škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia immobilizer lambasi yanmiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,fabia 1.4 spec.aracta önceden kapılar kitlendiğinde immo lambası yanıp sönüyordu ancak şimdi kitlediğimizde yanmıyor sebebini bilen varmı.(Bu arada araç bacanağıma ait).
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Diyecem ki immo devrede değil artık, ki böyle bir şey olsa gösterge panelindede yanar arıza lambası anahtar şekilli olan.

Belki lambası patlamış olabilir. Teypteki immo ışığına bakmak lazım araç kumandadan kilitlendiği takdirde hâla yanıcak mı, kapıdaki yanmayıp, göüsteki yanıyorsa lamba patlaktır.

(birde şu var, bu lambanın yanması için araç kumandadan tek dokunuş ile kilitlenmeli)

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teyp teki ışığa hiç dikkat etmedik..bi kontrol edelim.Açıkcası bizim de aklımıza ilk o lambanın patlamış olacağı geldi.
Yeniden...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Switchlerden biri arızalı olabilir.Kilitlerken uyarı seside vermez genelde bu durumda. .

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;175795
Switchlerden biri arızalı olabilir.Kilitlerken uyarı seside vermez genelde bu durumda. .
switch leri kontrol ettim çalışıyorlar,teyp teki lambada yanmıyor,artık servis yolu gözüktü bizim bacanağa.
Bilgilerini esirgemeyen  dostlara ayrıca teşekkür ediyorum...
Yeniden...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Şahinbey;175802
switch leri kontrol ettim çalışıyorlar,teyp teki lambada yanmıyor,artık servis yolu gözüktü bizim bacanağa.
Bilgilerini esirgemeyen dostlara ayrıca teşekkür ediyorum...

İmbodan sorun olsa arabanın alarmı çalar sürekli ben imbodan olacağını sanmıyorum.Umarım ucuz birşeydir.