škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI CR Alıyoruz....

gokcen59 · 132 · 29896

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bugün Favoritle son gezintimdi yarın gidiyor ellerin olucak. :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Gökçen.Bence seçim güzel.Diğer araçların motoruna baktığın zaman anlarsın zaten farkı.Bu arada kırmızı tavsiye etmem çünkü herkez beğenmeyebilir satarken zorlanırsın.Bence antrasit gri iyi bir seçim olur.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: crash;176733
Hayırlı olsun Gökçen.Bence seçim güzel.Diğer araçların motoruna baktığın zaman anlarsın zaten farkı.Bu arada kırmızı tavsiye etmem çünkü herkez beğenmeyebilir satarken zorlanırsın.Bence antrasit gri iyi bir seçim olur.

Doğru. İkinci elde kırmızının talibi az bulunur.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176611
Evet bugün Favoritle son gezintimdi yarın gidiyor ellerin olucak. :(
nasıl gidiyor pat diye sattınız mı?can'ın babası mı aldı yoksa?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun. :) Kırmızı için metalik boya farkı vermediğimiz için bakmıştık ama antrasit gride anlaşırsak önceliğimiz o renk olucak :)
Alıntı yapılan: demir_01;176750
nasıl gidiyor pat diye sattınız mı?can'ın babası mı aldı yoksa?
Yok Can'ın babası daha iyi bişey düşünüyomuş :)
Galeri ucuza alıyodu talibi çoktu daha pazara bile sokmadık arabayı, taliplerden daha 2.sini aradık satıcaz alıomusun dedik krediyi çekmiş bile adam :++: 5.000'e verdik,ses tesisatı bilmem nesi ucuza gitti ama piyasası böle oda nasibini aldı :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökçen, ne yaptın aldın mı arabayı? :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün fiyat konuşucaz abi,olursa alıcaz,32ye alıcam bozkurttan vermezseniz, deyince o ambiante'dır sadece dedi, değil dedim hem dinamik paket hem metalik renk , yok artık olamaz öle şey deyince telefonunu çevirdim,kimi arıyosun dedi,dedim bozkurtta tanıdığı olan Skodacı bi abiyi, dur konuşabiliriz açıklayabilirim moduna girdi :D :D :D çarptı böldü çıkardı olmadı karekökünü aldı falan :D  32.750 yapabilirim en son ve hiç kıarım olmıcak dedi. metalik renk dahil değil dedi,dedim yarın yine uğrıyıcam metalik renk dahil 33e veriyosan alıcaz dedim, tamam yapabilceğim en son şeyi sölerim siz gelin dedi. Ama telefonlar susmuyo sürekli arıyolar.Güzel ilgileniyolar.Normalde bu kadar ısrarcı olmazdık ama babam rengi çok beğenmiş.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2011, 12:42:19 Gönderen: gokcen59 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;177180
Bugün fiyat konuşucaz abi,olursa alıcaz,32ye alıcam bozkurttan vermezseniz, deyince o ambiante'dır sadece dedi, değil dedim hem dinamik paket hem metalik renk , yok artık olamaz öle şey deyince telefonunu çevirdim,kimi arıyosun dedi,dedim bozkurtta tanıdığı olan Skodacı bi abiyi, dur konuşabiliriz açıklayabilirim moduna girdi :D :D :D çarptı böldü çıkardı olmadı karekökünü aldı falan :D 32.750 yapabilirim en son ve hiç kıarım olmıcak dedi. metalik renk dahil değil dedi,dedim yarın yine uğrıyıcam metalik renk dahil 33e veriyosan alıcaz dedim, tamam yapabilceğim en son şeyi sölerim siz gelin dedi. Ama telefonlar susmuyo sürekli arıyolar.Güzel ilgileniyolar.Normalde bu kadar ısrarcı olmazdık ama babam rengi çok beğenmiş.

Acele etme derim bide dediğim bayiyede sor :)

Hayırlı olsun şimdiden :ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;177193
Acele etme derim bide dediğim bayiyede sor :)

Hayırlı olsun şimdiden :ok:

Valla araştırması bana aitti aşağı yukarı 5 aydır Fabia'ya alternatif olucak arabalarıda inceledim. TDİ çıkınca bunda karar kıldık,Gökhan abi sağolsun Bursa'daki Bozkurt oto ile pazarlık yapmış 32ye bırakmışlar diğer bayilerin vereceği en cüzi miktar 33tür. Tahmin etmekle olmaz ciddi bi iş ara sor istersen dersen Atiğe trib atmıştım geçen sene çok pahalı veriyon hiç pazarlık yapmıyosun yükselen'e gidicem dedim oda aynı fiyatı vermişti gittiğimle kalmıştım :++: işiniz düşerse Onur bey ile görüşün satış şefi o, İmdat diye biri var isminde hayır yok mertebesini bilmiyorum ama suratsız bişey indirim yapamıyıcağını söliyo sürekli o yüzden herhalde 2009 model araba bile showroomda :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;177200
Valla araştırması bana aitti aşağı yukarı 5 aydır Fabia'ya alternatif olucak arabalarıda inceledim. TDİ çıkınca bunda karar kıldık,Gökhan abi sağolsun Bursa'daki Bozkurt oto ile pazarlık yapmış 32ye bırakmışlar diğer bayilerin vereceği en cüzi miktar 33tür. Tahmin etmekle olmaz ciddi bi iş ara sor istersen dersen Atiğe trib atmıştım geçen sene çok pahalı veriyon hiç pazarlık yapmıyosun yükselen'e gidicem dedim oda aynı fiyatı vermişti gittiğimle kalmıştım :++: işiniz düşerse Onur bey ile görüşün satış şefi o, İmdat diye biri var isminde hayır yok mertebesini bilmiyorum ama suratsız bişey indirim yapamıyıcağını söliyo sürekli o yüzden herhalde 2009 model araba bile showroomda :++:

Atik felan tırt pek ilgi yok onlarda arabanın ön camı patladı kaskodan yaptırmak için aradık adamlar 1 gün araba vurda kalıcak dediler bizede sürekli lazım oluyor araba babamda etkiyi aradı görüştü camın siparişini verdiler sabah 8 de cam takıldı öğlen 1 de de arabayı aldık ilgi olarak etki derim her türlü özellikle sahibi ile konusun güzel indirimler yapıyor.

1.4TSI octi için pazarlık yapmıştık öyle ayak üstü 49,570 den 46400 e metalik renk dahil olarak fiyat verdiler.

Zor değil yahu ümraniyede yerleri :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;177205
Atik felan tırt pek ilgi yok onlarda arabanın ön camı patladı kaskodan yaptırmak için aradık adamlar 1 gün araba vurda kalıcak dediler bizede sürekli lazım oluyor araba babamda etkiyi aradı görüştü camın siparişini verdiler sabah 8 de cam takıldı öğlen 1 de de arabayı aldık ilgi olarak etki derim her türlü özellikle sahibi ile konusun güzel indirimler yapıyor.

1.4TSI octi için pazarlık yapmıştık öyle ayak üstü 49,570 den 46400 e metalik renk dahil olarak fiyat verdiler.

Zor değil yahu ümraniyede yerleri :D

Listede göremedim http://www.arabalar.gen.tr/infusions/firma_rehberi/firmalar.php?cat_id=16

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;177218
Listede oğuşlar diye geçiyor ondan görememişsindir :D

http://www.arabalar.gen.tr/oguslar-otomotiv-oto816.html

öle desene yav :bnn:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben de bi ara sıfır Octavia araştırması yapmıştım arkadaşım için, en iyi fiyat Oğuşlar'dan gelmişti.

Ama Bozkurt'un verdiği fiyat 1.2 TDI Polo Boşline'dan bile ucuz :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tanıdık indirimi yaptı, zaten beni ve forumu çok iyi biliyor.Forumdan birisi alacak dedim.Öyle fiyat verdi..Ama aradan çok zaman geçerse o fiyat geçerli olmayadabilir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI