škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Matkaba takılan aparat ile polisaj olur mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ikmalcvs49

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Araçlarıma burada gördüğüm uygulamalardan yapmak istiyorum yalnız polisaj makinem yok şuan için alacak imkanımda yok. Yalnız bir yerde matkap için polisaj aparatları vardı. Bunlar işe yarar mı? Matkap aparatı ile polisaj yapılabilir mi? Bir de bu işlemler için hangi cila ürünlerini almalıyılm? Fiyatları nedir? Nasıl temin edebilirim?

AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian Creole ALPHAHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian Creole ALPHAHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Detect language » Hungarian

[/COLOR]
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2011, 14:48:22 Gönderen: ikmalcvs49 »

fabialife

• Ziyaretçi
hoşgeldin, matkapla arabaya komple polisaj olmaz, çünkü hem risklidir hem de kullanışlı değildir.
sadece farları veya aracın küçük bir bölümünü devir ayarı olan uygun bir matkapla dikkatli bir şekide belki yapılabilir, bana göre bu iş için de biraz tecrübeli olmak gerekir.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olmaz.

Zamanında araştırdım.Riskli ve istediğiniz sonucu alamazsınız.Elle uygulayın daha iyi.

Çevrimdışı jeotamer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ikmalcvs49;179085
Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Araçlarıma burada gördüğüm uygulamalardan yapmak istiyorum yalnız polisaj makinem yok şuan için alacak imkanımda yok. Yalnız bir yerde matkap için polisaj aparatları vardı. Bunlar işe yarar mı? Matkap aparatı ile polisaj yapılabilir mi? Bir de bu işlemler için hangi cila ürünlerini almalıyılm? Fiyatları nedir? Nasıl temin edebilirim?

Merhabalar..  Foruma üye olmadan önce benimde denediğim bir olaydı, devir ayarlı matkapla polisaj, ama zaman kaybından başka birşey değil ne yazık ki..  Söylendiği gibi farlarda vede ufak bölgelerde belki denenebilir..

birde bu olayda devir ayarlı matkap çok çabuk ısınır, yavaş devirli çalıştığı için e kendini soğutamaz, bu yüzden matkabı yakma riskiniz de var..

En güzeli uygun fiyatlı bir polisaj makinesi almak..  :ok:
Yolların Aslanı
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç uğraşmaya değmez arkadaşların dediği gibi..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI