škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octi beni sat mi diyor artik?

emrectn · 33 · 12848

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ciklet değil cikle veya jikle müşiri telefon t9 da olduğundan ciklet diye çıkmış
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Edebii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tüm sayfaları okudum. sonucu öğrenemedim :) bende de aynı sorun var. sizin sorun düzeldi mi? Bir de hava akışmetrenin arızalı olup olmadığı arıza tespit cihazlarında belli olmuyorsa arızalı olduğu nasıl anlaşılır. Ben bugün arıza tespit cihazı ile değerini ölçtüm sonuç veriyordu. hava akış oranı 0.5lb/min (rölanti)
gibi bir sonuç aldım. Gerçi bugün lpg ile ilgili bir sorun yaşamadım. Ancak yarın ne olaağını bilmiyorum. İşin ilginç yanı her zaman da yapmıyor.

Çevrimdışı emrectn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Edebii;192320
Tüm sayfaları okudum. sonucu öğrenemedim :) bende de aynı sorun var. sizin sorun düzeldi mi? Bir de hava akışmetrenin arızalı olup olmadığı arıza tespit cihazlarında belli olmuyorsa arızalı olduğu nasıl anlaşılır. Ben bugün arıza tespit cihazı ile değerini ölçtüm sonuç veriyordu. hava akış oranı 0.5lb/min (rölanti)
gibi bir sonuç aldım. Gerçi bugün lpg ile ilgili bir sorun yaşamadım. Ancak yarın ne olaağını bilmiyorum. İşin ilginç yanı her zaman da yapmıyor.

benim sorunum halloldu bogaz kelebegi temizligi buji ve buji kablolari degisikligi yapildi bazi borularda sıkıntı vardi degisti lpg filtresi degisimide yeni yapmistim zaten hicbir sorun kalmadi suan icin bunlari yapmani oneririm bogaz kelebegini kendin de temizlersin bujiler 30 lira bise tuttu filtreyide ayariyla 30 liraya degistiriyorlar burda gerci 10 liralik birsey ama oyle istiyorlar .