škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15-18 arası B sınıfı dizel araba ne alsam

ernur · 32 · 10091

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

15-18, bilemedin 20 ye kadar, şehir içinde tepe tepe kullanılacak, senede bi kere tatile gidilecek bir araba arıyorum. Her kafadan farklı ses çıkıyor, size danışayım dedim.

Fiat Punto'ya niyetlendim, bagajı fazla küçük geldi.

En son C3'e niyetlendim, bir arkadaş "yürüyen tabut derler ona" dedi.
Şu arabanın rengi, teknik özellikleri ve fiyatı gayet güzel görünmüştü gözüme halbuki :
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-diesel-c3-full-siyah-39774361/detay/

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia :)

bunun dışında tepe tepe kullanmalık getz de olabilir. üste para da kalır. yerli araba sonuçta. parça fiyatları ve anlayanı açısından fabiaya göre daha iyidir.

daha kaliteli bir şey derseniz fabianın dışında fiesta derim. c3 e bulaşmayın. çok sağlam bir araç gibi gelmedi hiçbir zaman bana. gerçi yeni modeli iyi olmuş ama eskilerinden bahsediyorum..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 TDİ classic, 2006 model, 128,000 km de 14.950 TL nasıl ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-cok-acil-ozel-fiyatla-fabia-39394566/detay

aa, şu araba da bana çok yakında :
1.4 TDİ Ambiente, 2007 model, 52,000 km de ama 24,000 TL ! Bu arabaya bu fiyat nasıl ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-fabia-tamamen-orjinal-hatasiz-37203912/detay

1.4 TDİ çeşitleri de ne kadar çok... Ambiente, classic, comfort, elegance, sport varmış.

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;181927
Benim arabamdan.

Hakan sen o arabayı bana satsan da, şöyle boyuna uygun bi Octavia filan alsan ?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Resim olmayan ilandaki araba çöp gibidir bahse varım, o kadar ucuz olamaz.

24 kağıt isteyende uçmuş. O arabaya 20-21 verilir km çok güzel.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ernur;181930
Hakan sen o arabayı bana satsan da, şöyle boyuna uygun bi Octavia filan alsan ?

Sanmıyorum be abi :D Benim etim budum octaviaya nasıl yetsin ;)

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
24 isteyenle görüştüm, bakıcam hafta sonu. Ama direk 20 teklif etsem dayak yermiyim ki ?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ernur;181937
24 isteyenle görüştüm, bakıcam hafta sonu. Ama direk 20 teklif etsem dayak yermiyim ki ?

De ki, 24'e satarsan onu, sattığın enayiyi Hakan'la tanıştır, o da ona 31 verecekmiş dersin :++:

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;181938
De ki, 24'e satarsan onu, sattığın enayiyi Hakan'la tanıştır, o da ona 31 verecekmiş dersin :++:

Ben satın alsam da teklif geçerli mi :haha:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Vallah Ernur Abi ne hikmettir, senle burdan konuştuk, aşağı indim yüzmeye gideceğim, pederi gördüm otoparkta, adam direk sat bunu dedi :lol:

Düşündüm yüzerken, aslında satabilirim :D

Fakat hesabı kitabı yaptım, 23'den aşağı veremiyorum maalesef, bu fiyatada sahibindene ilân koymam pek anlamlı değil 24.500'e koyan arkadaşın durumu gibi olur.

Çok masraf ettim, diskler, balatalar, akü, ve tam tamına 8 tane sıfır lastik ve 8 jant var. (daha bunlar sade 1500 kağıt) 7.500'de bir yağ değiştim, sırf şanzımana 135 TL'lik SHC koydum, 4300K Philips XenDrive xenon var, sis farı taktım falaaaaan filaaan... Arabada 70 binde ne bilem binesimde var daha.

Belki ilan açarım ama kapısı değişmiş araba, çıkar kayıtlarda. Fakat motoru yürürüne gözümden öte baktım. Kimseyede laf salatası yapasım yok merâmımı anlamaz müşteri.

23'e de alan olacağına inancım olmadığı için kararsızım.

23'e giderse 0 km C veya D araba alırım, babam max. 20 lira üstüne veririm dedi, hay anasını kararsız kaldım :++:
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2011, 20:19:26 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ortağam ernur abi almassa ,yüzbini görünce sat.alırsa hayırlı ugurlu olsun daş gibi araba aldı demektir.senin arabanın seceresi zaten forumda kayıtlı.:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;181981
ortağam ernur abi almassa ,yüzbini görünce sat.alırsa hayırlı ugurlu olsun daş gibi araba aldı demektir.senin arabanın seceresi zaten forumda kayıtlı.:D

Yav yok be usta zaten ilanla satsamda dökerim her şeyini ama bu işlerde nası baktın ettin vs. işlemez, kaza durumu ve km olayı kıstastır, temizdir falandır filandır hikaye, piyasa belli.

Acelesi yoktur :++: