škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

25-30 arası dizel araç aryorum

ernur · 30 · 4500

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,   İşlerin felaket derecede yoğunluğu yüzünden uzun süredir foruma giremiyordum, herkes iyidir umarım.   2006 Benzinli Focus HB kullanıyorum. Benzin masrafı sonunda pes ettirdi. LPG işi de hoşuma gitmiyor. Yakıt ekonomisi için dizel bir araç almak niyetindeyim.   Şu an için aklımda Citroen C4 - C5 veya Focus-TDCI var. 30.000 TL yi geçmeyecek, konfor olarak Focus'u aratmayacak ve olabildiğince düşük sarfiyatlı bir dizel araç arıyorum.  Sizlerin de düşüncelerini almak istedim.   Selamlar, sevgiler...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Focus dizel mantikli bir seçim olur diye düşünüyorum ama az kmli ve temizini bulmak zor. .

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konfor olarak focus aratmayacak tek araç yine focus tdci :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende o araçlardan arıyordum döndüm dolaştım octiye dayandı işler.c4 tasarım olarak çok güzel gerçekten ama arka amortisörlerde kronik ses sorunu olduğunu servislerin bile çare bulamadıklarını hem c4 forumunda hemde dh okudum.focus konusuna gelincede bir arkadaş tavsiye etmem dedi otomatik olanından kullanıyor hem yakıt yönünden hem performansından.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ford focus güzel bir tercih olur hatta mondeolara bile bakabilirsiniz ama vergiden dolayı filan siz focusa bakın torkuda yüksektir sizi fazlasıyla memnun eder zaten şu an ki aracınızda focus vazgeçmeyin derim :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiat Brava, 1.6 multijet 6 ileri canavar, focusdaki konfor bulunmaz tabi :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;177342
Fiat Brava, 1.6 multijet 6 ileri canavar, focusdaki konfor bulunmaz tabi :)

Focustaki konforu geçtim o fiyata temiz dizel bravo bulunur mu bulunmaz mı bilinmez:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-bravo-hiz-makinesi-35655351/detay
ahanda sana bravo,gören arkadaş hasta olup dr isteyecek demiş.sen en iyisi dr la git bu aracın yanına.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;177370
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-bravo-hiz-makinesi-35655351/detay
ahanda sana bravo,gören arkadaş hasta olup dr isteyecek demiş.sen en iyisi dr la git bu aracın yanına.

Yorumu yazmadan önce gördüm bu ilanı kesin biri göstercek diyede içimden geçti.Alınabilr bi araba 27,500, ben alırım.Ama forumda km takıntısı olan insan çok kaçı bu arabaya o parayı verir bilemem.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araç bizim memlekette :D Ama yaramaz o araba 3500 kişi bakmış satılmamış...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;177390
Bu araç bizim memlekette :D Ama yaramaz o araba 3500 kişi bakmış satılmamış...
yaw gökhan bu fikirlerine katılmıyorum:(,geçenlerde bakmıştım maserati bir araçtı 8 bin kişi bakmış hala duruyor.öyle audi a6 araçlar var 4000-6000kişi bakmış duruyor ama araçlar cillop.yani bu ölçü olmamalıdır.haaaa şu olabilir araç çok ucuzdur piyasasasının altın ama hala duruyor diğerleri satılıyor o zaman şüphelenirim.:ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;177228
Merhaba arkadaşlar,   İşlerin felaket derecede yoğunluğu yüzünden uzun süredir foruma giremiyordum, herkes iyidir umarım.   2006 Benzinli Focus HB kullanıyorum. Benzin masrafı sonunda pes ettirdi. LPG işi de hoşuma gitmiyor. Yakıt ekonomisi için dizel bir araç almak niyetindeyim.   Şu an için aklımda Citroen C4 - C5 veya Focus-TDCI var. 30.000 TL yi geçmeyecek, konfor olarak Focus'u aratmayacak ve olabildiğince düşük sarfiyatlı bir dizel araç arıyorum.  Sizlerin de düşüncelerini almak istedim.   Selamlar, sevgiler...

Focus taki konforu ancak yine aynı focusta bulabilirsin..Yada artık audi ,mercedes keser...Focusu 80 i geçmedikten sonra pek yakmaz ama basınca torkuyüksek hortum gibi çeker heleki birde otomatik ise...Ama tdci düşün derim yoksa gerisi kesmez ...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;177402
yaw gökhan bu fikirlerine katılmıyorum:(,geçenlerde bakmıştım maserati bir araçtı 8 bin kişi bakmış hala duruyor.öyle audi a6 araçlar var 4000-6000kişi bakmış duruyor ama araçlar cillop.yani bu ölçü olmamalıdır.haaaa şu olabilir araç çok ucuzdur piyasasasının altın ama hala duruyor diğerleri satılıyor o zaman şüphelenirim.:ok:

Hocam ama merso, audi olayı ayrı.Bazen insanlar o tip araçların ilanlarına zevk için bakıyor.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI