škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bizim İnsanımız Neden Böyle?

kadir_ · 48 · 13390

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;175867
Dün akşamdan beri sinirlerim tepemde neden insanımız böyle tuhaf hala çözmüş değilim.Dün akşam trafikde giderken hanzonun biri yeşil ışıkta pat diye durdu bizde biraz süratliydik son anda fark edip durduk adam bir tuhaf sellektör yaparsın gitmez kornaya basarsın gitmez ışık hala yeşil ama. .

Sonra kafayı çevirip sola bakınca bizim bu akıllı insanımız sola dönüş için yanan kırmızı ışığa bakıp yolun ortasında pat diye durmuş be kardeşim hiç bi görmüyosun o kırmızı ışığın ortasındaki kocaman oku? Gülsem mi küfür mü etsem ne yapsam bende bilemedim böyle insanlar neden trafikte gezer anlamış değilim. .

senin yazmı oldun mesajda Dün akşam trafikde giderken hanzonun biri yeşil ışıkta pat diye durdu demişşin bende adam dalgındır dedim. ne arkaan vuranı söyledim ne yandan vuranı söyledim ne muhammed abi yi karıştırdım.ne de otoabanda duran adamı karıstırdım

kendşn daldan dala atlıyon haberin yok

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce otobanın üstünden geçen köprü üzerindeydim durup yola baktım biraz size yeminediyorum sol şerit komple dolu sağ şeritler bomboş bu millet multigerizekalı,sol şeritten giden adam oluyo sanki, önündekini solla tekrar şeridine geç nasıl bir şöfordur bunlar ya gitceği yere kadar sol şeritten gidiyo anca arkadan selektör yakan olursa kaçıyo :) , öğretmemişler herhalde oranın geçme şeridi olduğunu ehliyet alırken. Ben şaşıyorum valla. Allah akıl fikir ihsan eylesinnnn.....
-------------------------------------------------

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
:favo1::favo1::favo1::favo1::favo1::favo1::favo1:kardeş bende onu dedim zaten sol şeridi kapan bir daha ne şerit değiştirir nede durur
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2011, 15:34:54 Gönderen: @lp@RSl@n »

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiakonya;178650
sende dikkatli olacaksın o zaman aniden durabilecek arabalara ve normal seyir halindeki arabalaran g..tüne fazla yanaşmayacaksın.merak etme otobanda sol şeridi kapan bir daha durmaz

ben zaten söyledim otobanda sol şeridi kapan vatandas ne durur nede yol verir diye

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiakonya;178709
senin yazmı oldun mesajda Dün akşam trafikde giderken hanzonun biri yeşil ışıkta pat diye durdu demişşin bende adam dalgındır dedim. ne arkaan vuranı söyledim ne yandan vuranı söyledim ne muhammed abi yi karıştırdım.ne de otoabanda duran adamı karıstırdım

kendşn daldan dala atlıyon haberin yok
obanda durdu demedim öyle bir durum olduğunda ne yapacaksın o zaman diye sordum ben sana sende bana aynı soruyu soruyon valla helal olsun yok bilmemneyi karıştırmadım diyonda adam dalgındır diyosun ben de ondan sonra can kaybına yol açabilirdi dedim sonra yok 8/8 konusu çıktı yok bilmemne konusu çıktı aklından şüphe etmeye başladım.ben ayrıca muhammet abiyi örnek gösterdim iyice bakarsan anlarsın:ok:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiakonya;178718
ben zaten söyledim otobanda sol şeridi kapan vatandas ne durur nede yol verir diye
Ne oluyo yani mertebesimi yükseliyo babasının yolumu tren rayımı bu accayip sinirleniyorum onlara. Şimdi yeni arabada yaksınlar bakalım araba solladığım esnada selektör,kenara geçip kıçına yapışmıyomuyum :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;178354
ama kaz aolupta can kaybı olabilirdi o zaman afedersiniz ama arabasını herkes b*k gibi sürsün aniden dursun otobanda giderken sol şeritteki araba aniden dursun o zaman?

sen daha ne yazdıgını bile bilmıyorsun kalkıp bana kafa tutuyorsun

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;178722
obanda durdu demedim öyle bir durum olduğunda ne yapacaksın o zaman diye sordum ben sana sende bana aynı soruyu soruyon valla helal olsun yok bilmemneyi karıştırmadım diyonda adam dalgındır diyosun ben de ondan sonra can kaybına yol açabilirdi dedim sonra yok 8/8 konusu çıktı yok bilmemne konusu çıktı aklından şüphe etmeye başladım.ben ayrıca muhammet abiyi örnek gösterdim iyice bakarsan anlarsın:ok:

akıl ölçme konusuna gelecek olursa ben seni geçerim merak etme.bu kadar mesaj yazdık kalkıpta ben sana hakaret veya aşalayıcı bir cümle kullanmadım.sen çok akıllısın ama anlaşılan terbiyen verilmemiş zamanında

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
neyse arkadaşlar işi tatlıya bağlıyalım olmadık konulardan birbirimiz kırmıyalım.neyse selamlaşın olsun bitsin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiakonya;178748
akıl ölçme konusuna gelecek olursa ben seni geçerim merak etme.bu kadar mesaj yazdık kalkıpta ben sana hakaret veya aşalayıcı bir cümle kullanmadım.sen çok akıllısın ama anlaşılan terbiyen verilmemiş zamanında
çocuk lafları bunlar artık benim aklım senden daha üstün demeler :++::++: kendini belli ettin merak etme :ok: ben sana hakaret edici sözcük kullandım mı? kullandıysam söyle o zaman not: hakaret demek küfür etmek ile neredeyse eşdeğerdir salak manyak bunlar hakaret değildir.zaten demedimde sen boşver yine bişeylerden çıkarırsın:ok:

yazımı büyük olarak almışsın otobanda aniden dursa ne yaparsın? yazmıştım otobanda aniden dursa bu ben sürerken önümdeki araba durmuş olmuyor.türkçemizde imla diye bişey var öğrenmeni tavsiye ederim:ok: sen yazdığımın örnek olduğunu anlamadıysan senin aklına karışamam :++:

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;178797
çocuk lafları bunlar artık benim aklım senden daha üstün demeler :++::++: kendini belli ettin merak etme :ok: ben sana hakaret edici sözcük kullandım mı? kullandıysam söyle o zaman not: hakaret demek küfür etmek ile neredeyse eşdeğerdir salak manyak bunlar hakaret değildir.zaten demedimde sen boşver yine bişeylerden çıkarırsın:ok:

yazımı büyük olarak almışsın otobanda aniden dursa ne yaparsın? yazmıştım otobanda aniden dursa bu ben sürerken önümdeki araba durmuş olmuyor.türkçemizde imla diye bişey var öğrenmeni tavsiye ederim:ok: sen yazdığımın örnek olduğunu anlamadıysan senin aklına karışamam :++:

:++::++::++::++::++::++::++::++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;178696
ben otobanda duranlardan bahsetmedim aniden fren yapanlardan filan bahsettim...

Alıntı yapılan: skodam_1985;178722
obanda durdu demedim öyle bir durum olduğunda ne yapacaksın o zaman diye sordum...:ok:
Dönüp dönüp aynı yere geliyoruz. Otobanda sol şeritte ilerlerken, adamın önüne bir yaya atladı, köpek çıktı, ...vb. ve o da fren yaptı. Arkadan gelen de geldi bagaja girdi. Suçlu kim burada sence? Takip mesafesi kuralını laf olsun diye koymamışlar.:wnk:
Alıntı yapılan: skodam_1985;178797
......türkçemizde imla diye bişey var öğrenmeni tavsiye ederim:ok:...
Türkçe' de bir de noktalama işaretleri var. Sen de onları öğren ki yazdıklarınla anlatmak istediklerin aynı olsun.

Herkes bildiği gibisini yapsın uygulasın ve sizlerden özel ricamdır, bu konuyu da daha fazla uzatmayalım. Tadında kalsın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;179359
Dönüp dönüp aynı yere geliyoruz. Otobanda sol şeritte ilerlerken, adamın önüne bir yaya atladı, köpek çıktı, ...vb. ve o da fren yaptı. Arkadan gelen de geldi bagaja girdi. Suçlu kim burada sence? Takip mesafesi kuralını laf olsun diye koymamışlar.:wnk:

Türkçe' de bir de noktalama işaretleri var. Sen de onları öğren ki yazdıklarınla anlatmak istediklerin aynı olsun.

Herkes bildiği gibisini yapsın uygulasın ve sizlerden özel ricamdır, bu konuyu da daha fazla uzatmayalım. Tadında kalsın.
:):):ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

benim yazımı görünce Türkçeyi Türkçe olarak yazdın :ok: yoksa seninde nasıl yazdığını gördüm lafa gelince bende yazarım.ayrıca sadece imla noktalamalardan oluşmuyo:ok:r mecaz anlam yan anlamda var tavsiye ederim öğrenmeni.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

can kaybı olursa o arabayı sürenin canını okurum hiç şüphen olmasın:ok: arkadan patlatsam bile o adamın ne için fren yaptığını bilmek isterim bazıları var durduk yere fren yapıyorlar. bu aslında kazaya sebebiyettir.