škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI CR Alıyoruz....

gokcen59 · 132 · 29874

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176316
Sorarım orayada,Atikdeki adam bana diyoki gemide ne görürsem aldım yüce otoda mertebesi varmış atiğin sahibiyim aynı zamanda diyo onunla güzel bir pazarlık yapılır beyaz var kırmızı var metallik olarakda antrasit grimidir öle bişe var. üstündeki jiletini açıp baktm kırmızı o griden daha iyi parlıyor gri dediğime bakmayın bildiğimiz füme,Kırmızıda gözüm kaldı,neden TSİ almadın dedim benzinli dolu showroom zaten satamıyorum dizeller iyi gidiyo dedi.
Uğur abinin dediği gibi orda insana daha hoş geliyor Anahtarı elime alıp güzelce inceledim
atik baya büyük diyolar gittim jant almaya servisine sormaya :D baya büyük zaten atik veriomuş bazı bayilere arabayı :D ama karşıdanda oraya geçmek baya zor olmuştu :++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176313
karar verdiniz mi :D valla ne diyim merakla bekliyorum ama deidğim gibi b segmentine vermezdim ben şahsen o kadar parayı.tabi karar sizin örnek bile vermiştim bununla ilgili :D
O gün Fabia'yı alıp eve gidicektik valla, dedim Skoda forumda sevilen bir üyeyim ordaki abilerime bi sorıyım deyince fiyatta güzellik yaptım daha ne sorucan bak zaten Skoda'nın duayeni olmuşsun benden daha iyi biliyosun bunları gelin halledelim içerde çay söliyim falan acele etmeye başladı. :D :D
Alınca burdan sölicem bu çarşamba karar vericez büyük ihtimal Fabia olucak,burdan olmassa Bursa'dan olucak Gökhan abi sağolsun arayıp soruşturdu benim için iyiki bu ailedeyim :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında sizin evinizin oraya yakın bi bayiden yada başka bi bayiden araba alan varsa indirim yaptırabilir gibime geliyo. sen bence dahada zorla işi :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En yakın şu an Atik, zorlıyıcam çünkü 34.500 ciddi bi para,Favorit bugün görücüye çıkıcak telefon açtım galeriye veriyorum alıcakmısınız deyince 3 kişi talip şu an birisi kredi bile çekmiş arabayı Hadımköyden buraya gelip mahallede gizlice görmüş çok beğenmiş. 5.000'e gidicek oda satılırsa pazarlık işim daha kolaylaşıcak.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176326
En yakın şu an Atik, zorlıyıcam çünkü 34.500 ciddi bi para,Favorit bugün görücüye çıkıcak telefon açtım galeriye veriyorum alıcakmısınız deyince 3 kişi talip şu an birisi kredi bile çekmiş arabayı Hadımköyden buraya gelip mahallede gizlice görmüş çok beğenmiş. 5.000'e gidicek oda satılırsa pazarlık işim daha kolaylaşıcak.
süper o zaman fabiada 32.000 tlye inse 5.000 tlde favoritten 27.000 tlye gelcek araba :D biraz zor 2.500 tl ama indirirsin ya zorla :D silahla bas olmadı :++::++: forumdan toplarız 5-10 kişi herkes istediğini alsın :++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176330
süper o zaman fabiada 32.000 tlye inse 5.000 tlde favoritten 27.000 tlye gelcek araba :D biraz zor 2.500 tl ama indirirsin ya zorla :D silahla bas olmadı :++::++: forumdan toplarız 5-10 kişi herkes istediğini alsın :++:
:++::++::++:

kısmet bakalım ne olcak zaten beni tehdit etmişti sana yaptığım bu indirimi birdaha yapamayabilirim diye favoritide alcaktı 29.500e vericekti :hhh: şimdi elimde bir kısım nakit olunca işim daha kolaylaşır,diyoki favoritmi ona 3000den fazla veremem.arabayı görmeden konuşuyo öle bildiğin favoritlerden değil dedim bende :bnn:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176333
:++::++::++:

kısmet bakalım ne olcak zaten beni tehdit etmişti sana yaptığım bu indirimi birdaha yapamayabilirim diye favoritide alcaktı 29.500e vericekti :hhh: şimdi elimde bir kısım nakit olunca işim daha kolaylaşır,diyoki favoritmi ona 3000den fazla veremem.arabayı görmeden konuşuyo öle bildiğin favoritlerden değil dedim bende :bnn:
:+1::+1: dedim ya işte gidip basalım :D:++::++:  favorit değil prens/prenses deseydin :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176336
:+1::+1: dedim ya işte gidip basalım :D:++::++:  favorit değil prens/prenses deseydin :D

Aynen :)

Beyler şu an Atik Skoda aradı beni ve fiyatta istediğin ne ise yapıcam dedi sebep;
Gökhan abinin bozkurt otomotiv ile iletişime geçip fiyat almasını ona 32.000TLye ambiante dinamiği Bursa'dan düşündüğümü söleyince siz istediğiniz zaman gelin görüşelim fiyatta çok iyi birşey yapıcağını söyledi.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176342
Aynen :)

Beyler şu an Atik Skoda aradı beni ve fiyatta istediğin ne ise yapıcam dedi sebep;
Gökhan abinin bozkurt otomotiv ile iletişime geçip fiyat almasını ona 32.000TLye ambiante dinamiği Bursa'dan düşündüğümü söleyince siz istediğiniz zaman gelin görüşelim fiyatta çok iyi birşey yapıcağını söyledi.
kısaca : yola geldiler :++::++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176347
kısaca : yola geldiler :++::++:
Valla sana şöle diyim Bursa'dan düşündüğümü söleyince sesini daha kibar bi vaziyete getirdi,eee ama Gökçen bey şöle yapalım siz gelin hemen konuşalım istediğiniz nedir abartmamak suretiyle yakın bir fiyata anlaşırız dedi. :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı indirir indirmesine takasta düşük fiyat çakar favoya.Genelde böyle yapıyorlar.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;176355
Fiyatı indirir indirmesine takasta düşük fiyat çakar favoya.Genelde böyle yapıyorlar.
Aynen :ok: 3.000e alsa 6.000 fiyat koycak 5.000e satıcak onu :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176358
Aynen :ok: 3.000e alsa 6.000 fiyat koycak 5.000e satıcak onu :)
güzel plan :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176316
Sorarım orayada,Atikdeki adam bana diyoki gemide ne görürsem aldım yüce otoda mertebesi varmış atiğin sahibiyim aynı zamanda diyo onunla güzel bir pazarlık yapılır beyaz var kırmızı var metallik olarakda antrasit grimidir öle bişe var. üstündeki jiletini açıp baktm kırmızı o griden daha iyi parlıyor gri dediğime bakmayın bildiğimiz füme,Kırmızıda gözüm kaldı,neden TSİ almadın dedim benzinli dolu showroom zaten satamıyorum dizeller iyi gidiyo dedi.
Uğur abinin dediği gibi orda insana daha hoş geliyor Anahtarı elime alıp güzelce inceledim

Bende bir ara öyle araştırdım en iyi etki fiyat verdi 2000 tl gibi bir fiyat indirimi yapmıştı kesin alıcak olsaydık dahada inerdiler.Onun bana anlattığı biz yüceye peşin para veriyoruz ve arabaları 10 lu paket şeklinde alıyoruz yücede bize bundan dlayı indirip yapıyor dedi her firman keş para zor verir yani zaten İstanbuldasın bi gün atla arabaya git.Arabanıda takasta öldürme derim 3 bin tl hurda parası resmen bi 5 bin tl almaya çalış yada kendin sat öyle arabayı al

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bursadaki bayiden bişeyler kopartiriz ;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI