škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yılbaşında ne yapacaksınız?

mygokhan · 140 · 33435

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;174670
ustam sende tam bılet var galba :++::++:
hocam 2 tam 4 çeyrek aldım hayırlısı bakalım :) ( babamda almış 3 tane çeyrek (anneme bana kendine) diye bakalım nolcak bende merak ettim :D ama çıkmışken tam bilete çıksın :D:rock1:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: skodam_1985;174672
hocam 2 tam 4 çeyrek aldım hayırlısı bakalım :) ( babamda almış 3 tane çeyrek (anneme bana kendine) diye bakalım nolcak bende merak ettim :D ama çıkmışken tam bilete çıksın :D:rock1:
oh oh oh ikramiye kesin sizde rahat olun :++::++::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;174676
oh oh oh ikramiye kesin sizde rahat olun :++::++::++::++:
keşke :) hocam gördüm yanımdaki adam 1500 tllik aldı.en az 100 tane vardı adamın elinde :D şaşırdım valla adam hayatını yatırıyo heralde :D bende sattım arabayı oynasamıydım bütün parasıyla :++:

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;174662
kayınvalidelende girme yılbaşına bida hep orada geçer valla :D
:++::++::++::ok:

Bak bu işte çok doğru :++::ok:

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;174657
Abi koyarmı milyoner adama ya :D şöle 4-5 katlı olsun hatta garaj :D :D yağmurlardada çatıda boncuk testi :++::++::++: :D

Koymamasına koymaz bakalım o parayı yedirtirlermi birde o kısmı var...Eminimki 1 milyon tane akrabam hortlar :haha:

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Anlaşıldı büyük katlı garaj bizi bekliyor bence hiç çekilişi beklemeyelim gidip milli piyango idaresine biletleri teslim edip peşinen alalım nasıl olsa bu kadar biletten birini patlar..En azından vakit kaybetmeden garaj inşaatına başlanır...Yanına bir ekim merkezi , bir op.salonu,bir özel ders için sınıf,murat beye de ortak oluruz bak işte foruma ömür boyu ücretsiz artık herşey hehehe....

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gece 01:00 ' e kadar mesai, ardına kız arkadaşımla Park caddesinde olurum muhtemelen :)

efe_38

• Ziyaretçi
yılbaşı nedir hiçbir anlam veremem niye kutlandığınıda anlayamam içki içerler niye içtiklerinide bilmemki seviniyonmu üzülüyonmu ne var işte yılbaşında içilir diye bir mantık almış yürümüş aslında ortam olsun diye arkadaşlarla buluşabilirdim ama bu içme olayı çıkınca bilende içiyor bilmeyende şurdan biri gelir çatar kaza falan yaptırır diye evden çıkmam zaten herzamanki saatimde yatarım çünkü cumartesi tatil olduğundan detailing parti var :)

birde şu milli piyango var :D binde bir hatta milyonda bir ihtimale para yatıracak adam değilim :++:
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2010, 18:43:10 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;174691
yılbaşı nedir hiçbir anlam veremem niye kutlandığınıda anlayamam içki içerler niye içtiklerinide bilmemki seviniyonmu üzülüyonmu ne var işte yılbaşında içilir diye bir mantık almış yürümüş aslında ortam olsun diye arkadaşlarla buluşabilirdim ama bu içme olayı çıkınca bilende içiyor bilmeyende şurdan biri gelir çatar kaza falan yaptırır diye evden çıkmam zaten herzamanki saatimde yatarım çünkü cumartesi tatil olduğundan detailing parti var :)

birde şu milli piyango var :D binde bir hatta milyonda bir ihtimale para yatıracak adam değilim :++:
valla hocam bi kısmına katılıyorum :D geçen yılbaşına hiç iyi girmedik :D arkadaşın arabaya çarptılar arkadan :D   bide adam demez mi gece gece ne çarpıyonuz gençler diyo :D abi dedik çakan sensin nasıl oluyo :D filan polis molis geldi kötü girmiştik :) ama allahtan bütün senem öyle geçmedi.  bu sene ya evde ya köyde ya disco bar tarzı yerde arkadaşlarla :++::++:ama evdeki pijama partiside kötü olmaz :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;174654
Evlenmeden önce hep aile ile evde PTT durumu vardı. Evlendim, evli arkadaşlar ile gene evde PTT durumu :++::++::++:
Bu sene kayın ve maun valide ve pederi benim ailem ile eve davet edelim diyorken arkadaşlar gene aklımızı çeldi, dünya kadar yol gidip arkadaşlarımızın evinde PTT durumu.

Ben zaten dışarıda bir yerlere gitmeyi sevmiyorum, o günü kutlamayıda sevmiyorum, PTT durumu en sevdiğim durum. İçki-sigarada olmadığından, ve haftanın yorgunluğu ile de, tabu, tombala ve türevlerini bitiremeden kanepede uyuya kalabilirim.

Bu sene ne kendime ne eşime, ne anama ne babama, birşey almadım, alamadım, her sene kazak..vs almaktan bende bıktım açıkçası. Birşeye ihtiyacınız var mı diye usulden sordum, yok cevabı gelincede bende hediye defterini kapamış oldum.

Seneye artık eşimle, kayın ve maun aile ve ailemle PTT durumunu gerçekleştireceğim. En güzeli evde olmak, sevdiklerinle olmak.

:++::++::++::++::++::++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;174691

ülen tam gayserilisin ha

bende bi yerlerde içiyor olurum.ama nerde o daha kesinlik kazanmadı.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;174694
valla hocam bi kısmına katılıyorum :D geçen yılbaşına hiç iyi girmedik :D arkadaşın arabaya çarptılar arkadan :D bide adam demez mi gece gece ne çarpıyonuz gençler diyo :D abi dedik çakan sensin nasıl oluyo :D filan polis molis geldi kötü girmiştik :) ama allahtan bütün senem öyle geçmedi. bu sene ya evde ya köyde ya disco bar tarzı yerde arkadaşlarla :++::++:ama evdeki pijama partiside kötü olmaz :D

geçen yılbaşında içkiyi neresiyle içtiği bilinmeyen birkaç maganda yüzünden 26yaşındaki komşumuzun akrabası sıkıştırma sonucu takla atan arabasında vefat etti :( tabi kader kısmet meseleside sebebi içler acıtan şekildeydi... böyle olaylar baya oluyor malesef onun için durduk yere başıma iş almayım diyorum :)

tabi eylenecek kişilerede iyi eylenceler :ok:

Alıntı yapılan: demir_01;174699
ülen tam gayserilisin ha
bende bi yerlerde içiyor olurum.ama nerde o daha kesinlik kazanmadı.

:knp::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cihangir ne içeceksen iç benden olsun cola,gazoz,vitamin içeceği,meyva suyu,narenciye suyu okeyyyyy.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evlendikten sonra hep ptt oldu. ama olsun böylede güzel. bilet olayındada opet sağolsun 1 çeyreklik verdi. çıkacak olduktan sonra 1 tane alsanda çıkar 100 tane alsanda çıkar.

Bu arada herkesi yeni yılını kutlar,güzel mutlu  sağlıklı günler dilerim.......
[SIGPIC][/SIGPIC]

berfin.meb

• Ziyaretçi
Yılbaşının diğer günlerden bir farkı yok.
Sadece yeni bir yılın gelişi  beraberinde umutları getiriyor hepsi bu.
Evde huzur içinde geçirmek en güzeli bence.
Yeni yılın  insanlığa iyilikler getirmesini dilerim.  Felaketlerden uzak bir yıl olur inşallah.