škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Modem Sorunu

dgn · 22 · 6616

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi akşamlar

Bende ZyXEL P-600 serisi kablosuz modem var.Ben şifreyi koyduğumda pcye xp yüklüydü ondan sonra anakart ramler felan değişti windows 7 yüklendi.Sanırsam modem 7 destekli değil ondan şu an şifresini değiştiremiyorum ve programını pcye kuramıyorum.Sizce sorun nerde?Tekrardan xp yüklemek istemiyorum.

Teşekkürler.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz bakındımda,win 7 driverı bulamadım Doğan.
Bendede aynı modemin kablosuzu vardı,aynı sorunu yaşamıştım.Daha sonra P660 ın win 7 driverını yükledim oldu.
Sende P serisi kablosuzların driverlarını bir dene istersen:ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
192.168.1.1 yaz tarayıcıya bakalım açılacak mı yada ip ni öğren daha sonra tarayıcıya yaz bu şekilde modem sayfası açılacak mı bir bak

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;182417
192.168.1.1 yaz tarayıcıya bakalım açılacak mı yada ip ni öğren daha sonra tarayıcıya yaz bu şekilde modem sayfası açılacak mı bir bak

192.168.1.1 yazdım sayfa açıldı modem programı açılmadı
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2011, 23:13:21 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;182423
192.168.1.1 yazdım açıldı.

Tamam senden şifre ve kullanıcı adı isterse admin yaz olmuyosa boş bırak devam et o da olmadı netten neymiş şifresi öğren sonre sayfa açıldı mı. Security sekmesi vardır ordan değiştirebilirsin.

Modem drıverı yüklemek bana göre mantıksız bir işe yaramıyor sonuçta :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;182427
Tamam senden şifre ve kullanıcı adı isterse admin yaz olmuyosa boş bırak devam et o da olmadı netten neymiş şifresi öğren sonre sayfa açıldı mı. Security sekmesi vardır ordan değiştirebilirsin.

Saolasın Kadir:)

Şifreyi buldum yazdım açıldı değiştirdim şimdi.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;182427

Konuyu benim gibi g.tünden anlayınca mantıksızlığını kabule diyorum :++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tablet pc aldıktan sonra benim ufaklıkta tablet pc den girmek istiyor nete bende baldızın kullandığı zyxel p 600 seri kablosuz modemi aldım kurulumun yapamadık.smile adsl müşteri hitmetlerini aradım onlarda zyxel müşteri hiz.arayın dedi aradım güncelleme yapıyorduk bu defa da daha önce kullanılan servis sağlayıcı ttnet olunca ttnet uzantı şifresini kaldırmamız gerekiyormuş,resmen çin işkencesine döndü modem kurulumu.Arkadaşlar bu işin içinden nasıl çıkarız acaba?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu an 34 tl 12 gb limitli net kullanıyorum smile adsl den.kablosuz modem kampanyası olan hangi net sağlayıcısı var en az 10 gb olması gerekir aylık.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uydunet'in kampanyası var, 39 TL 10 mbit hızında, 20 GB kotali, modem
Kampanyali, 24 ay Taahhütlu..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;319334
Uydunet'in kampanyası var, 39 TL 10 mbit hızında, 20 GB kotali, modem
Kampanyali, 24 ay Taahhütlu..
Gökhan buralarda kablolu tv yok uydunet dediğin kablolu tv yayınlarını içine alan bir sistem değil mi*

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaaşlar tablet pc aldığım için kablolu modem işimi görmez oldu haliyle kablosuz modem almayı planlıyorum ve şunu gördüm yorumları okudum tavsiye ediliyor.sizce arkadaşlar bu modem 20 m den çekermi tablet pc ile rahat iş görürmü?
http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-td-w8151n-1-port-150mbps-wireless-modem/productDetails.aspx?productId=bd130970&categoryId=3009801#Yorumlar

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;320765
arkadaaşlar tablet pc aldığım için kablolu modem işimi görmez oldu haliyle kablosuz modem almayı planlıyorum ve şunu gördüm yorumları okudum tavsiye ediliyor.sizce arkadaşlar bu modem 20 m den çekermi tablet pc ile rahat iş görürmü?
http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-td-w8151n-1-port-150mbps-wireless-modem/productDetails.aspx?productId=bd130970&categoryId=3009801#Yorumlar
günceldir

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı Modemden Bende Var , 5.Kattan Kapının Önünde Arabadan Cep Telefonum İle Nete Girebiliyorum. 5 DBİ Anten Var 8 DBİ Takarsınız.

Birde Wireless İLe Bağlanamayanların Sorunu Şifrelemeden Dolayı. Wep,WPA,WPA2 Şifrelemesi Var Şu Anda WPA2 Yaygın. Ethernet Modemin , Wireless Modemin Driveri Olmaz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;320932
Aynı Modemden Bende Var , 5.Kattan Kapının Önünde Arabadan Cep Telefonum İle Nete Girebiliyorum. 5 DBİ Anten Var 8 DBİ Takarsınız.

Birde Wireless İLe Bağlanamayanların Sorunu Şifrelemeden Dolayı. Wep,WPA,WPA2 Şifrelemesi Var Şu Anda WPA2 Yaygın. Ethernet Modemin , Wireless Modemin Driveri Olmaz.
ersin bey bu modemin güç adaptörü çıkmıyormuş kutusunda bende vazgeçtim 2.el sağlam çalışır vaziyette olan şu makinayı sipariş ettim dün akşam.Yolda geliyor.Kurulum yaparken hangi şifrelemeyi kurmalıyım veya bu şifreleme bu cihazda varmıdır?
http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/airties-rt205-adsl2-1-port-125mbps-wi-fi-modem-52919976