škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 MTV ve Banka Kampanyaları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: usedat;184052
odemeyı http://www.gib.gov.tr'/ yaptım taksit secenegi falan cıkmadı tek ceım mı oldu acaba ? yoksa banka hesap kesımındemı taksıt yapıyor.bılgısı olan varmı arkadaslar.

Hesap kesiminde taksitleniyor  ;)

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;184053
Hesap kesiminde taksitleniyor ;)
tesekkurler ırfan abı.:ok:

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maximum da 5 takside çıkarmış ayrıca araç için ücretsiz check-up da eklenmiş:

Motorlu Taşıtlar Vergisine 5 Taksit Fırsatı Maximum'da!
http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/motorlu_tasitlar_vergisi_kampanyasi.asp
Motorlu Taşıtlar Vergisine 5 Taksit Fırsatı Maximum'da!
Maximum kart kullanıcıları www.gib.gov.tr'den 31 Ocak'a kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 400 TL'ye kadar üç eşit taksit, 400 TL ve üzeri ödemelerinde ise beş eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına hem de Speedy'nin kampanyaya özel ayrıcalıklarına sahip olacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ile de kampanyadan faydalanılabilecek.
Speedy Kampanya Detayları:
Kampanya 20 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
31.01.2011 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası'ndan yapan müşteriler, Speedy tarafından sağlanacak 50 noktada ücretsiz check-up hizmetinden 31.03.2011 tarihine kadar yararlanabilecektir.
Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası'ndan yapan müşteriler kampanya tarihleri arasında Speedy bayilerinde gerçekleştirecekleri işlemlerde işçilik ücreti ödemeyeceklerdir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının Speedy servislerine gösterilmesi gerekmektedir. Speedy tarafından sunulacak "50 Noktada Check-Up Hizmeti"ne ilişkin detaylar için linke tıklayınız.

Alıntı yapılan: isikayhan;176668
Motorlu Taşıtlar Vergisine 3 Taksit Fırsatı Maximum'da!

http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/kampanyasi.asp?id=142

Maximum kart kullanıcıları www.gib.gov.tr'den 3 Ocak - 31 Ocak tarihleri arasında yapacakları tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde üç eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak.

Ek Koşullar:
İnternet vergi dairesinden Maximum/ Maximiles kartlar ile yapılacak tüm ödemeler üç eşit taksitte gerçekleştirilecek olup, peşin ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Kredi kartı ile yapılacak MTV ödemelerinin iptali mümkün bulunmamaktadır.
"İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı" ödeme sonrasında gib.gov.tr'den alınabilecek ve 20 gün sonra yalnızca ilgili vergi dairesine onaylatılabilecektir. Şubelerimizin kredi kartlı MTV ödemelerine ilişkin olarak dekont verme yetkisi bulunmamaktadır.
gib.gov.tr üzerinden yapılacak kredi kartlı ödemeler karşılığında MaxiPuan/ MaxiMil kazandırılmayacaktır.
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bonus bütün mtv ödemelerinde taksit sayısını 5'e çıkarmış:

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde Bonus'a özel 5 taksit fırsatı!
http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=455
Kampanya Detayları:
31 Ocak 2011'e kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Bonus Card ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr' den ödeyin, tüm ödemeleriniz için 5 taksit fırsatından faydalanıın.
Kampanyadan Garanti Bankası tüm Bonus, Money, Flexi ve Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Deniz Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Filo Card ve Corporate Card sahipleri faydalanabilir.
Motorlu Taşıt Vergisini Garanti Bankası kredi kartları ile ödeyen müşteriler Goldmaster navigasyon cihazlarında %30 indirim hakkına sahip olacaklardır.
Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, EVET MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir
Gib.gov.tr' den ödeme yapan tüm Garanti kartlarına bir SMS ile özel bir şifre gönderilecektir. Bu şifre ile gmnavigasyon.com sitesinden %30 indirimli alışveriş yapılabilecektir.

Alıntı yapılan: isikayhan;178351
Bonus'un kampanyası duyuruldu:

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=455

Kampanya Detayları:
31 Ocak 2011'e kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Bonus Card ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr' den ödeyin, 400 TL'ye kadar ödemelerinizde 4 taksit, 400 TL ve üzeri ödemelerinizde 5 taksit fırsatından faydalanıın.
Kampanyadan Garanti Bankası tüm Bonus, Money, Flexi ve Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Deniz Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Filo Card ve Corporate Card sahipleri faydalanabilir.
Motorlu Taşıt Vergisini Garanti Bankası kredi kartları ile ödeyen müşteriler Goldmaster navigasyon cihazlarında %30 indirim hakkına sahip olacaklardır.
Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, EVET MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir
Gib.gov.tr' den ödeme yapan tüm Garanti kartlarına bir SMS ile özel bir şifre gönderilecektir. Bu şifre ile gmnavigasyon.com sitesinden %30 indirimli alışveriş yapılabilecektir.
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YKB taksitci kart ile MTV 8 taksit

http://www.taksitcikart.com.tr/kampanyalar/default.aspx

Bosch Car Service'den ücretsiz check up ve navking.com'dan yapacağınız alışverişlerde %30 indirim.
taksitçi kart ile 100 TL ve üzerindeki Motorlu Taşıtlar Vergisini ödemeniz durumunda, kartınıza 5+3=8 taksit yansıtılacaktır. 100-249 TL arasındaki işlemler için 5.99 TL, 250 TL ve üzerindeki işlemler için ise işlem tutarının %2,5'i kartınıza yansıtılacaktır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni yatırdım vergiyi 3 yaşına girince inmiş vergisi 261TL olmuş.6 Taksit yaptım:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Benim araba 2005 Mayıs çıkışlı 250 beklerken 152 çıktı karşıma 2011-2005=6 Benim araba 6 yaşında değil mi neden 152 ödedim ben yaa...

Daha az vergiye mi sevineyim.. Yoksam devletin 7 yaşında saymasına mı üzüleyim?

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;187665
Benim araba 2005 Mayıs çıkışlı 250 beklerken 152 çıktı karşıma 2011-2005=6 Benim araba 6 yaşında değil mi neden 152 ödedim ben yaa...

Daha az vergiye mi sevineyim.. Yoksam devletin 7 yaşında saymasına mı üzüleyim?

yanlış hesap yapıyorsunuz :favo1:

doğrusu şöyle:
2005: 1. yıl
2006: 2. yıl
2007: 3. yıl
2008: 4. yıl
2009: 5. yıl
2010: 6. yıl
2011: 7. yıl

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet hesap aynen böyle
çocukların yaşını hesap ederken 1 yılı doldurunca 1 yaşında derler ya
arabalarda plaka takılır takılmaz 1 yaşında oluyor ertesi sene 2 ye geçiyor

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Sağolun.. Neyse 100tl bana kaldı.. Madem 6 ya değil 7.'ye bastı bizim kerataya bu hafta da bir güzellik yapayım..

Geçen hafta hem 4 amortisörünü değiştirmiştim.. Bir de tavan hariç kil+m203+Nxt yapmıştım.. Bu sefer de tavan ile motora gireyim :P

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7-11 yaş dilimini seviyorum, direk 100 lira fark ediyor:rm: nihayet 200'ün altına indim, bende boş bulundum bu sefer, 152 deyince gözler açıldı direk:eek: sonra anladım 7-11'e girdiğini artık :rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;188105
7-11 yaş dilimini seviyorum, direk 100 lira fark ediyor:rm: nihayet 200'ün altına indim, bende boş bulundum bu sefer, 152 deyince gözler açıldı direk:eek: sonra anladım 7-11'e girdiğini artık :rm:
Benim 1. taksit 24,5 liraymış. 12 taksite böldürdüm. Banka uğraşsın dursun bölmekle falan.:kiki:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pazartesi son , millet olarak bayılırız herşeyi son güne bırakmaya.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;188119
Benim 1. taksit 24,5 liraymış. 12 taksite böldürdüm. Banka uğraşsın dursun bölmekle falan.:kiki:

:++::++::++: