škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıt zamlarına ‘dörtlü yakma’ eylemi

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Akaryakıt zamlarına yapılan son zamlara yönelik sürücülerin trafikteki ‘dörtlü yakma’ eylemi devam ediyor. Bir radyo programcısı tarafından başlatılan eylem, trafikte renkli görüntülerin oluşmasına neden oluyor.

Sürücülerin akaryakıt zamlarını lambalı protestoları devam ediyor. Alem FM’de program yapan Nihat Sırdar’ın organizasyonuyla sürücüler sabah saat 08:00′da ve akşam 19:00′da araçlarının ‘dörtlü’ lambalarını yakarak eylem yapıyor. Gün geçtikçe büyüyen eylem trafikte renkli görüntülerin oluşmasına neden oluyor.

Mizahi bir dille ‘damat havası’ eşliğinde insanları zammı protesto etmeye çağıran Sırdar, protestonun benzinde indirim yapılana kadar devam edeceğini söylüyor.

İHA

Arkadaşlar bizde her sabah bu eğlenceli eyleme katılıyoruz katılım da bazı yerlerde yüksek oluyor özellikle E-5 'de giderken çok hoş görüntüler oluyor diyorum bu eylemi her kesime yayalım :ok:  Eylem Alem FM tarafı tarafından başlatılmış (89.2) saat 8 olduğu zaman haber veriliyor ve dörtlüler yakılıyor saat 08.07 olduğunda ise söndülüp eyleme son veriliyor :)

EDIT: Foruma biraz baktım bununla ilgili konu var mı diye ancak bulamayınca açtım gözden kaçmış olabilir varsa konu silinebilir....
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Maalesef o iş olurken ben işyerinde oluyorum. Camdan bakıyorum ve "keşke benzin 15 lira olsun" diye içimden geçmiyor değil.

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Ben sabah akşam Nihatı dinliyorum..Çok renkli sahnelere denk geliyoruz güzel oluyor..Ama birde yapılan eylemin sonucu olaraktan akaryakıtta indirim olsa güzel olucak.. :) :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renkli görüntülere sahne olan bir eylemi kaale alcaklarını sanmıyorum, zevk için yapılabilir
-------------------------------------------------

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Lan bende millete küfredip duruyom bu goduklarım ne varda flaşör yakıyor diye :++: :++:

Hani diyorum bir değil iki değil, herkesin mi hastası var doğuran karısı var diyorum saat 17.00'de :D :D :D

Valla eylem yapılsın tabi güzel şey. Ama bi halt olmayacak bişey için diadem ampüllerimi eskitemem :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hükümet yetkilileri buna gülüyordur kıs kıs..Onları etkileyen bişey yok..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir zamanlar sürekli aydınlık için 1dk karanlıkta kaldıkta noldu ?

Ayrıca gerçekten acil durumu olan araç o anda ne halt yiyecek ??
Herşeyi düşünen Sayın Nihat SIRDAR bunu da düşündü mü acaba ?!

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu eylem çok basit bir eylem devleti başlarıda kesin diyodur 4 lüleri yaktılar gözümüzü aldı indirim yapalım diye. .

Daha yapıcı eylemler olmalı mesela ilk günlerde 1 dakşkalına E5 i durdurup pankart açtılar bunu işe gidiş saatlerinde farklı noktalarda gün içinde 2-3 kere yapıcaksın bak o zaman gör eylemi :)

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;177682
lan bende millete küfredip duruyom bu goduklarım ne varda flaşör yakıyor diye :++: :++:

Hani diyorum bir değil iki değil, herkesin mi hastası var doğuran karısı var diyorum saat 17.00'de :d :d :d

valla eylem yapılsın tabi güzel şey. Ama bi halt olmayacak bişey için diadem ampüllerimi eskitemem :d

:++::++::++::++::++::++::++::++:
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2011, 13:51:57 Gönderen: @lp@RSl@n »

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;177730
İşe yarayacaksa her tür ampulü yakarım arabada  :)

Oynama tribünlere hocaaaam :D Yaramayacağını Nehir'imiz bile biliyor :++::++:
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2011, 14:10:53 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babamın işyerine gitme saatlerine denk geldii için sabah akşam katılıyor bu protestoya:)

Geçen akşam biri camdan sütyen çıkarmış,Nihatta kesin erkektir o diye alay ediyormuş:++:

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Boğaz Köprüsü' nün üzerinde 15-20 tane aracı ateşe vereceksin bak indiriyorlar mı indirmiyorlar mı?:D

Vahşi miyim neyim?:D