škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bizim İnsanımız Neden Böyle?

kadir_ · 48 · 13384

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün akşamdan beri sinirlerim tepemde neden insanımız böyle tuhaf hala çözmüş değilim.Dün akşam trafikde giderken hanzonun biri yeşil ışıkta pat diye durdu bizde biraz süratliydik son anda fark edip durduk adam bir tuhaf sellektör yaparsın gitmez kornaya basarsın gitmez ışık hala yeşil ama. .

Sonra kafayı çevirip sola bakınca bizim bu akıllı insanımız sola dönüş için yanan kırmızı ışığa bakıp yolun ortasında pat diye durmuş be kardeşim hiç bi görmüyosun o kırmızı ışığın ortasındaki kocaman oku? Gülsem mi küfür mü etsem ne yapsam bende bilemedim böyle insanlar neden trafikte gezer anlamış değilim. .

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
patladınız mı arkadan patlamadıysan söv gitsin patladıysan döv gitsin.

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Kendi haline bırakacaksın bu tipleri.
Laf söylesende anlamazlar anlayacak olsa o hareketi yapmaz zaten :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sola kırmızı ışıkta beklerken, arkamda ki hıyar sağa yanan yeşil ışıga bakarak hareket edip bana çarpmıştı.

İnip ne yapıyorsun dediğimde abi yeşil yanınca karıştırdım cevabını almıştım. Ulen hadi karıştırdın da önünde ki araç ne olacak dediğimde yüzünü malca bir ifade kaplamıştı :)

O yüzden normal karışılıyorum boyle vakaları.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2011, 14:56:02 Gönderen: xxman »
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
genelde bayanlar yaparlar böyle saçma sapan hareketler trafikte ama :)

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha beterleri var halinize şükredin
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Trafikte hiç dikkat etmiyorlar.Benim yoğun trafikte gözlerim yoruluyor inanın..Neden mi? Çok dikkat ediyorum.Hata yapmamak için.Millet kahvede oturur gibi muhabbete dalıyor yanındakiyle öyle araç kullanıyor.Sonra ışık mışık hak getire...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tip insanlara sözüm yokta buradaki gibi sakın yurt dışında sellektör korna olayına girişmeyin sonra ehliyeti akıl hastanesinden geri alınır..Bir kere herkes usta sürücü olması beklenemez.Sonuçta belki direksiyonda acemi biraz sabır lıda olmak gerek çünkü yapılan korna veya sellktör ile kazaya sebebiyet verilebilir..2.si de kimsenin acaba direksiyon başında MI mı yani kalp krizi geçiriyor olabileceği yada epilepsi hastası olabileceği yada o an bayılmış vs olabileceği durumları...Hepimiz insanız ancak kuralların dışında hareket eden bir sürücü ise trafik ekiplerine bildirilir gerekeni yaparlar yada yapmazlar ancak bence ilk önce direksiyon başında o sürücünün sağlık sıkıntısı yaşayabileceği örneğini unutmamak gerek..

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar belki adam kalp krizi geçirmeye başladı muhakeme yeteneğini yitirdi ve durdu  yardım etmeniz gereken bir durumda olabilirdi

her şey her zaman zannettiğiniz gibi olmayabilir

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer tolga;176158
Bu tip insanlara sözüm yokta buradaki gibi sakın yurt dışında sellektör korna olayına girişmeyin sonra ehliyeti akıl hastanesinden geri alınır..Bir kere herkes usta sürücü olması beklenemez.Sonuçta belki direksiyonda acemi biraz sabır lıda olmak gerek çünkü yapılan korna veya sellktör ile kazaya sebebiyet verilebilir..2.si de kimsenin acaba direksiyon başında MI mı yani kalp krizi geçiriyor olabileceği yada epilepsi hastası olabileceği yada o an bayılmış vs olabileceği durumları...Hepimiz insanız ancak kuralların dışında hareket eden bir sürücü ise trafik ekiplerine bildirilir gerekeni yaparlar yada yapmazlar ancak bence ilk önce direksiyon başında o sürücünün sağlık sıkıntısı yaşayabileceği örneğini unutmamak gerek..

Gayet tabi sizde haklısınız ama bu adam resmen kasaptan ehliyet almıştı daha sonra arkadakilerde korna sellektöryapınca kırmızda geçti yolun ortasında kaldı biraz ilerden otobana giricektik bu sırada gene sinyal vermeden pat diye önümüzde durdu bence sizin dediğinizihtimallerle alakası yok sonrada dönüp bön bön bakması ayrı bir olay. . .

İstanbul trafiğinde dikkat çok çok önemli saniesinde olay olabiliyor kimse dikkat etmiyor olsaki herkes kendine dikkat etse hiç bir sorun kalmayacak elin avrupalısı nasıl yapıyorsa burda olabilir.

Avrupa ülkelerinde bakın bakalım sol şeritte 70-80 le giden otomobil bulabilirmisiniz yada trafik ışıkları yeşil olduğunda saniyesinde kornaya basan tipler?

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;176575
Gayet tabi sizde haklısınız ama bu adam resmen kasaptan ehliyet almıştı daha sonra arkadakilerde korna sellektöryapınca kırmızda geçti yolun ortasında kaldı biraz ilerden otobana giricektik bu sırada gene sinyal vermeden pat diye önümüzde durdu bence sizin dediğinizihtimallerle alakası yok sonrada dönüp bön bön bakması ayrı bir olay. . .

İstanbul trafiğinde dikkat çok çok önemli saniesinde olay olabiliyor kimse dikkat etmiyor olsaki herkes kendine dikkat etse hiç bir sorun kalmayacak elin avrupalısı nasıl yapıyorsa burda olabilir.

Avrupa ülkelerinde bakın bakalım sol şeritte 70-80 le giden otomobil bulabilirmisiniz yada trafik ışıkları yeşil olduğunda saniyesinde kornaya basan tipler?

Kornaya basamadıkları kesin,sol şeride de gelince ben çok kişiyi yasal sınırlar içinde olduktan sonra solu kaplayıp giden çok yaşlı insana şahit oldum..Ama tr de evt kasaplık kısmına katılıyorum çok var o tipler ama bence tr de yol olmadığından yada araç çok olduğundan trafik sıkışmıyor,saygının olmamasından kaynaklanıyor çünkü herkes aldığı ehliyetin hakkını verse ve karşısına saygı duysa eminimki trafik sorunu yarı yarıya düşecektir...

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Adamin belki kafasi karişiktir.senetleri ödenmemişti.kirasini verememiştir.kafasinda bir takim ailevi sorunlar olabilir hoş görmek lazim..

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok normal.zaten ülkemize ait bir laf vardır ''Türkiyede ayıdan bol ne var'' diye bi arkadaşımdan duymuştum bu arkadaşta araba mağduru. araba mağduru derken arabasına kırmızı ışık yanarken geçipte vurmuşlardı arkadaşın arabaya :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah