škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI CR Alıyoruz....

gokcen59 · 132 · 29886

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar herkeze, bugün bayi ile anlaştık gıcır gıcır fabialar gelmişti 1.6 TDİ CR Ambiante Dinamik alıcaz inşallah bu hafta,kırmızı olcak. Ne dersiniz ?
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güzel tercih.
Fiyatta ne kadara anlaştınız ?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;175944
Hayırlı olsun güzel tercih.
Fiyatta ne kadara anlaştınız ?
Teşekkürler :) Fiyat 34.500 ama favoriti vericem 29.500e düşücek,tam pazarlık yapmadım dahada düşürmeye çalışıcam.punto bakmaya gittim onları görünce gemiden yeni inmiş folyoyu bi kaldırdım TDI :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI atlar evoya:D

Biz 2 sene önce bintl fazla vererek 1,4 TDI almıştık zaman çabuk geçiyor vallahi:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;175948
1.6 TDI atlar evoya:D

Biz 2 sene önce bintl fazla vererek 1,4 TDI almıştık zaman çabuk geçiyor vallahi:)
En doğru kararı vermişiniz dizel gibisi yok benzinli motor var diye multijete yöneldik haliyle fiatın fiyatlarıda uygun olunca ama öle bişeydiki karşı karşıyalar Fiat ile Skoda ama Fiat kapalıydı Skoda açıktı ve önünde 4-5 tane gemiden inmiş 1.6 TDI makine olunca koşarak girdim içeri :++:, İnşallah doğru kararı vermişizdir.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;175950
En doğru kararı vermişiniz dizel gibisi yok benzinli motor var diye multijete yöneldik haliyle fiatın fiyatlarıda uygun olunca ama öle bişeydiki karşı karşıyalar Fiat ile Skoda ama Fiat kapalıydı Skoda açıktı ve önünde 4-5 tane gemiden inmiş 1.6 TDI makine olunca koşarak girdim içeri :++:, İnşallah doğru kararı vermişizdir.

Normalde her türlü evo derim forum sakinleri bilir:DAma 1.6 TDI ın hatırına fabia diyorum.Hem performanslı olur hem az yakar.

Yanlız şöle bi şey var bizim zamanımızda 2-3 bin farkla 308 1.6 dizel alınabiliyordu.Biz al(a)madık.Bunu sizin için söylüyorum bizde fabiayı pazar günü aldık ve sadece skoda bayisi açıktı 0 araba heyecanıyla balıklama atladık:D
Sakın sizde öyle yapmayın diğer alternatifleri iyi düşünün.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
O böcüye o para verilmez, hakkı 28-29 lira. 33-34 edemez, yazık günah, bile bile lades. Segmenti belli. Madem dizelde ısrar var punto al, clio al, pejo al paranda cebinde kalsın.

34 lira ona veresiye dek 36 bin TL'ye 0 km Astra Classic Njoy donanım CDTI sedan araba var gemi gibi gemiii.... Biri 33-34 bin liralık böcü biri üst segment araba.

Dahası dersen 37 kağıda 0 km 1.6 TDCI Focus var. Varda var....

Hani Fiesta, Punto, Clio, Corsa, Rio gibi arabaları dengidir diye hiç söylemiyorum Fabia'ya rakip attıkları kazık gözüksün diye. Bende Fabia'ya biniyorum ve o araba o paranın arabası değil, "kazık" tek kelimeyle.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;175958
O böcüye o para verilmez, hakkı 28-29 lira. 33-34 edemez, yazık günah, bile bile lades. Segmenti belli. Madem dizelde ısrar var punto al, clio al, pejo al paranda cebinde kalsın.

34 lira ona veresiye dek 36 bin TL'ye 0 km Astra Classic Njoy donanım CDTI sedan araba var gemi gibi gemiii.... Biri 33-34 bin liralık böcü biri üst segment araba.

Dahası dersen 37 kağıda 0 km 1.6 TDCI Focus var. Varda var....

Hani Fiesta, Punto, Clio, Corsa, Rio gibi arabaları dengidir diye hiç söylemiyorum Fabia'ya rakip attıkları kazık gözüksün diye. Bende Fabia'ya biniyorum ve o araba o paranın arabası değil, "kazık" tek kelimeyle.

Benim son mesajda anlatmak istediğim tamda buydu 2-3bin farkla bir üst segment araba alıyorsunuz.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;175959
Benim son mesajda anlatmak istediğim tamda buydu 2-3bin farkla bir üst segment araba alıyorsunuz.

Bırak 2-3 bin farkı takarım LPG'yi binerim babalar gibi dersen, daha ucuza üst segment araba var, LPG montajıda beleşe gelir :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde şimdi insanın hoşuna giden araba var gitmeyen araba var :) Opel'in içini beğenmiyorum ama Focus derseniz 3 milyar fark var zaten 34 bile fazla bizim için,Focus üst segment olabilir ama Fabia'nında onun kadar bagajı onun kadar iç genişliği var motoruda gayet yeterli yani ama dediklerinde haklısın :)

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 34'e çıkacak olsam kompakt sınıftan kesinlikle şaşmazdım. Arada dağlar kadar fark oluyor. Focus,astra vs dizelini rahatlıkla alırsınız. Hakan'ın da dediği gibi 34bin TL küçük sınıf bir araç için çook fazla. Madem küçük sınıf;35'e fiesta dizelin en full otm vitesini alabiliyorsunuz. Corsa cdti yine aynı şekilde. İyice düşünün derim.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Astra Eskidi ama focus kesinlikle alırdım 1.6 tdci alırdım 37.000 tlye yada git trend al daha iyi :D daha ucuza. ama ben olsam focus alırdım. verdiği parayı hakkediyo davşanımın dediği gibi böcük (yani fabia) en fazla 29.000 tlyi hakkediyor. ben focusada bi göz atmanı öneririm.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ama herkesin kendi kararı tabi bunuda unutmamak lazım çok gördüm adam 150 kilo getze binio :D daha sığmıyo ama zevk meselesi araya girince akan sular duruyo :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla hocam madem o paraya focus var nie fabia alıyonki hiç olmadı benzinli lpgli focus al 1.6 comfort benzinli 29 bine alnır 1500 e lpg takılır babalar gibide binilir
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;175991
valla hocam madem o paraya focus var nie fabia alıyonki hiç olmadı benzinli lpgli focus al 1.6 comfort benzinli 29 bine alnır 1500 e lpg takılır babalar gibide binilir

37bine titantum cvt focus aldı kuzenim 3 bin lira fark var sadece:D