škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI CR Alıyoruz....

gokcen59 · 132 · 29860

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;176003
37bine titantum cvt focus aldı kuzenim 3 bin lira fark var sadece:D

benim hesapta üste para bile kaldı :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba güzel şüphen olmasın motoru da gayet iyi ama 30 un üstünde para vermem ben olsam b sınıfı araca. tabiiki bu benim kanaatim o zaman poloya binenler ne yapsın değil mi. :) hayırlısı olsun memnun kalacağından eminim kaliteli sağlam bir araba fabia. hele makyajlısı çok daha güzel.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet sağlam para 34...

Düşünsenize ikinci elde 34'e neler alabildiğinizi...

İlla sıfır alınacaksa Hakan'ın dediği gibi Enjoy bi CDTI çok daha tatmin eder.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bütçemiz buna yetiyor 500lira bile daha fazla para veremicez :) yabana atmayın bu kadar Skoda'nın dizel modeli şu an sadece bu var birde Roomster'ı düşünün 1.6 TDI 38den başlar herhalde. Puntoya bakıcaz bide ,
2.ellere güven olmuyor yav bide galeride olunca vade falan oluyor 2 sene taksit yapıcaz,
-------------------------------------------------

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;176097
bütçemiz buna yetiyor 500lira bile daha fazla para veremicez :) yabana atmayın bu kadar Skoda'nın dizel modeli şu an sadece bu var birde Roomster'ı düşünün 1.6 TDI 38den başlar herhalde. Puntoya bakıcaz bide ,
2.ellere güven olmuyor yav bide galeride olunca vade falan oluyor 2 sene taksit yapıcaz,

o zaman zorlamanın anlamı yok, 28-29 civarına bi dizel al kapa gitsin derim. daha az sıkıntı olur. fabiaya değmez.

ama tercih ve zevk elbette sizin.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia dizel yerine punto dizel daha mantikli bana gorede. .

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;176108
Fabia dizel yerine punto dizel daha mantikli bana gorede. .
Çok güzelde işte birde bagajı yüksekliği uygun olsa :) Babam accayip sıkıldı adamda artık tik olmuş alışverişte bagaja koymuyo arka koltuğa koyuyo aldıklarını, bagajı olucak diyo :) Fabia hem yüksek olunca oda beğendi,
Şu an 2.el galeriden focusları inceliyorum,onlarda uçuk en bazı 29.000 ve kmsi 40.000

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkes doğru söylüyor.Söyledikleri mantıklı.

Ancak söylediğiniz araçları ancak üstüne para ekleyerek alabiliyorsunuz.Gökçen ise üstüne fazla para verecek durumu yok.Benzinli araba alıp LPG düşünülebilir, ancak dizel herşeyin üstünde bana göre..LPG'li olupta kapalı otoparka girememek bir sıkıntı zaten(Ben giriyorum kimsede anlamıyor o ayrı :D )

Sanırım ben o paraya 2. elde çok daha üstün bir araç alırdım.2. elde korkulacak bişey yok yeterki dikkatli olmak lazım, bilen birisine danışıp almak lazım.Mükemmel bir makina alınır o paraya..

Ancak illaki sıfır alınacaksa pejo, clio vs 'sine para vermem ben..Bir tek punto evo var.O akıl çelebilir.Ancak Skoda ayrı bişey..Bilmiyorum ama fanatiklik olacak ama bende o aracı düşünürdüm illaki sıfır alacak olsam.En azından bildik araç.Pahalı ama neden pahalı? Küçük sınıfta fabia gibi kaliteli araç varmı ? Görselliğe bakmayın alt yapıya bakın. Fabia,roomster kullanıpta memnun olmayan var mı? Ama ben corsa dizel alıpta memnun olmayan biliyorum.Veyahut pejo 207..Tamam şekilli araba, güzel duruyor.Motorda güzel ama alt yapı 206 değil mi o ?

Ben olsam 2. el düşünürdüm o paraya 3000 km'de falan mis gibi gıcır gıcır..Yok illaki sıfır alacak olsam Fabia II güzel tercih bence.Mercek far falan hangisinde geliyor standart? Adamlar mercek far, sis farı koymuş mis gibi ambiente dinamik modeline.Kaya gibi alt yapısı var.Tavan desen geniş geniş.Corsa'ya binin anlarsınız fabianın kıymetini..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176114
Çok güzelde işte birde bagajı yüksekliği uygun olsa :) Babam accayip sıkıldı adamda artık tik olmuş alışverişte bagaja koymuyo arka koltuğa koyuyo aldıklarını, bagajı olucak diyo :) Fabia hem yüksek olunca oda beğendi,
Şu an 2.el galeriden focusları inceliyorum,onlarda uçuk en bazı 29.000 ve kmsi 40.000

O parayı vereceksen km'si 5000 km'yi geçmesin.Almışken yepyeni araba al..2. el olsun ama km 5000'i geçmesin..Sıfır niyetine kullan..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;176126
O parayı vereceksen km'si 5000 km'yi geçmesin.Almışken yepyeni araba al..2. el olsun ama km 5000'i geçmesin..Sıfır niyetine kullan..
Gökhan abi teşekkürler yorumun için. Skoda'nın fiyatı çok, haklı herkez ama 1.6 TDİ motor var arabada göründüğü gibi değil geniş, arka camlar elektrikli yarı otomatik kliması sis farları mercekli farlar dediğin gibi hepsi var.Şimdi 2.el ilanlara baktım keşke dediğin gibi olsa.Maalesef mükemmel bir araba olmuyor üstelik 5000 km diyosun. Şu an sahibindende bakıyorum Dizel 2010 ennn baz focus 40.000 kmde ve 29.000TL GRİ renk klasik yani, Astra deseniz astra sanki o parayı hakediyomu onunda en bazı 29.000 :) Mantıklı olarak punto evo geliyor ama içi cidden bize ufak,pejo almam zaten prensip,

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;176132
Gökhan abi teşekkürler yorumun için. Skoda'nın fiyatı çok, haklı herkez ama 1.6 TDİ motor var arabada göründüğü gibi değil geniş, arka camlar elektrikli yarı otomatik kliması sis farları mercekli farlar dediğin gibi hepsi var.Şimdi 2.el ilanlara baktım keşke dediğin gibi olsa.Maalesef mükemmel bir araba olmuyor üstelik 5000 km diyosun. Şu an sahibindende bakıyorum Dizel 2010 ennn baz focus 40.000 kmde ve 29.000TL GRİ renk klasik yani, Astra deseniz astra sanki o parayı hakediyomu onunda en bazı 29.000 :) Mantıklı olarak punto evo geliyor ama içi cidden bize ufak,pejo almam zaten prensip,

Şu araç nasıl? Şunun fiyatına ne kadar eklersen dinamik alabiliyorsun ki?

30.750 TL.. sıfır km fabia dizel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-fabia-0-km-1-6-tdi-cr-90-hp-dizel-2011-skoda-fabia-ambiente-37806933/detay
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;176140
Şu araç nasıl? Şunun fiyatına ne kadar eklersen dinamik alabiliyorsun ki?

30.750 TL.. sıfır km fabia dizel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-fabia-0-km-1-6-tdi-cr-90-hp-dizel-2011-skoda-fabia-ambiente-37806933/detay
Evet gördüm bunu
Neden böle bişey yapmış bende anlamadım :)
Belki ruhsat işlerini vs.yapmıyolardır,
Kampanyalı bayi fiyatı ;
Ambiente 1.6 90 HP TDI CR 32.990
Ambiente Dinamik 1.6 90 HP TDI CR 34.490

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim Kestelli bozkurt'a bir soralım istersen.Eğer onda varsa kaça bırakacak konuşalım..Olmadı atlar gelirsin alırsın burdan.Karşılarım ben seni..İstanbul'da daha avantajlı fiyatlar olur gerçi.Ama yinede sormak lazım.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;176151
Bizim Kestelli bozkurt'a bir soralım istersen.Eğer onda varsa kaça bırakacak konuşalım..Olmadı atlar gelirsin alırsın burdan.Karşılarım ben seni..İstanbul'da daha avantajlı fiyatlar olur gerçi.Ama yinede sormak lazım.
Olur abi sorabilirsen eğer 1.6 TDİ Ambiante dinamiği 32ye bırakırsa alırız.Favoriti vericez o yüzden onunla gelicez gelirsek,kesin birşey sölemesi lazım sana :) çünkü vade yapıcaz 24 ay,favoriti vericez,o şekilde bize burdaki bayi favoritide sayıyo 29.500 diyo,9.000 peşin vericez birde,20.500 taksit ödicez.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun.Zevk meselesi (birazda işin duygusal yanı).Ben 2009 octimi verip 2008 tdci ghia cvt şanz.focus aldım.26000 e.
Yeniden...