škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI CR Alıyoruz....

gokcen59 · 132 · 29902

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;176408
Bursadaki bayiden bişeyler kopartiriz ;)
biz işi gökhan abiye bırakalım :ok: vardır gökhan abinin bi bildiği :++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Favoriti vermem 3e zaten murat 131 parası...
Gökhan abi çarşamba konuşucaz olursa alıcaz olmazsa Bursa yolu bekler :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah en uygun fiyatı nerden bulursun bilemem ama şimdiden hayırlı olsun diyeyim ben sana :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;176420
İnşallah en uygun fiyatı nerden bulursun bilemem ama şimdiden hayırlı olsun diyeyim ben sana :)
Güzel dileklerin için sağol abi, :ok: Çok yardımcı oldun. :knp:
Kırmızı'mı Füme'mi bu arada :)

Alıntı yapılan: turker;176425
Favo'ya belki müşteri buluruz ;)

Müşteri var abi arabayıda görmüş yarın almayı düşünüyomuş arabayı boşalttım spreylerimi bagajdaki eşyalarımı falan cıkarttım. kredi çekcekmiş bu akşam olurda beğenmezse falan,buluruz inşallah :)
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 17:02:14 Gönderen: gokcen59 »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: gokcen59;176427
Güzel dileklerin için sağol abi, :ok: Çok yardımcı oldun. :knp:
Kırmızı'mı Füme'mi bu arada :)

Müşteri var abi arabayıda görmüş yarın almayı düşünüyomuş arabayı boşalttım spreylerimi bagajdaki eşyalarımı falan cıkarttım. kredi çekcekmiş bu akşam olurda beğenmezse falan,buluruz inşallah :)

Kaça gidiyor nasipse? Model km falan kaçtı? Favo'lardan uzak kaldım, bi fikir verir en azından...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5.000e gidiyor abi, bu fiyat çok az olabilir ama Favorit piyasadan nasibini aldı ;)
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=10080

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;176291
Yani Fabia 10 basar mı diyorsun :)

Yok kesinlikle demiyorum.Evo cidden cezbediyor.Ama gönül Skoda diyor :) Eee o kadarda olsun Skoda forumu burası, çok objektif olduk son zamanlarda :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
34 lira mı dizel 1.6 Fabia:eek: VW grup her zaman segment üstü pahallıdır, üst segmentte daha insani fiyatları oluyor nispeten, compact'a falan girdin mi onlarda sana giriyor direk. Yahu Octavia kaç para ki? Octavia alın abicim veya 1.4 dizel alın, adamlar 1.6 dizel diye asılmışlar fiyata direk. Peugeot iyi oluyor, çok güzel donanım veriyor ve Peugeot'un servisi çok ucuz.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;176488
34 lira mı dizel 1.6 Fabia:eek: VW grup her zaman segment üstü pahallıdır, üst segmentte daha insani fiyatları oluyor nispeten, compact'a falan girdin mi onlarda sana giriyor direk. Yahu Octavia kaç para ki? Octavia alın abicim veya 1.4 dizel alın, adamlar 1.6 dizel diye asılmışlar fiyata direk. Peugeot iyi oluyor, çok güzel donanım veriyor ve Peugeot'un servisi çok ucuz.
hocam arkadaş demiş 500 tl bile fazla veremeyiz diye ama geçiriyor filan güzeldi :++::++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
bu saatten sonra soğutmak istemem ama 33-34 liraya az km li 2. el çok güzel araçlar alınabilir.

misal ben 1.2 elegance ibizayı denk düşürdüm 21.500 e aldım. 10000km de.

2 ay bindik bazı durumlar nedeniyle kısa sürede satmam gerekiyordu pazarlığımızı ettik 22.750 ye verdim.
Alırken bütün kontrolleri yapıldı. Bosch ta bilgisayardan elektronik donanımı kontrol edildi, boya kalınlığı kontrol edildi boyasız olduğunu gördük. Lifte kaldırdık baktık öyle aldık. Zarar etmedik.

Bence biryere kapora falan vermediysen 2. el 3000-10.000km arası  sıfır kokusu gitmemiş araçları bir araştır derim. En az bir favorit parası karın olur..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;176488
Octavia
Ambiente 1.6 TDI CR 105 HP 44.970
Alınca memnun olucağıma ,verdiğim paraya değiceğine inanıyorum ve uygun pazarlık edip 32ye alıcam inş :ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;176498
bu saatten sonra soğutmak istemem ama 33-34 liraya az km li 2. el çok güzel araçlar alınabilir.

misal ben 1.2 elegance ibizayı denk düşürdüm 21.500 e aldım. 10000km de.

2 ay bindik bazı durumlar nedeniyle kısa sürede satmam gerekiyordu pazarlığımızı ettik 22.750 ye verdim.
Alırken bütün kontrolleri yapıldı. Bosch ta bilgisayardan elektronik donanımı kontrol edildi, boya kalınlığı kontrol edildi boyasız olduğunu gördük. Lifte kaldırdık baktık öyle aldık. Zarar etmedik.

Bence biryere kapora falan vermediysen 2. el 3000-10.000km arası  sıfır kokusu gitmemiş araçları bir araştır derim. En az bir favorit parası karın olur..
Ali bey 0-10000km arası dizel fabia görürseniz veya roomi sölersiniz galeriden olmak şartıyla focusda aynı şekilde :) Ben 5 aydır tırım tırım araştırıyorum bulamadım :( fabia roomi focus gerisi tırt ufak hacimli geliyor bize,keşke dediğiniz gibi kolay olsa sonuçta açılmış motor yani sıfıra binmek varken .ben sıfır alsam 20 sene dayanır o motor ama kullanılmış 10.000kmde bir araba alsam o 20seneyi tamamlıyıcağına inanmıyorum :)
teşekkür ediyorum görüşünüz için herkez haklı tabi :ok:

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
zıt düşünüyoruz :)
bende arabanın galerinden, galericiden olduğunu görürsem çok elzem bir durum olmadığı sürece arkama bakmadan kaçarım. Araba sahibinden alınır :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;176607
zıt düşünüyoruz :)
bende arabanın galerinden, galericiden olduğunu görürsem çok elzem bir durum olmadığı sürece arkama bakmadan kaçarım. Araba sahibinden alınır :)
Vade olayı falan olduğu için galeri ona imkan sağlıyor :ok: