škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mercedes Skoda Octavia´ya benzetmis sonunda C Sinifini

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu andaki C'yi bu şekilde değiştirecekseler batırırlar, harika bir kasası ve görüntüsü var, helede AMG paket aldın mı tadından yenmeyecek bir araba oluyor. Hiçbir şey değil BMW 3 serisiyle farlar neredeyse aynı, Mercedes ultra sporları yapıyor ama düşük segmentte sportif ruhu BMW kadar verebilen bir marka olamadı hiçbir zaman, o nedenle böyle zaman zamn saçmalarlar ve BMW'ye dönüp bir göz atmıştır her zaman :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;177616
Abarttın yahu!:D Benzeyen bir tek farları.:wnk:
hocam uzunluk filan ilk bakışta benziyor :++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

fabialife

• Ziyaretçi
bir birlerine benzeyen hiç bir yerleri yok bana göre. bu kadar benzerliğe yorum yapıyorsanız zaten şimdiki arabaların hepsi biribirisine benziyor.
oktaviaya hastayım ama mercedesin önden görünüşü daha yakışıklı.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yav,Allah aşkına,gösterin,taklit edilemeyen,taklit olmayan başka araç gösterebilirmisiniz,Allah için :)

efe_38

• Ziyaretçi
fotoda benzeyebilir ama yollarda çok daha farklı duracaktır her markanın başkalarını taklit edebilir ama mercedes yapmaz bunu fotolar insanı yanıltır yollarda bakalım nasıl duracak octiye göre :)

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir tanıdığım yurt dışında yıllar önce bmw ile mercedesin  arka stop benzerliği ve çalışma şeklinden birbirine girdiğini yüklü tazminatlar ödediğini söylemişti.
arada benzerlik olabilir ama özgünlk herzaman insanı cezbeder.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;177906
Yav,Allah aşkına,gösterin,taklit edilemeyen,taklit olmayan başka araç gösterebilirmisiniz,Allah için :)

VW'nin çoğu arabası taklit edilmiyor çünkü kendine has bir tarzı ve çizgisi var ama şunuda belirtiyim VW kendi kendini taklit ediyor :++: aynı farı 5 tane modele aynı göstergeyi her modele falan koyması iyi değil :) şahsen en pahalı VW alıpta en ucuzuyla birçok şeyi aynı kullanmak istemem :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;177926
VW'nin çoğu arabası taklit edilmiyor çünkü kendine has bir tarzı ve çizgisi var ama şunuda belirtiyim VW kendi kendini taklit ediyor :++: aynı farı 5 tane modele aynı göstergeyi her modele falan koyması iyi değil :) şahsen en pahalı VW alıpta en ucuzuyla birçok şeyi aynı kullanmak istemem :)

Çok şükür en ucuzda olupta bizde olan birşey yok:hhh:
Direksiyon avr birtek,oda olur o kadar:)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
far dizaynı bezemiş gerçekten ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;177928
Çok şükür en ucuzda olupta bizde olan birşey yok:hhh:
Direksiyon avr birtek,oda olur o kadar:)

yok can birsürü şeyi aynı,şimdi anlatamıyorum ama nasıl söylesem mesela poloya bindim çıkıp passata tiguana falan ama hepsinde aynı tat var hani ayrı birşey vermiyor insana,koltuk yapısı plastik kalitesi dizayn vs.

geçen arabayı mercedes servise götürdük orda showrooma girdim baktım falan b-c-e serisinin hepsinin kendine göre bir tadı var onu farkettim vede ve neredeyse birbirlerine hiç benzemiyorlar :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;177906

Valla gösterdiğin araba yeni nesil bir araba tabiki güzel ama ben açıkcası cok beğenmiyorum passat serisini,herkezin arabası kendine göre güzeldir :ok:
1969da yapılan arabada taklit edilememiş daha iyisinide bana gösterin desem uzar gider :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;177926
her kaliteli markaların bunlar audi mercedes bmw.kendine has designleri vardır. bmwyede bakalım hocam aynı design üretilmiş araç audide öyle vw de burda kendini büyük marka olarak görüp kendine has bir design yaratmış olay bu yani :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;177878
hocam uzunluk filan ilk bakışta benziyor :++:
Uzunlukları aynı diye Mercedes C' nin kasasını Octavia' dan almış denemez. O zaman Superb de BMW' ye benziyor. İkisinin de dört tekerleği var denir. Muhabbet gereksiz yere saçma sapan uzar gider.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;177972
her kaliteli markaların bunlar audi mercedes bmw.kendine has designleri vardır. bmwyede bakalım hocam aynı design üretilmiş araç audide öyle vw de burda kendini büyük marka olarak görüp kendine has bir design yaratmış olay bu yani :D

:clap::clap::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;178225
:clap::clap::++::++:
:++::haha::rock1: