaj açarsın değil mi :(

Ayneeen... Şimdiden söyliyelim ikramiye çıkan olursa gerçi foruma girmez bidaha ama, :D yinede söliyim bizim siteye kocaman garaj istiyoruz :D

Bende 3 arkadaş evde demleniriz herhalde,kutlama varsayılmasın evin boşluğundan yararlanıp tv açıp muhabbet alkol vs...
-------------------------------------------------

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;174645
Ayneeen... Şimdiden söyliyelim ikramiye çıkan olursa gerçi foruma girmez bidaha ama, :D yinede söliyim bizim siteye kocaman garaj istiyoruz :D

Bende 3 arkadaş evde demleniriz herhalde,kutlama varsayılmasın evin boşluğundan yararlanıp tv açıp muhabbet alkol vs...

Artık devasa bir garaj ancak keser forumu ...Artık paranın 1 aylık faizini versek sanırım garaja yeter artar bile..:haha:

fabialife

• Ziyaretçi
yılbaşı gecesi oğlanlar her kez kendi arkadaş gurubuyla evde toplanıyormuş, ben de hanımla evde P.T.T. başka yapacak bir şey yok.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evlenmeden önce hep aile ile evde PTT durumu vardı. Evlendim, evli arkadaşlar ile gene evde PTT durumu :++::++::++:
Bu sene kayın ve maun valide ve pederi benim ailem ile eve davet edelim diyorken arkadaşlar gene aklımızı çeldi, dünya kadar yol gidip arkadaşlarımızın evinde PTT durumu.

Ben zaten dışarıda bir yerlere gitmeyi sevmiyorum, o günü kutlamayıda sevmiyorum, PTT durumu en sevdiğim durum. İçki-sigarada olmadığından, ve haftanın yorgunluğu ile de, tabu, tombala ve türevlerini bitiremeden kanepede uyuya kalabilirim.

Bu sene ne kendime ne eşime, ne anama ne babama, birşey almadım, alamadım, her sene kazak..vs almaktan bende bıktım açıkçası. Birşeye ihtiyacınız var mı diye usulden sordum, yok cevabı gelincede bende hediye defterini kapamış oldum.

Seneye artık eşimle, kayın ve maun aile ve ailemle PTT durumunu gerçekleştireceğim. En güzeli evde olmak, sevdiklerinle olmak.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer tolga;174648
Artık devasa bir garaj ancak keser forumu ...Artık paranın 1 aylık faizini versek sanırım garaja yeter artar bile..:haha:
Abi koyarmı milyoner adama ya :D şöle 4-5 katlı olsun hatta garaj :D :D yağmurlardada çatıda boncuk testi :++::++::++: :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alemlere aksam iyi olur :) ama kısmet arkadaşlarla planlamalar yapıyoruz yanlız gökhan abi sana tavsiyem kayınvalidelende girme yılbaşına bida hep orada geçer valla :D bekarım mutluyum ben :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: gokcen59;174657
Abi koyarmı milyoner adama ya :D şöle 4-5 katlı olsun hatta garaj :D :D yağmurlardada çatıda boncuk testi :++::++::++: :D

foruma konu açarsam, kırmızı ferrarime hangı cılayı tavsıye edersınız dıye bılın kı bana cıkmıs :++::++::++: arkadaşlar şaka bı yana bana cıksa ılk yapacagım sey bellı tam olarak 1 gunde 1 trılyonunu harcrım. 650 mılyar bı vılla begendım, birde ferrari f430 350 mılyar falan ahanda gitti 1 trılyon :D 10 dakkada :++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kayınvalidelende girme yılbaşına bida hep orada geçer valla :D
:++::++::++::ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bana çıkmıyacağı kesin,almıyanlara çıkmıyormuş zaten gökhan öyle dedi.:knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hazır çıkmışken 35.000.000 tl yi kökünden alak :D valla bana çıkarsa bilinki herkese benden 100.000 tl :)  çıksa zaten kendimi tanımam muhaaaaa :D harbiden çıksa banada ben 10.000.000 tlye bi ev 20 tane araba geri kalan bankaya :D araba dediğime bakmıyın aston martin ferrari filan :D bide özel uçak olsun yeter daha ne :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hazır tatilken kuşadasına gitmeyi planlıyorum bir aksilik çıkmazsa. yılda bir içiyorum. sıramı savayım. :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: skodam_1985;174668
hazır çıkmışken 35.000.000 tl yi kökünden alak :D valla bana çıkarsa bilinki herkese benden 100.000 tl :)  çıksa zaten kendimi tanımam muhaaaaa :D harbiden çıksa banada ben 10.000.000 tlye bi ev 20 tane araba geri kalan bankaya :D araba dediğime bakmıyın aston martin ferrari filan :D bide özel uçak olsun yeter daha ne :)

ustam sende tam bılet var galba :++::++: