škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gitti Octi.Geldi Focus..

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, güle güle kullanın, güzel arabadır bu :ok::) Tam benim ilerde düşündüğüm kombinasyona sahip, dizel+otomatik:)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;179121
Hayırlı olsun, güle güle kullanın, güzel arabadır bu :ok::) Tam benim ilerde düşündüğüm kombinasyona sahip, dizel+otomatik:)
Sıradaki Şarkı Bâki Üstâd için geliyor:

Yalancı yalancııııııııı
Sana kimse inanmazzzzzzzzzz
Yalancı yalancııııııııı
Sözüne kimse kanmazzzzzzzz
:rm::hanz::adm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;179361
Sıradaki Şarkı Bâki Üstâd için geliyor:

Yalancı yalancııııııııı
Sana kimse inanmazzzzzzzzzz
Yalancı yalancııııııııı
Sözüne kimse kanmazzzzzzzz
:rm::hanz::adm:

Nan haşmetlim benim gözüm elbet seni görecek :rm: hatırlat bana :rm:
İstanbul trafiğinden bıktım artık, günlük kullanım için otomatik ciddi düşünüyorum, bunu yaparkende otomatiğin yakışını hiç olmazsa dizelle dengelemeye çalışırım. TSİ MSi falan birde otomatik olsa ohooo bir Subaru STİ alır dolaşırım daha iyi, hiç olmazsa gaza bastığımı anlarım:rm: yoksa benim altımda esprisi kalmaz cihazın :rm: yazarken bile darlandım yoksa merak etme :rm:

Çevrimdışı mustican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi yapmissin focus almak la ama dizel otomatik focuslarda sanziman sorunu var maalesef/// insallah sana rastlamaz bir sikinti..
bu arada evet o yakit gostergesi dogru focuslarda
biz 7 km kalana dek gostergede gorduk...
MUGEN

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahin Abi bir-iki ay görüşmedik, hemen arabları satmışsın....Yeni aracın hayırlı olsun, güle güle kullan...Bu devirde dizel...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;180171
Şahin Abi bir-iki ay görüşmedik, hemen arabları satmışsın....Yeni aracın hayırlı olsun, güle güle kullan...Bu devirde dizel...
Teşekkür ederim Enginciğim,geç oldu kusura bakma mesajını yeni gördüm
aslında niyet octiyi satmak değildi ancak kısmet müşterisi çıkınca onuda verdim.İki araç gerçekten masraflı oluyordu(gerçi Octiyi çok kullnmıyorduk) ancak yinede vergisi,bakımı derken dokunmaya başladı birde aldığımız evin ara ödemesi kapıya dayanınca satmak kaçınılmaz oldu..Focus a gelince sevmeye başladım keratayı,çok seri çok rahat ve çok ta az yakan bir araç Gıha olmasından dolayı da dolu bir araç,her geçen gün yeni özelliklerini keşvediyorum,sesle müzik sisteminin açılması,telefonuma bağlanması,mesajlarımı sesli dinleyebilmem vs.ancak yinede özlemiyor değilim octiyi.
Yeniden...