škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir Kolcuoğlu ve Meguiars Küçükyalı Hikayesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun!

Meg indirimi nette satılan ürünler için diye hatırlıyorum

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aklıma gelmişken hepsiburada.comdan ayın 11 inde verdiğim siparişler hala üretici firmadan bekleniyor yazıyo nezaman gelcek ya :(:(

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: omer06;182543
aklıma gelmişken hepsiburada.comdan ayın 11 inde verdiğim siparişler hala üretici firmadan bekleniyor yazıyo nezaman gelcek ya :(:(

benımkıde o şekıldeydı cuma gününden beri paketleniyor :ok: pazartesi akşamı kargoya verirler salı yola çıkar yanlış kargo şubesine gönderirler olur çarşamba, ardından tekrar d-market e gelır bu sefer dogru adrese yollarlar gunlerden cumartesi olmustur ve kargoya tekrar verılmesı ıcın pazartesiyi beklemek gerekir.. hepsi burada bu kadar işte.. bunlar varsayım değil yaşadığım bir olay...

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;182625
benımkıde o şekıldeydı cuma gününden beri paketleniyor :ok: pazartesi akşamı kargoya verirler salı yola çıkar yanlış kargo şubesine gönderirler olur çarşamba, ardından tekrar d-market e gelır bu sefer dogru adrese yollarlar gunlerden cumartesi olmustur ve kargoya tekrar verılmesı ıcın pazartesiyi beklemek gerekir.. hepsi burada bu kadar işte.. bunlar varsayım değil yaşadığım bir olay...

paketlense sorun yok ürün daha ürün bekleniyor diyo salı günü verdik siparişi bugun pazar  nerdeyse 1 hafta olcak ürünler daha hepsiburada.com a gelmedi :(

Çevrimdışı Saro-Ş

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hakan Bey;
Meguiarsın Olayını Ben Çözdüm Meguiars Elinde Stok Olan Bayilerin %70 'nin Nerdeyse Elindeki Mallara Stok Koruma Yapıp Aradki Bedeli Ödemedi Fakat %30 Ödedi Sanırım Bu  Yüzden  Eski Fiyatta Devam Ediyolar

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: omer06;182634
paketlense sorun yok ürün daha ürün bekleniyor diyo salı günü verdik siparişi bugun pazar  nerdeyse 1 hafta olcak ürünler daha hepsiburada.com a gelmedi :(
suana kadar hepsı burada dan fıyat uygun gerekçesiyle 5 kere alışveriş yaptım, en erken aldığım ürün 1 haftada. yani çarşamba sipariş verdim, çarşmba elime geldi.. 3-4 tl daha verıp meguiars turkıyeden alsak, en guzelı neden dersenız 1 ıs gununde kargoya verılıyor. bugun sipariş verdiniz mi yarın kesin kargoda.. oburgun de buyuk iht elınızde..

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;182637
suana kadar hepsı burada dan fıyat uygun gerekçesiyle 5 kere alışveriş yaptım, en erken aldığım ürün 1 haftada. yani çarşamba sipariş verdim, çarşmba elime geldi.. 3-4 tl daha verıp meguiars turkıyeden alsak, en guzelı neden dersenız 1 ıs gununde kargoya verılıyor. bugun sipariş verdiniz mi yarın kesin kargoda.. oburgun de buyuk iht elınızde..

acelem yokta gelse iyi olurdu :D
önceden aldıklarımda 2-3 güne geliyordu gıcıklar :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;182520
Hocam senin bu vale'ler tam bir at hirsiziymis hakkaten.Nasıl bisey bu anlamadım.İnan benim moralim bozuldu o anlatımdan.Hani esim falan yanımda olacak bide öyle haraket olacak tam bir sınır bozuklugu.İstanbul'da bu tip yerler çok var sanırım.

Valla ne yazık ki var, inatlaşmayada gelecek tipler değiller,  bende ha öylemi diyerek basıp gittim.
Ama Kolcuoğlu'na şikayet edeceğim o da ayrı mevzu.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;182701
Valla ne yazık ki var, inatlaşmayada gelecek tipler değiller,  bende ha öylemi diyerek basıp gittim.
Ama Kolcuoğlu'na şikayet edeceğim o da ayrı mevzu.
araba senin abi sen sürebilrsin izin verirsen o kullanır abi :)
saygılar :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omer06;182735
araba senin abi sen sürebilrsin izin verirsen o kullanır abi :)
saygılar :)

Vall orası öyle de, sanki ben valeyim eleman otomobilin sahibiymiş gibi ben kullanacağım demesi hasta etti beni.
Birde, allahın kebapçısı, ne diye kapıya vale koyar onuda anlamam yani, zannedersin Çırağan Sarayı'na geldik.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;182741
Vall orası öyle de, sanki ben valeyim eleman otomobilin sahibiymiş gibi ben kullanacağım demesi hasta etti beni.
Birde, allahın kebapçısı, ne diye kapıya vale koyar onuda anlamam yani, zannedersin Çırağan Sarayı'na geldik.

5 yıldızlı otel orası :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul' da bu tarz şeyler olabiliyor.Valla benim Ankara' da gittiğim hiçbir mekanda böyle birşeyler karşılaşmadım.Mesela Ankaradaki arkadaşlar bilir AKP binasının yanında Şahhane diye bir restorant var.Aracını ister kendin parket ister vale parketsin.Adam size sadece yer gösteriyor.Eğer yer yoksa rastgele aracı durduruyorsunuz.Adam kapıyı nazikçe açıyor isterseniz anahtarı üzerinde bırakın ben parkederim efendim diyor.Masadan kalktığınızdada nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama arabanızı tam kapının önünde kapısı açık ve başında vale ile birlikte görüyorsunuz.Ben elit mekan diye buna derim ;) Ankaradaki çoğu elit mekanda böyledir.Valeler vardır ama opsiyonel olarak sunulur :D:D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Benim Favorit' i park etmeye yelteniyorlar. "Marş dişlisi sıyrık, baskı-balata yanık, geri vitese geçmeyebiliyor, dikkat et bunlara, araba arızalanırsa, maaş alana kadar burada kalır" diyorum, hemen vazgeçiyorlar.:D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;182877
Benim Favorit' i park etmeye yelteniyorlar. "Marş dişlisi sıyrık, baskı-balata yanık, geri vitese geçmeyebiliyor, dikkat et bunlara, araba arızalanırsa, maaş alana kadar burada kalır" diyorum, hemen vazgeçiyorlar.:D

Hahah iyimiş ya :ok: :ok:
Valla bende bundan sonra çok arzu eden olursa sırayla ikametgah, nüfus sureti, anne kızlık soyadı, kredi kartı numarası ve şifresi, tüm banka hesaplarına ait bilgileri isteyeceğim ya da vereceğim  hesaba 100.000TL yatır sonra istediğin yere park edebilirsin diyeceğim. :++::++::++: