škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk Göz Ağrısı Favorit [18 Sene]

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğiniz gibi favorit satıldı,içim burkuldu verince ama alışveriş merkezine gitmek istediğimde anahtarı göremeyince dahada kötü olmuştum.

Bu siteyle tanışmadan önce yine bakımlıydı ama lekeler vardı arabada ufak paslar vardı.Hepsini düzenledim,pasta cila nasıl yapılır onu öğrendim lekeler için pasta kullandım ve cila atmıştım.waxlı şampuan ile hep parlaklığı aynıydı.

Bu sitede bir anı olarak yer alsın istedim,şu an küçükçekmece tarafında güzel bir aileye gitti.

Bi fena oldum şimdi :o
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2011, 23:46:10 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun bakalım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;179932

:++::++::haha::haha:
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
20 yıl Şahin kullandık, benzerini görünce hala burnumun direği sızlar  :uve:

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim ilk arabamız tipoydu taa 3-4 senedir görmüyodum geçen ay bi baktım yolun kenarında duruyo sahibi markete girmiş herhal hemen amcama durdurttum arabaı gittim yanına afedersiniz ama azına s..mış arabanın tavan bembeyaz olmuş yanmaktan (araba kristal maviydi) antik kuntik etiketler yapıştırmış ağlayacaktım az kalsın gözlerim doldu ama birde şöyle birşey var favoya daha çok bağlandım bende bilmiyorum nedenini ama kendi kendime şöyle düşündüm acaba eski arabamızmı yoksa favomu vallahi favonun gidişi bana daha çok koyar ben bunu anladım
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel korunmuş bir Favo, yeni sahibi kıymetini bilir, korur umarım...
Daha iyisini alırsınız, bunu unutursunuz, sattığım tüm araçlarımın arkasından baktım, şimdi hatırlamıyorum bile...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eee bu kadar uzun süre kullanınca ayrılması zor oluyor elbette.

Hiç kazası falan yoktu değil mi Favo'nun? Zira çok diri ve orjinal duruyor.Böylesini bulmak zordur piyasada..

Yeniye alıştıktan sonra unutuluuur gider :) Hem yeniside Skoda, o yüzden akılda kalmaz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur abi kopardın beni :D öleydi valla çocukları terlikle sokmazdım içeri çok zıppırlar keratalar sağa sola çarpıyo ayakları :D

Alıntı yapılan: mygokhan;180008
Eee bu kadar uzun süre kullanınca ayrılması zor oluyor elbette.

Hiç kazası falan yoktu değil mi Favo'nun? Zira çok diri ve orjinal duruyor.Böylesini bulmak zordur piyasada..

Yeniye alıştıktan sonra unutuluuur gider :) Hem yeniside Skoda, o yüzden akılda kalmaz..

Öle büyük bi kazası olmadı ama ışıklarda beklerken freni patlamış bi şahin geliyodu son sürat babam farkedip kaldırıma çıkmıştı onun aynası bizim sağ arka farı kırmıştı,jant yamulmuştu hallettik sonra en büyüğü oydu Allah korudu :)

Yeniside Skoda olunca doğru akılda kalmıyo, :) Araba güzeldi ama o motoru beni çok sinirlendiriyodu o yüzden 1.6nın keyfini yaşıyalım biraz :)

Ya öle çok koymadı ama sağlam arabaydı yani, çocukluğum içinde geçti,hiç yolda bırakmadı Allah razı olsun :) Fabia'yı düşününce hemen verdim zaten.  :) :)

Tepemiz vardı, orda demlenirdik :D  eski bi foto arabada jeep gibi çıkmış ilginç :D

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2011, 10:33:47 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------