škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

10.000 dolara 2009 Focus isteyen var mı :)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sahibinden.com'da dün bir ilan yayınlandı, sonra kaldırdılar.

Adam ingiliz olduğunu, ingiltere'ye geri taşındığını ve yerli plakalı 2009 Focus'unu 10.000 dolara sattığını iddia ediyo. Yazışıp duruyoz bakalım. :)

Param olduğunu kanıtlamak için 5.000 doları bir arkadaşımın adına western union'a gönderecekmişim, ama adres Londra olacakmış. makbuzu tarayıp email ile yollayınca adam param olduğuna ve niyetimin ciddi olduğuna ikna olup gelecekmiş Türkiye'ye. Sonra arabayı satınca, ismi değiştirecekmişim adamın adına göndermiş olacakmışım. Banka ekstresi vereyim, teminat mektubu vereyim diyorum, olmaz diyo.

Öyle iyi bi adam ki, parayı yollama masrafını, türkiye'ye gelince bana geri verecekmiş. Allah böyle iyi adamları eksik etmesin !

Sahibinden'e mesaj attım, emniyete yazacaktım vazgeçtim.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sahibindende çok böyleleri. işin kötü tarafı karşı alıcıların tarafa hemen güven duyup kapora vs vermeleri.

azcık akıllı olmak lazım. çok biliyorum 150 200 lira para kaptıranları. bu 5000 $ demiş bide. :++:

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;181915
Sahibinden.com'da dün bir ilan yayınlandı, sonra kaldırdılar.

Adam ingiliz olduğunu, ingiltere'ye geri taşındığını ve yerli plakalı 2009 Focus'unu 10.000 dolara sattığını iddia ediyo. Yazışıp duruyoz bakalım. :)

Param olduğunu kanıtlamak için 5.000 doları bir arkadaşımın adına western union'a gönderecekmişim, ama adres Londra olacakmış. makbuzu tarayıp email ile yollayınca adam param olduğuna ve niyetimin ciddi olduğuna ikna olup gelecekmiş Türkiye'ye. Sonra arabayı satınca, ismi değiştirecekmişim adamın adına göndermiş olacakmışım. Banka ekstresi vereyim, teminat mektubu vereyim diyorum, olmaz diyo.

Öyle iyi bi adam ki, parayı yollama masrafını, türkiye'ye gelince bana geri verecekmiş. Allah böyle iyi adamları eksik etmesin !

Sahibinden'e mesaj attım, emniyete yazacaktım vazgeçtim.
aman ha ernur şakası bile terletti...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR