škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Skoda Octavia Elegance Tiptronic Resimleri

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Floydian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız hayırlı olsun. İç mekan gerçekten hoş..

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim
gerçi artk yeni sayılmaz :)
aracı mayıs 2009'da almıştım
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı vw=Skoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun bende aynı bu renk 1.4 TSI 122 hp DSG düşünüyorum iyi günlerde kullanın gece iç görünümünü çok merak ediyorum bir kaç foto çekip ekleyebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim ayrıca 1.4 TSI  DSG kullanan arkadaşlar varsa buraya + ve - leri yazarsa sevinirim

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun allah  hep şu andaki  zevki almanızı  aracında  yıllar boyu  aynı  kondüsyonda kalmasını  nasip etsin inşallah :)

bu arada  N79  güzel  resim  çekiyormuş yahu :D  yanılmıyorum  değil mi N79  o ?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vw=Skoda;65040
Hayırlı uğurlu olsun bende aynı bu renk 1.4 TSI 122 hp DSG düşünüyorum iyi günlerde kullanın gece iç görünümünü çok merak ediyorum bir kaç foto çekip ekleyebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim ayrıca 1.4 TSI DSG kullanan arkadaşlar varsa buraya + ve - leri yazarsa sevinirim
+ları:
sürüş zevki
düşük tüketim
çok tatminkar performans
dsg için mükemmel hızda geçişler mükemmel şanzıman konforu
dsg aynı motorda manuelden daha seri ve daha az yakıyor.
-leri:
bence yok :)

Çevrimdışı vw=Skoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim Yunus Emre kardeşim ya ben varya kafam çok karışık bir ara Toyota 1,4 D 4-D Corollaya taktım fiyatı 46.000 civarı dizelin az yakması beni cezbetti bir yandan vw passat 1.4 TSI 61.000 tl civarı fiyatı fazla geldi skoda octavia 1,4 TSI 49.500 tl donanım olarak toyotanın en üstünden bile üstün donanıma sahip gönlümün gittiği açıkça skoda ama Toyota da beni zorluyor açıkçası karar veremedim çok zor yav

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vw=Skoda;65093
Teşekkür ederim Yunus Emre kardeşim ya ben varya kafam çok karışık bir ara Toyota 1,4 D 4-D Corollaya taktım fiyatı 46.000 civarı dizelin az yakması beni cezbetti bir yandan vw passat 1.4 TSI 61.000 tl civarı fiyatı fazla geldi skoda octavia 1,4 TSI 49.500 tl donanım olarak toyotanın en üstünden bile üstün donanıma sahip gönlümün gittiği açıkça skoda ama Toyota da beni zorluyor açıkçası karar veremedim çok zor yav

auris her ne kadar iyi bir araç olsada bence bir octavia etmez.  :)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hayırlı uğurlu olsun , çok güzel maşallah ;) Allah kaza bela göstermesin

Bende de N79 var ilk çıkan sürüm ile son çıkan sürüm ile arasında dağlar kadar fark var aynı 2005 Passat ile 2010 Passat gibi oldu :D Son sürüm ile kamerası bayağı iyileştirildi eğer güzel odaklanma sağlanırsa çok güzel çekiyor ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vw=Skoda;65093

Toyota Corolla 1.4 D4D'leri hiç fazla tavsiye etmem. O araba 1300 kg ve o motor o kasada özellikle şehir içerisinde ezilip kalıyor. Bizde vardı,otomatikti ve doğal olarak kavramasına müdahale edemediğimizden şehir içi dur kalklar sırasında zorlanmaktan sanzıman sorunları baş gösterdi. Sürekli kaçırma yapmaya başladı. Manuelde bu sorun olmaz belki ama araba biraz gitsin dediğiniz anda dizel esprisi ortadan kalkıyor benzinli gibi yakmaya başlıyor.Ancak uzun yolda 100-120 gibi hızlara çıkıpta arabanın nefesi rahata erdiğinde yakışı biraz düzeliyor. Kağıt üzerindeki verileri ile pratikteki verileri hiç fazla bağdaşmıyor. Auris'te falan tercih etmek lazım o motoru. Konforu ve donanımı sınıfında olsada malzeme ve işçiliği o sınıfa yakışmıyor. 1 yıl sonunda tüm plastiklerin duruşu yıpranık bir hal almaya başlıyor.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
resimler Nokia N82 ile çekildi
biraz sonra gece ve akşam çekilmiş resimleri ekliycem
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı vw=Skoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;65115
Toyota Corolla 1.4 D4D'leri hiç fazla tavsiye etmem. O araba 1300 kg ve o motor o kasada özellikle şehir içerisinde ezilip kalıyor. Bizde vardı,otomatikti ve doğal olarak kavramasına müdahale edemediğimizden şehir içi dur kalklar sırasında zorlanmaktan sanzıman sorunları baş gösterdi. Sürekli kaçırma yapmaya başladı. Manuelde bu sorun olmaz belki ama araba biraz gitsin dediğiniz anda dizel esprisi ortadan kalkıyor benzinli gibi yakmaya başlıyor.Ancak uzun yolda 100-120 gibi hızlara çıkıpta arabanın nefesi rahata erdiğinde yakışı biraz düzeliyor. Kağıt üzerindeki verileri ile pratikteki verileri hiç fazla bağdaşmıyor. Auris'te falan tercih etmek lazım o motoru. Konforu ve donanımı sınıfında olsada malzeme ve işçiliği o sınıfa yakışmıyor. 1 yıl sonunda tüm plastiklerin duruşu yıpranık bir hal almaya başlıyor.

Teşekkür ederim  bilgilendirdiğin için kardeşim Allah nasip ederse haziran gibi almayı düşündüğüm model Octavia Elegance 1,4 TSI 122 hp DSG hiç kullanmadım otomatik araba olursa ilk olacak o yüzden bilmiyorum ama kullananlar ve forumda okuduğum kadarıyla çok memnunlar 1.4 TSI yakıt konusunda yönlendirebileceğin bir link varmı ben bulamadım da tekrar teşekkür ederim bilgilerin için:favo1:

Çevrimdışı vw=Skoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;65143
resimler Nokia N82 ile çekildi
biraz sonra gece ve akşam çekilmiş resimleri ekliycem

Ben istemiştim yukarda valla bir yandan kurtlar vadisi bir yanda forumu takip birde üstüne resim duyunca heyecan katlandı şimdiden teşekkür ederim ustam sağol:boks::ok::favo1:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vw=Skoda;65148
Teşekkür ederim  bilgilendirdiğin için kardeşim Allah nasip ederse haziran gibi almayı düşündüğüm model Octavia Elegance 1,4 TSI 122 hp DSG hiç kullanmadım otomatik araba olursa ilk olacak o yüzden bilmiyorum ama kullananlar ve forumda okuduğum kadarıyla çok memnunlar 1.4 TSI yakıt konusunda yönlendirebileceğin bir link varmı ben bulamadım da tekrar teşekkür ederim bilgilerin için:favo1:

Rica ederim.Henüz çok yaygınlaşmadığı için kullanıcı taraflı yakıt sarfiyatı bilgilerini bulmak zor olabilir ya da az henüz. Alacağınız zamana kadar biraz daha fazla kaynak olur. Şu anda markaların kendi sitesinden tüketim verilerini inceleyebilirsiniz. Skoda'nın ve VW sitelerinde mevcut bu bilgiler.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gece çekimi Nokia N82 ile, daha büyük boyutlu resimler için bakınız:

http://www.flickr.com/photos/10014289@N06/sets/72157618749434925/

M.Niyazi Saral