škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ne yapsam sizce?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fabişten sağlamlığı kalitesinden çok memnunum ama donanım olarak pek tatmin edici değil açıkçası. bunu 24 e aldık alalı da 7.5 ay oldu. müşterisini bulsam 22-22.5 a satsam ki çıkar sanırım müşterisi.

burada temiz bi megane II hb var sanırım 2005 model. dynamic. 19-20 falan derse zarara girmeden geçiş yapsam mantıklı olur mu dersiniz? arabaya da kıyamıyorum gözüm gibi baktım ama..

ne dersiniz?

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç temiz ama galeriden en az 2.000 lira kar marjı vardır bunda...Bende direkt sahibinden baksanız daha karlı ve mantıklı bir yol izlenmiş olur..Bence o fiyata 2005 focus hb collection seriside bakılabilir..Torku yüksek,donanımı iyidir...

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi focus olursa almışken ghia veya gold collection bakmam lazım megane da donanım açısından biraz daha zengin. megane daha çok kafama yattı.

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Zararına satmayın bence, megane bir sınıf yukarıdadır ancak privilange olmadıktan sonra kalitesi çok ii değildir. Donanımı iyidir ona lafım yok ;)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 ay bilemedin 2 ay favorit,şahin veya broadway kullan.daha çok seversın arabanı.

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fabia gibi bir arabayı satıp megane gibi kazık sürüş zevki ve rahatlıgı olmaya bir araba almak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yeni araca kıyma bence, yeni her zaman iyidir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw arkadaş hele şu kısa meganII hb arkadan görünüm bu kadar iğrenç olamaz bu kadar zevksiz olamaz,bel fıtığı amaliyatı olmuş kambur neneler gibi arkası yaw.bukadar tasarım özerlüsü bir marka olurmu yahu.birde bunlara para veripte alan yokmu ben oa hasta oluyorum.fabişi verip bu tasarım özrlüsünü almak ha...
Ha tamam donanım olarak az olması bu zaten kedi seçimin.ben rahmetli col.alacağımda o donanımın yabancısıydım,birde adam esp,asr de yazmış bu iş tamam dedim vardım bir baktım es asr yok eeeee taaa istanb.gitmişim boş dönmiyeyim dedim aldım geldim.
yok ben b sınıfı değil c sınıfı bir araca bineceğim diyorsan doğrudur fabiş b sınıfıdır.ama hiç olmazsa golf  ne bileyim toyota corolla hb olabilir.bak yani alternatifin çok.ama reno gerçekten kalitesiz iç malzeme var,donanım çoktur ama tasarım seni memnun ediyorsa sorun yok.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiakonya;178611
fabia gibi bir arabayı satıp megane gibi kazık sürüş zevki ve rahatlıgı olmaya bir araba almak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ok::ok::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkese teşekkür ederim... arabadan çok memnunum belki daha ilerde böyle bir şey yapayım o zaman.

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok daha ilerde düşün hatta. 2010 model arabayı satıp 2006 model sırf donanım için almak mantıklı bir iş değil çok donanım demek çok arıza demek unutma,yeni araba her zaman iyidir büyüklerimiz söyler :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Focus 2007 hb sahibiyim şiddet ile tavsiye ederim....
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler değerli yorumlar için :)

çok düşündüm sonuç olarak da mantıklı olmayacağını düşündüm. en az 5-6 yıl binmek lazım. elime para geçince cruise control taktırmak istiyorum. şahkan otoya nasıl ulaşabilirim fabia II yb. sız model için maliyeti ne olur acaba?

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;179000
teşekkürler değerli yorumlar için :)

çok düşündüm sonuç olarak da mantıklı olmayacağını düşündüm. en az 5-6 yıl binmek lazım. elime para geçince cruise control taktırmak istiyorum. şahkan otoya nasıl ulaşabilirim fabia II yb. sız model için maliyeti ne olur acaba?

Şahkan Otomotiv
0212 556 09 36