škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

c sınıfı dizel hb.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
b sınıfı dizelden c sınıfına gecmek istiyorum,sıkıbir arştırma icindeyim.Rakkam olarak 36-38tl arası bakıyorum,göz agrısı olarak vw golf tdi trendline baktım 45tl(16.jant lastikte almak gerek 1,5tl o tutar)octavia tdi anb.43tl megan3 39-40 tl arası kia ceed 36tl auris 40tl bravo38tl hepsini inceledim bindim test ettim bazılarını arkadaslarım aldı daha fazla kullandım.vw yada octavia aldıgımda ödeme zorlugu cekerim.10tl kredi kullanacagım bana f/p oarak ve sürüş dinamikleri olarak kullanılan malzeme olarak ceed ve bravo uygun geldi.vw alsam rakkam 20tl olacak skoda olsa 16tl artı faiz artacak.fakat 2 eli ölüdeniliyor bu aracların ama zaten alırken fazla ödeyeceksin ayrıca dizel araclar hele binici araclar 2elde fazla deger kaybetmez gibi geliyor,görüşleriniz nedir arkadaşlar.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bütçe yetiyorsa 120hp dizel bravo tavsiye ederim güzel araçtır:ok:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 dizel bravo aynen. torkunu hisset yeter.elindeki paraya en iyi araç o.

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
o zaman bu fiata binilirmi o para verilirmi lafı söylemden öteye gitmiyor galiba.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
308 ;) zaten yabancılık çekmezsiniz kullandığınız araçtan ötürü
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peugeottan menunsan bence yine peugeotla devam et 308 407 aradığın fiyatlarda bulabilirsin

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
borca girmek istemiyorum derseniz ceed tavsiye edebilirim. inceledim rakiplerinden aşağı kalır yanı yok...

1.6 dizel 115 hp 225nm torku varmış.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
biraz beklerseniz renaultun yeni dizel motoru 1.6 dci 130 hp 320 nm tork ile alınmayacak bir araba değil

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
pejoda en büyük sıkıntım sert amartüsörler araba cok sarsıntılı ayrıca bozuk yolda sesli calısıyor,ama motoru cok cok iyi 1,6 90 hp mükemmel.birazda degişiklik olsun isiyorum.ceed baktım bügün birdaha ic pastil aksam gayet iyi kapılar tok kapanıyor,hafiften alman arabası havası var,audinin bas tasarımcısını transfer etmelerinin etkisi var motoruda iyi arac slovenyada yapılıyor orj.lastikler bie michelın

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
koreliler eskisi gibi değil. güzel araçlar yapıyorlar ben tavsiye ederim.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Golf molf alma, git hırsıza soyul aynı şey. Milletle taşak geçiyorlar o fiyatlarla ve borumboş arabalarla. Fayda maximizasyonu önemli değil para bok derseniz alınabilir ama mantıklı makul kişi arabası değil.

İlle Golf borumboşline (koltuk, direksiyon standart) o uyuz ötesi mal 1.6 dizel motoru ile 43 kağıda alınacaksa, gayzer gibi TDCI makineli overboostlu "TİTANİUM" Focus 45 lira. Titanium özelliklerine bakınca salya akıtıyor insan.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;178385
Golf molf alma, git hırsıza soyul aynı şey. Milletle taşak geçiyorlar o fiyatlarla ve borumboş arabalarla. Fayda maximizasyonu önemli değil para bok derseniz alınabilir ama mantıklı makul kişi arabası değil.

İlle Golf borumboşline (koltuk, direksiyon standart) o uyuz ötesi mal 1.6 dizel motoru ile 43 kağıda alınacaksa, gayzer gibi TDCI makineli overboostlu "TİTANİUM" Focus 45 lira. Titanium özelliklerine bakınca salya akıtıyor insan.
:ok::ok::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;178385

titanyum focus insanın aklını celmiyor degil ama bütün filo aracları kiralık otolar şirketler focus kullanıyor bazen kırmızı ışıkta beklerken rahat 2-3 focus bitiyor yanımda birde focus collection modeli yapmişlar trendl modeline ek jant sis farı deri dreksiyon eklenmir 1,6 90 hp 37 istiyorlar.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
308' in motoru 112 HP 270 NM torka sahip ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...