škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vibram FiveFingers

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Derdiniz ilacı Gaziayıntab'da arkadaşlar boşuna uğraş vermeyin durumu vahimleştirmeyin.
:hanz:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;179620
Yerin adını ve saatini ver çabuk  :)

Yeter ki siz isteyin, memnuniyetle :rm: Araştırıp bakayım en uygun nere olur diye, ailelerde olsun yahu, Nehir'e testi kebabı yedireyim ben bir :rm:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;179670
Bâki, İrfan seni fena yapacak. Çabuk adres, tarif, telefon, ...vb. iletişim bilgilerini ver.:rm::hanz::adm:

Dur halledeceğiz inşallah haşmetlim, bu işin planı bile sanattır yemesi gibi :adm::adm::rm::rm:

Alıntı yapılan: lrfan;179672
Uzun süre kaybolmanın cezasını çekmeli, hemen bir gırtlak buluşması ayarlıyor, bize haber ediyor  :bnn:

Başımla ne demek :adm::adm::adm:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;179674
Olmadı biz onu bulalım.:wnk::sopa:

Beni bulmanız çok zor ya :adm::adm::adm::rm::rm:

Abi valla ayarlayım bir hepberaber birşeyler, ne zamandır ağzıma sürmedim kebap :fiuv::fiuv::fiuv::fiuv::fiuv::hoh::hoh::hoh: :aman: :aman::aman::kork1::kork1::kork1:
Bekle bizi kebap geliyoruz çoşkuyla:D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Güncelllll

Alıntı yapılan: lrfan;179672
hemen bir gırtlak buluşması ayarlıyor, bize haber ediyor :bnn:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;179702
Güncelllll

Anlaşıldı durum :rm: vahim durumdayız:rm:

Güncelliğini kaybetmesin lütfen topik:hoh::hoh::rm::rm:

Abicim başlığa bak geldiğimiz yere bak, başlık açalım nan konuya ilişkin :rm:
Arkadaşlar çok pardon valla, kusura bakmayın :utan:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu işe bende varım :D Babamı polisaj buluşmasına ikna edemesemde gırtlak için sınır tanımaz :D

Bir keresinde bursaya iskender yemeye gidiyordu yoldan zor çevirde etme eyleme dedim daha yaşın genç :D Zaten görünce hak verirsiniz :D

Bu arada hayyama giderken sokağın girişinde soldaki ilk köfteciden bahsediyorsanız katılıyorum 10 numara köftesi var.İrmik tatlısıda tabiki :)

Ayakkabı konusuna gelirsek benimde bileğimde sorun var boğazlı ve düz tabanlı ayakkabı giyemiyorum.Spor ayakkabı giyerim genelde yağmur yağmadığı sürece var mı tavsiyeleriniz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayatımız ayakkabımız ve yatağımızın içinde geçiyor, ikisi de rahat ve sağlıklı olmalı  ;)

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahahaha, başlık ne hale gelmiş yahu.:++:

Alıntı yapılan: SubaruOutback;176996
Valla paylaşalım bende outdoor kıyafet ve ayakkabı hastasıyım. Ben şu an Columbia kullanıyorum. Herifler nasıl polar yapıyorlarsa artık, rügzarı kesiyor, terletmiyor, acaip de sıcak tutuyor.
Genelde Columbia'yı Boyner'den alırım. Boyner ve columbia'nın distribütörü (asports) genelde sezon sonunda yeni sezon ürün geleceği zaman %25 indirim yapar. Gerçi şu arada asports (Ankara'da da olması lazım) %50'ye varan indirim yapmış durumda. Geçen sezonun kayak montları (titanium sınıfı) şu an gayet makul fiyatlarda, aslında ismi kayak montu ama gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek montlar. Ayrıca bahsi geçen montların içinde polar interchange içlikde var.
Bahsettiğim mont aşağıdaki linkteki monta çok benziyor. (bu montun kahverengi-kırmızılı olanını düşün ve yanlış hatırlamıyorsamda 300-350 TL arası birşeydi)
http://www.columbia.com/Men%27s-Match-Play-Parka/SM7688,default,pd.html

Birde indirimleri www.columbia.com.tr adresinden de takip edebilirsin.

Columbia'nın pek çok ürünü hakikaten harika. Ama açıkçası kısıtlı kaynaklarımı monta yönlendirmem pek mümkün olmadı. Yani montlara fiyatları yüzünden hiç bakmadım bile.:++:

Benim Columbia ilgim daha çok ayakkabılarıyla ilgili. Tabii bu konuda daha uygun fiyatlı modelleriyle Merrell da devreye giriyor. Daha önce aldığım 1-2 modeli yoğun olarak kullanıyorum. Önümüzdeki aylarda su geçirmez bir alçak bilekli almam gerekecek. İşte bu ihtiyaç için iyi bir araştırma ve seçim yapmam lazım. Açıkçası Columbia modelleri belirgin şekilde daha rahat geldi. Sanırım fiyat konusunda çok büyük bir fark olmadığı sürece Columbia modellerine öncelik vereceğim.:)

Ayakkabı işi hakikaten önemli iş. İnce eleyip sık dokumak lazım.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2011, 02:16:16 Gönderen: SEAHAWK »
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan, Kızıltoprak ışıklarda Adventure Republic var, Lafuma ve Millet ürünleri oradan alırım, güzel indirimleri oluyor sezon sonlarında  ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Artık ayakkabı alma zamanım geldi koşu ayakkabıları tarzında ayakkabı arıyorum yüksek topuklu hafif ve rahat olması benim için önemli marka model olarak tercihim ne olmalı?

Birde gene günlük ayakkabıda alacağım bununda biraz topuklu olması benim için önemli :)

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;213129
Artık ayakkabı alma zamanım geldi koşu ayakkabıları tarzında ayakkabı arıyorum yüksek topuklu hafif ve rahat olması benim için önemli marka model olarak tercihim ne olmalı?

Birde gene günlük ayakkabıda alacağım bununda biraz topuklu olması benim için önemli :)

Bende aynı dertten muzdaribim, bir de 46 numara lazım:++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgca;213133
Bende aynı dertten muzdaribim, bir de 46 numara lazım:++:

Benimde 46,5-47 :)

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah bu yaşta 47 numara Kadir kardeşim, hikmeti nedir boyunun da maşallahı vardır o zaman..

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;213141
Benimde 46,5-47 :)
Oha maşallah, ayak numaran 47 ise boy 1,90'dan fazladır diye düşünüyorum :knp::knp:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgca;213143
Maşallah bu yaşta 47 numara Kadir kardeşim, hikmeti nedir boyunun da maşallahı vardır o zaman..

1.86 93 kilo 47 numara bi yaratık sayılırım :D Babamda uzun ve yapılı ondan sanırım:)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;213152
1.86 93 kilo 47 numara bi yaratık sayılırım :D Babamda uzun ve yapılı ondan sanırım:)

Anam sen buluşmalara gelmede, moralimiz bozulmasın. Bugün spor salonunda insan azmanı gördüğüm yetti, herifin yanında kendimi somaliler gibi hissettim. :++::++::++:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta